107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Bercy #3032
    A serialt hol lehet befizetni és milyen módon?
    A faqba csak a letöltési linket találom de a serialhoz nemtudom hogy lehet hozzájutni.
  • TothLaci
    #3031
    Hogy fogom kibírni februárig? :)

    Kép 001
    Kép 002
    Kép 003

    Remélem addigra már GF 6600 GT is elég szépen futni fog :)
  • VRSDM
    #3030
    "Their will be a open beta with 25000 people, starts in january ((registrations on the IGN website)"
    most a reg kezdődik akkor? vagy a közzététel?
    csakmert open béta téren üres az IGN:)
  • TothLaci
    #3029
    Én várok egy "másfajta módszerű" elindításra, de úgylátszik, várnom kell februárig.
  • VRSDM
    #3028
    akor én kivárom a januárt, ugyis karácsonyra használhatom az uj gépet, csak...
  • jakewyler
    #3027
    már megvan,hogy kell multizni, 82-en játszanak mostis
  • Bucser
    #3026
    Egy 1,4-es PIV-et és egy Radeon 9500 pro-t cseréltem le.Az előző immár 5 éves konfig volt. Ennek is ki kell bírnia legalább 4 évig egy videó kártya cserével.
  • Sland
    #3025
    Hát igen... Valszeg nem az angol a legnagyobb erőssége XD
  • hykao #3024
    "hole message" <- LOL :)))
  • Szabacs
    #3023
    5000, na ne röhögtessenek :)
  • Sland
    #3022
    Forumról:

    Hey guys, yesterday we got a message from atari germany with new informations about the tdu website, pc-, xbox-, ps2-, psp-version.

    But i think i will posts the informations about the pc version (too lazy to translate the hole message^^)

    The closed beta started yesterday with 5000 people
    Their will be a open beta with 25000 people, starts in january ( registrations on the IGN website)
    System requirements (for the beta?)
    > P4 2.2 or XP2600
    > 512 MB RAM
    > Graphiccard with at least pixelshader 2.0 (GeForce 6600 bzw. Radeon9800)
  • Sland
    #3021
    XBOX360 tippek, trükkök

    Hátha jó vmelyik PC-hez is.
    Van benne olyan, hogy hogy kell megnyitni a motorszalonokat: Végig kell látogatni minden autószalont
  • DJ Skyline
    #3020
    ejj, milyen géped van már neked!
    [csöppet irigy:)]
  • jakewyler
    #3019
    flashelni vagy chippelni kell a gépet ahoz,hogy játszani tudjál írott játékokon,premiumot érdemes megvenni,monitor is jó hozzá...
  • jakewyler
    #3018
    jav:kell
  • jakewyler
    #3017
    Hogy multizni benne?mert nekem azt írja fölül bal sarokba,hogy server unval...
  • Sland
    #3016
    OFF

    Srácok!

    Említettem már hogy veszek X-BOX360-at, de a saját topicjába nem segítettek, mondván olvassak vissza 7ezer oldalt, és mindenre választ találok.
    Van valakinek X-BOX360-a innen, aki tudna segíteni?

    Ott ezt írtam:

    Most készülök X-BOX360-at venni, de jóformán semmit sem tudok róla. :(
    Ezért kérem a TI segítségeteket.

    Első kérdésem az lenne, hogy mi van a másolt játékokkal? Vinyóra kell őket felpakolni, vagy ha kiírom duplarétegű DVD-re a játékokat, akkor minden akadály nélkül lejátsza? Vagy itt is kell valamit babrálni, mint PS-nél a chipelés?
    A Mentéseket memória kártyán tárolja, vagy vinyón?
    Milyen kiszerelésben érdemes megveni? Alap, vagy Premium vagy vmi más?
    Avi fájlokat le tudja játszani az olvasó?
    Feltétlenül TV kell hozzá, vagy a monitor is megfelel? Gondolom mivel nincs akkora felbontása a monitornak mint a HD TV-nek ezért lényegesebben rosszab a képminőség...
    A HD-DVD meghajtót mennyiért lehet megvenni?
    Vannak vmi ismert hibái? Pl hogy itt ott lefagy, akkor mi a teendő, vagy ha gyári hibás akkor mit kell csinálni vagy vmi más?

    Összességben ennyi, remélem valaki válaszol. És ha van még valami fontosabb tudnivaló akkor azt is légyszi osszátok meg velem!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legfőbbképpen a TDU miatt lesz X-BOX360... Anno ez volt a G-el is. Csak azért vettem PS2-t mert GT4-ezni akartam. Aztán persze már 60játékom van PS2-re mert megszerrettem. Remélem X-BOX-al is így lesz...
  • hykao #3015
    1. Ne beszélj értelmetlenségeket!
    2. Zárjuk már le ezt a témát, nem ide tartozik!!!
  • Attila8805
    #3014
    Szerintem meg 7950 gtx!
    Geforce jobb játékra.
  • Sland
    #3013
    már most szép.. sztem. :P
  • VRSDM
    #3012
    jóóó, hát ez simán széplesz... tavaszig
    este download ;)
    /ja mindig is meg akartam kérdezni hogykell igy thumbnail-al linkelni a képet?
  • Frenzy9
    #3011
    1024X768, 2Xélsimitás, lowon, hightól jóval gyorsabban megy és szinte semmivel se csúnyább
    [IMG]http://kepup.ingyen.org/thumbs/5337TestDriveUnlimited 2006-12-09 21-11-21-76.jpg[/IMG]
  • VRSDM
    #3010
    hiába, mit kezdek a dualcore-ommal? hogyha a gpu-m ilyen kaki...
    oblivion min.on, 13-20fps-t csikar ki magából :S
    szar gpu... tavaszra tervezek ujat, elvileg akkor jön ki a full-is ;)
  • tcs007
    #3009
    hát tudtam hogy szar gépem van de hogy ennyire :D mindenki dual core proci minimum 2gb ram :D
  • VRSDM
    #3008
    és mire számítsak low-on?
    tudnátok dobni pár képet, különféle beállításokkal?
    megköszönnöém...
  • jakewyler
    #3007
    próbáld+,low grafon elfut sztem
  • VRSDM
    #3006
    jo de ha azt vesszük, 4x annyi ramod, közel 2x olyan jó vidarid van ... :S
    valaki tud valamit?
  • Bucser
    #3005
    Nálam 4200+-os dualcore 2 giga ram 6600 GT 256megaVrammal símán megy high grafon (HDR nélkül) 1280*1024-ben 2 szeres AA-val (bár nem nagyon van szüksége rá). nem mértem de szerintem jó magas FPS mert egyáltalán nem akadozó és folyamatos a kép.

    HDR.el iszonyatosan belassul valamiért.
  • VRSDM
    #3004
    amd dualcore3800+ . 512ddr2/400mhz . gef7300se/256ddr3
    van értelme leszednem? vagy nagyon ocsmányul/szaggatva menne?
  • VRSDM
    #3003
    jolvanna, csak irigyelve vagy...
    szülőket meg nem azért vontam bele mintha ők vették volna...
    de tényleg nem téma...
  • jakewyler
    #3002
    persze tudom,de már most lehet asszem két kocsit és egy motrot
  • Bucser
    #3001
    ráadásul ha jól tudom bővítések lesznek tervbevéve (ugye ott a játékon belüli downloadmanager:)
  • jakewyler
    #3000
    remélem,szeretem a hosszú gémeket
  • Sland
    #2999
    Hát mit vársz? Ez nem azért jött ki, hogy 1 hét alatt végigtold...
  • TothLaci
    #2998
    Nah letöltöttem, és telepítettem... Securom megakadályozott a játék elindításában...
  • jakewyler
    #2997
    Amúgy sztem nagyon hosszű lett a game nem úgy mint a calgon,kb már 30 versenyt végigvittem és még csak 5,72%
  • Szabacs
    #2996
    55 ropi az a 80 barátom, és mivel elég nagy vagyok már :) anyáméknak nincs túl sok közük hozzá, max ha akarnak, csapatnak vele egy kört :). De nincs semmi probléma :).

    Konfig meg azért nincs másik, mert nem éreztem eddig szükségét, LFS, GTR 1-2, GT Legends elment eddig gond nélkül. De ha a full is ilyen lesz, nem csak a béta, akkor eljött az idő egy erős upgrade-re.
  • jakewyler
    #2995
    sztem csak bizonyos százaléktól lessz elérhető,sőt 99%
  • jakewyler
    #2994
    Megvan a ferrari,de egyenlőre csak kocsikázni használom,mert még B kategóriájú verseny egy sincs
  • autoszimulator
    #2993
    szükség zavara