107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #3112
    Vajon a 16:10-es felbontások is támogatottak?
  • Bucser
    #3111
    Kapcsold ki a HDR-t. Nekem ilyen bajom nem volt vele. Mondjuk szerintem RAM érzékeny a játék.

    1280*1024 2*AA HIGH beállítással játszom és nem akad.
  • balcooo
    #3110
    Teszterz,

    Olyat nem tapasztaltatok, hogy eleinte jo framerate-tel megy a game, majd 5-10perc utan fokozatosan "belassul". Ezután ha váltok display resolutiont, (mondjuk leveszem 640*480ra, majd vissza rakom az eredetileg használt 800*600ra) akkor "visszagyorsul" a game, de egy idő után megint vissa lassul.

    Bár amugy sem tom hogy normalis e hogy amd 64 3500+al meg Gef6600Gtvel 800*600/low-ban is izzad a game
  • zolo
    #3109
    Köszönöm, ez megnyugtattál hogy jó lesz.
  • jakewyler
    #3108
    de lehet,nyomod a bal klikket és mozog
  • Tibor
    #3107
    valakinek van motorja?
  • Tibor
    #3106
    de bal gomobt lenyomod, tartod és eltolod amerre akarod
  • hykao #3105
    Virtuális kártyának jónak kell lennie!
  • Tibor
    #3104
    láttam 2,999,000 dollárért házat nagyon szép:D
  • Bucser
    #3103
    lehet be lehet állítani ezt nem néztem. Én igazából a TrackIR-al akartam használni de azzal nem megy egyenlőre (nics benne profile a hagyományos driving profile-ra meg nem reagál. Lehet megpróbálom manuálisan hozzáadni.
  • Tibor
    #3102
    a gamespy id-t pipáld be
  • Bucser
    #3101
    ŐŐŐ subscribe-ot dombornyomott bank vagy hitelkártyával tudsz csak csinálni. a Lényeg, hogy verified legyen vagy MasterCard vagy VISA által.
  • hykao #3100
    Tehát nem lehet egérrel körbenézni a belsőnézetben és pozícionálni?
  • DJ BP
    #3099
    csatlakozni tudsz? én eddig nem tudtam, van rá módszer? :)
  • zolo
    #3098
    Úgy néz ki nekem is lesz TDU-m végre.MÁr csak az a kérdésem , hogy még él a kódosztogatás a subcribeknek?

    Meg még annyi, hogy netes bankkártyával lehet fizetni?Mert aki fizetné, az OTP -ről fizetne neten keresztül.Az ilyen nem akadály ugye?
  • Bucser
    #3097
    Nekem megy most léptem ki. Próbálj újra csatlakozni a Gamspy ID-vel.
  • DJ BP
    #3096
    Másik dolog. Versenyt nem lehet újraindítani. vannak helyzetek amikor látod, hogy ez már elúszott (pl egy két radar-os pálya ahol átlagot kell hozni. Akkor is végig kell menni ha tudod, hogy már az első radarnál elbasztad az egészet.) Nincs rá mód, hogy kilépjek a challengeből.

    Ez engem is zavar
  • Bucser
    #3095
    Igazából klubot kéne csinálni.. csak 500 000-be kerül :D és mindig elöltöm másra a pénzemet:D (pl vettem egy Lambo Murcielago-t egy AMG SLK 55-t meg egy Corvette Z06-ot:) de kéne venni nagyobb házat mert ez csak 4 kocsit tárol:D A legnagyobb ház 1,2 millaba kerül és 10 autó fér a garázsba:)
  • DJ BP
    #3094
    Ami engem rettentesedn idegesít az az, hogy nem elég, hogy egyes dolgokat időre kell tenni az útról való lecsúszást és ütközést (még a kisebb koccanást is) rettentesen dúrván méri.

    Nekem tetszik, van kihívás
  • hykao #3093
    Már raktak egy párat. Lapozgass vissza.
  • DJ BP
    #3092
    már egy apja azt írja, tudjátok bal felső sarokban, hogy TDU server not available, nektek is? (akik tesztelnek :)
  • Bucser
    #3091
    Igazából nekem eddig ami nagyob bugfba belefutottam az a grafikai engine-ből jön. Ha nem lövöd le rendesen a játékot hanem kifagy vagy kilépsz alt+f4-el (task váltást rosszul tűri) akkor villódzva fog viszalépni (tehát a grafika villódzni fog és rohadtul akadni. ilyenkor általában megoldja a dolgot, hogy normálisan kilépsz a játékból menün keresztül majd újraindítod.

    Ami engem rettentesedn idegesít az az, hogy nem elég, hogy egyes dolgokat időre kell tenni az útról való lecsúszást és ütközést (még a kisebb koccanást is) rettentesen dúrván méri. Pl a stoppos küldiket útálom... Van olyan stoppos akinél 40 driving pointod van a kezdetnél és 20 kilométeren kell elvinni valamint kapsz rá 6:30-at. Minden egyes útról lecsúszva töltött 2_3 méterért levon egy pontot. egy ütközésért 20at!! Ha elfogytak a pontok akkor sanyi.. a fickó kiszáll a kocsiból és kezdheted előlről.... HAd ne mondjam, hogy amikor autóúton 120-al tötymörögnek előttem a SUV-ok folyamatos a szembeforgalom nekem meg, hogy jó időt menjek 250-el kéne átlagban tolnom a ambot akaratlanul is beleesik egy-egy ütközés... az autósort meg csak balról előzheted, mert nem tudsz lemenni jobbra mert akkor pörögnek lefelé a pontok iszonyatos tempóban...

    Másik dolog. Versenyt nem lehet újraindítani. vannak helyzetek amikor látod, hogy ez már elúszott (pl egy két radar-os pálya ahol átlagot kell hozni. Akkor is végig kell menni ha tudod, hogy már az első radarnál elbasztad az egészet.) Nincs rá mód, hogy kilépjek a challengeből.

    Szóval aki nekiáll játszani annak sok időre lesz szüksége:)

    másik meg rmeélem, hogy lehet majd a driving positiont helyezni mert jelenleg a kocsibelsőből vezetés használhatatlan.. Semmi periférikus látás a vezető oldali tükörnek csak a tövét látom a belső visszapillantónak meg csak a felét. viszont minden segítséget kiakpcsolva bizony ésszel kell vezetni... Nem tudom miért csúsztatták el a megjelenést, de biztos vagyok benne, hogy a CARBON-t szarrá verte volna minden téren... ÉS végre nem csak tumm tumm zene van hanem igényesen összeállíttt a rádió....

    Nekem 3 napi játék után (letehetetlen :D) 15 %-nál tartva erősen thumb up:) Szerintem meg fogom venni amint lesz rá pénzem.
  • Bladez
    #3090
    Nem tudnátok berakni néhány képet betaból:?low meg high meg medium grafon konfiggal együtt:?
  • Nohab
    #3089
    Már 3 éve megvan ez a kari és én szeretem mert semmi baj nem volt vele (csak már kezd kööregedni)...meg amúgy sem vagyok valmi nagy grafikára éhes ember... 1 szó mint 100 lesz itt egy csere...
  • jakewyler
    #3088
    este mehetnénk
  • Tibor
    #3087
    aki multizik az jelentkezzen priviben vagy msn-en a címem az adatlapomon van, kéne multizni
  • hykao #3086
    Arra, hogy ha a béta tesztelése során mégis felmerülne egy (vagy több) komolyabb bug, akkor nem fog kijönni februárban...
  • Szabi1991
    #3085
    amugy ha már kész a game , alig van benne bug (azt hamar kijavitják), akkor mire várnak februárig ? :)
  • mila69en
    #3084
    hm..akkor újra szeretni fogom az atarit:D csakhát amit az elmúlt időszakban azok is műveltek:( mégcsak bétának sem nevezhető cuccokat adtak ki:/ teljes gameként és rádásként volt pofájuk 10-20 ezreket kérni a sza*j*kért.......
  • hykao #3083
    Most olvastam a hozzászólásaidat nforce fórumon. Te aztán igazán nagy tahó vagy! Remélem itt nem fogod ezt folytatni, mert rövid úton repülsz a fórumról!

    Amúgy honnan vetted ezt: "1 CDKEY = 5-10 PLAYER" ???
  • zolo
    #3082
    Olvasom itt a km/h bugokat, hogy lehet hogy x360-on nincs semmi ilyen gond, a PC-s verzióban meg van?
  • Csuhai G
    #3081
    Királyság! Remélem január első felében, mert különben nincs sok értelme...!
  • VRSDM
    #3080
    erre már rájöttünk 50hsz -el előtted is
  • jakewyler
    #3079
    alig van pár bug
  • Casseus
    #3078
    Januárban jön az open beta 25000 slot-al!
  • hykao #3077
    Hát az eddigi visszajelzések szerint nem vészes a dolog, nem? Legalábbis eddig nem olvastam itt komolyabb bugról.
  • mila69en
    #3076
    hm.. sztem marad ez... atari=búúg halmaz:/
  • VRSDM
    #3075
    másrészt ha tényleg jó lenne, akkor tegnap este óta már x+1 oldalon hangoztatnák hogy meg van törve.:)
  • jakewyler
    #3074
    Az a crack sztem egy jónagy vírus,mert még seeder sincs
  • hykao #3073
    Szvsz ha nem fog csúszni a játék, akkor kb. ugyanez lesz a teljes játék is! Hisz már csak két hónap van a megjelenésig! Ahhoz, hogy idejében a boltok polcaira kerüljön, legkésőbb január közepe-vége felé aranyra kell kerülnie! Addig bő egy hónap van, ami semmilyen komolyabb változtatásra nem elég, sőt szinte semmire sem elég...
    Úgyhogy két lehetőség van: vagy ez lesz a teljes játék is vagy pedig csúszni fog, mégpedig nem keveset...