107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Casseus
    #3072
    NINCS CRACK! Ha lesz, akkor banner alatt ki lesz téve! gondolom..:)
  • tcs007
    #3071
    OFF:
    pm-be tudnál dobni linket hozzá?? (crack-hez) :D
  • Naxos
    #3070
    egérrel lehet irányítani??? (úgy mint az lfs-ben)
  • DJ BP
    #3069
    én kipróbáltam, egyszer eddig, nagyon fura, de később sztem szokható. Gamepaddal játszom, ha kicsit nyomom nem reagál a kormányzásra, kicsit jobban nyomva meg túl nagyot ránt a kormányon :)
  • Casseus
    #3068
    Köszönöm!
  • eprex
    #3067
    gratulálok az nforce-os hozzászólásaidhoz...
  • mila69en
    #3066
    "Ezt nem lehet tudni még biztos, de biztos több mint 3."
    igen ez amolyan magyaros mondat:)
  • Sland
    #3065
    FAQ Javítva... ;)
  • Sland
    #3064
    Jó, ezt a Crackes rizsát is be lehetne fejezni!
  • Szabi1991
    #3063
    jah csak lenne már meg a crack :)
  • tcs007
    #3062
    sztem még akár müködhet is a crack mert ugye letöltöd az meg kapcsolodik a szerverhez... de ha megoldják hogy ne kapcsolodjon és elinduljon singlebe akkor ugye minden happy :D
  • jakewyler
    #3061
    hát ahogy láttam multiba,sztem nem
  • k8bal
    #3060
    nem is, nekem is egy nagyon rossz gépem volt nyár elejéig... rosszul fogalmaztam! sorry
  • Casseus
    #3059
    Sztem nem kellene bántatni senkit a számítógépkonfigja miatt!
  • k8bal
    #3058
    figyelj... akinek manapság nincs legalább SM2.0ás kártyája az földelje el magát, főleg, hogy ha még el is indul SM1.xes kártyán akkor az sose fog olyan teljesítményt produkálni mint a leggyengébb SM2.0
  • Casseus
    #3057
    Csak nemakartam tág mondatokban regaláni a gyerekes beszólásodra, az OFF_ok elkerülése végett!
  • Nohab
    #3056
    Szerintetek a teljesnél minimum lesz a pixelshader 2.0 ?
  • Sland
    #3055
    Köszi szépen
  • Casseus
    #3054
    Ott még nem járnak!
  • Darth Razor
    #3053
    a motort valóban nehezebb vezetni mint az autót? mert az egyik fórumon azt olvastam.
  • jakewyler
    #3052
    DE nyomjátok az OFF-ot
  • Bucser
    #3051
    NA most aztán megsértettél...
  • Casseus
    #3050
    Egy igazi hülye vagy!
  • TothLaci
    #3049
    Ez sehogy sem jó, FilePlanet üzemeltetője rendesen szivatja a népet.
    Rákerestem egy paul fájlra (BF 2142Beta), felülírtam, ugyan az bejött, csak most elmondta az igazságot, mégpedig azt, hogy amit találtam serialt, arról túl sokan aktiválták a játékot, és nem lehet többet.
  • Bucser
    #3048
    Ha nincs pénzed Kólára akkor nekiállsz az utcán 200 forintért kunyerálni?? mert ez kb hasonló....
  • Casseus
    #3047
    Akkor marad a kunyizás!
  • Bucser
    #3046
    Szerintem ne fűzz hozzá vérmes reményeket lévén IMO fake és egy dialer lesz benne.
  • Bucser
    #3045
    Ha legalább tudnád, hogy mit beszélsz.... A beta kulcsos aktiválást használ. Tudják milyen kulcsot adtak ki és csak azt veszik vissza telepítéskor. A YASU pdig a daemon tools elrejtésére szolgál, hogy ne kerüljön a védelem blacklistjére. de miután ezen programhoz semi köze a daemon toolsnak akkor min segítene a YASU???

    Legalább gondolkodnál...
  • jakewyler
    #3044
    na kiváncsi leszek
  • k8bal
    #3043
    miért lenne jó? nem a védelemmel van gond! hanem, hogy kéri a CD kulcsot
  • mila69en
    #3042
    sztem nem
  • Szabi1991
    #3041
    off :
    Tom.Clancys.Rainbow.Six.Vegas.EMUDVD9-Unleashed
    ehhez van egy progi , YASU tool incl. a neve , és arra van hogy kikerülje a securomot :)
    ez nem lenne jó vajon a tdu-hoz is ?
  • Casseus
    #3040
    olvass figyelmesen és rájössz!
  • Szabi1991
    #3039
    a crack van 76%-nál ? vagy maga a játék ? :D
  • Casseus
    #3038
    OFF: Alig tudtam aludni....! Még mindig nincs seeder! :( TDU 76%-nál! ON
  • Szabi1991
    #3037
    hátha :)
  • kill3r21
    #3036
    Van Xboxom! Lényegében válaszolok egykét kérdésedre! Nah lényegében irott game anyi hogy ki kell flashelteni bene a driveot ezt kb 5-10k ét megcsiáljáj iso letölt kiir azt hello! mindeklépp premiumot vegyél mert abba van minden mentéseket premium esetén vinyora tolja! mi van még? jah én monitoron nyomtam de ahhoz kell veni VGA kábelt mert az a premiumban sincs benne az 10k! monitzoron is fasza minöség de HDTV az igazi orgazmus!!!! bill egér átalakito egyenlöre magyarországon nem kaphato még!!! a TDU meg überbrutál!! grafika HDTV eccerüen hihetetlen..én Samsung HDTVn nyomom 1920*1080 as felbontiban hát képzeld csak el! amugy én is pc-s voltam 6 évig de engem most a boc meggyözött! nem csak a TDU miatt vettem! nah a kimeritö válaszomér lécci adjatok valami letöltési lehetöséget a PC Betahoz,,,,kivi vagyok mennyire szar pc-n és nem szekálás képpen akarom monadni de a képek alapján még ha béta is kurva ronda meg gépigényesnek tünik!!! hajrá
  • Casseus
    #3035
    Ugynézki hogy találtam beta cracket! Ne örüljetek még nem lett kipróbálva! Egyenlőre nem tudom letölteni mert nincs seeder, de reggel biztos lesz! Ha felkeltem megnézem és tudósítalak titeket is hogy működik vagy nem! Nem reménykedem, de hátha!
    Nah szép álmokat!
  • Tibor
    #3034
    Van MV Agusta F4 1000R Tamburini-m és Kawasaki ZX-10R!
    Nagyon jók a motorok, főleg a sisak nézet!
  • hykao #3033
    Könyörgöm aki készítette a FAQ-t, javítsa már át a "Játékkal", "Autókkal", "Warezzal" dumákat. Szörnyen magyartalan és bunkó is!!! :)