107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • mohus
    #3232
    X360 verzió....ez nem a pcs topic?
  • kill3r21
    #3231
    Majd a CRysis :D:D:D TDU még csak elmegy majd valahogy..de minek :D:D
  • tcs007
    #3230
    OFF
    na hellhammer mostmár télleg elment a pm lécci nézd meg elég fontos! :D
    Elöbb még nemirtam meg de mostmár elküldtem
  • Hellhammer
    #3229
    Mondjuk az utóbbi 2-3 hónapban én is egyre inkább hajlok a konzol felé, pont ebből a megfontolásból, ez a mostani TDU bétás "élményem" még egy apró lökés (eddig totálisan konzol ellenes voltam, mondhatni pc fanboy :)). Azt hogy most "szintre" hozzam a gépem lenne vagy 200e, amiből kijön 2 fullos X360 (mondjuk jelenlegi mezőnyből legjobban a wii mozgatta meg a fantáziám mert nekem a szórakozás elsődleges a grafikával szemben - ezért is próbáltam volna elavult géppel a TDU-t is minden minimum beállítással, mert ha jó a feeling szarom le a grafikát), és nem kell fosnom hogy 1 év alatt elavul a vas. Na de nem írok tovább mert tényleg marhára offtopic ez itt. Sry...
  • SötétBarom
    #3228
    Látod ezért nem fejleszted a PC-det.

    (viccel)
  • kill3r21
    #3227
    Magyarul is elmondanád mert kicsit értelmileg visszamaradott vagyok :D
  • Hellhammer
    #3226
    Aham köszi a tippeket, bár nem túl biztató :(
    Igazság szerint már nem is emlékszem pontosan mikor vettem ezt a kártyát, de nem is nagyon érdekelt a dolog, mert szinte alig játszok pc-n csak ez a játék felkeltette érdeklődésemet. Mondjuk ez miatt tuti nem fogok tízezreket költeni a gépemre az is biztos. Amire most használom arra tökéletes.
    Mondjuk azt nem értem, hogy ami van a játékhoz readme, abban annyi van, hogy dx9-es, 64 megás, t&l-t támogató vidkari kell neki. Ezt tudja a kártyám és mégsem jó neki, ez elég érdekes megközelítése a dolognak a fejlesztők részéről :)
  • SötétBarom
    #3225
    Legalább nem tucc ARMA-zni, total warozni, SLRezni.. Ez mindenkinek jó így ;DDDD
  • Gerbill
    #3224
    hülye konzolos:P:D
  • tcs007
    #3223
    Hellhammer ment egy PM!!!
  • kill3r21
    #3222
    gyerekek tudom utálni fogtok (hülye konzolos stbstb) de én ezért nem fogom továbbfejlesztei a pc-met! akad driver patch stbstb! igy berakom a gamét jáccok és full felbonti full grafika! és folyamatos zsiros kép! sorry
  • Darth Razor
    #3221
    talán ha vidkari drivert és/vagy directx-et frissítesz akkor menni fog, de nem túl valószínű, mert ahogy a többiek is mondják nem túl erős kari.
  • kill3r21
    #3220
    Kár hogy x360 bol nem tok képeket csinálni! pl nekem bene van álmaim autoja Pontiac Firebird jáááj :D:D
  • Teflon Mike
    #3219
    Ja az a videó kártya őskövület az csoda ha megy rajta a Szarbon
  • Gerbill
    #3218
    A 2Gb virtuális memória szerintem teljesen felesleges. A játék valószínűleg azért nem megy, mert nagyon régi a videókártyád.
  • k8bal
    #3217
    nem kéne elindulnia... vagy még ha el is indul akkor úgy fog akadni, hogy csak fel fog idegesíteni...
  • balcooo
    #3216
    Hm, ATI 9000Pro-m nekem is volt, ha jól emlékszem az az egyik legelső dx9es kari volt szal.. az lesz a szűk keresztmetszet
  • balcooo
    #3215
    Emberek ez kész... Nem hiszem el hogy mindenki minimum 1024ben tolja én meg szopok 15fps-sel 800*600 low-ban.. 6600Gt-vel..Ennyire szamitana hogy 128megas csak a videokarim? nem létezik..
    Azt még áruljatok el nvidiasok (akiknek jol megy), hányas verzioju forceware-el toljatok? Kösz
  • Sland
    #3214
    FAQ-ban is van...
  • Teflon Mike
    #3213
    Én ugy vagyok ezzel a bizalmatlankodással hogy én sem bízok XD én inkább megvárom hogy megjelennyen aztán elmék a plázába aztán ott 576-ba és megveszem vagy majd megjelenés után le töltöm azt kész most már ha 1/2 évet tuttam várni akkor ez a 2 hónap nem oszt nem szoroz :)
  • Hellhammer
    #3212
    Valaki tudna adni tippet, hogy mi lehet a gond nálam?
    Van a beta-hoz kulcsom, felraktam a játékot, tudtam is aktiválni rendesen. Aztán amikor indítom a képernyő átvált feketére, majd egy villanás után visszadob desktop-ra. A gépem egy 2,4-es amd, radeon 9000 pro videókártya, 1 GB ram és 2 GB virtuális memória. Ezen azért el kellene indulnia gondolom. Esetleg próbáljak egy másik vinyóra friss windows-t rakni?
  • Truck Driver001
    #3211
    OFF:
    Értem.Viszont arra kiváncsi leszek,hogy hogy nyomnak majd egy 7GB-os játékot PSP-re..Egyátalán lesz benne vajon belső nézet?:D [reméli]
    Najó már nem off-olok.
    ON
  • jakewyler
    #3210
    OFF:
    nem csak játék miatt(internet,film nézés stb...)
  • Truck Driver001
    #3209
    Ugyanúgy Februárba jön mint PC-re..
  • Truck Driver001
    #3208
    Tán teis a játék miatt akarsz beruházni egy PSP-re?:D
    Mert én igen!:P [Ez már nevezhető függőségnek..^^]
  • zolo
    #3207
    Ott tartok, hoyg fent vagyok a 3dgamers-en, ki kell választanom melyik fizetéses csomagot választom.Melyiket válasszam?
    Mert van only 3dgamers-nél egy 2,5 $/hónapos, meg van 5 $-os is. MEg van Founder Clubos is, de azok drágábbak.Melyiket válasszam , melyikből jövök ki a legolcsóbban 1 hónapra, úgy hogy utána le is tudjam mondani?

    U.i.:Angolul nem tudok, nem tudom mit ír az apróbetűs rész
  • Naxos
    #3206
    amd 2000xp, 2x512mb kingston, inno3d 6800gt 256mb, van rá esély hogy élvezni fogom a játékot vele?
  • Truck Driver001
    #3205
    Valahogy gondoltam.Na mind1 azért köszi!Várok Februárig.Vagy egy crack-ig!:D
  • jakewyler
    #3204
    off:
    én is valszeg veszek psp-t és azért érdekel
  • tcs007
    #3203
    nem arra is akkor fog mikor pcre sajna pedig én már várom mert van psp-m is
  • VRSDM
    #3202
    bizalmatlankodás, nemtudom... de apám hetente több dolgot vesz neten
    utalgat lóvét ide oda és eddig semmi gond sem volt belőle...
  • jakewyler
    #3201
    Amúgy psp-re kijött már a game?
  • jakewyler
    #3200
    na ezt kipróbálom
  • Szabi1991
    #3199
    Audi RS4
  • jakewyler
    #3198
    nem vagy valami jól neki,azé ennyire nem szaggat nekem
  • Szabi1991
    #3197
    Minden ruhához más SLR :)
  • hykao #3196
    A bizalmatlanok számára találták ki a virtuális kártyát...
  • Synit HUN
    #3195
    190-nél 260-at. Bocs :)
  • Szabi1991
    #3194
    DB4:)
  • Synit HUN
    #3193
    Nah, az imént játszottam xboxon. Nekem naon bejön, de a kilóméteróra amit már itt említettetek páran aza boxon is bugos. A6-ossal mentem és körbefordult az óra. Mph-nél nem figyeltem meg, de kph-nál produkálta. Asszem kb 19-nél mutatott 260-at, és 250-nél majdnem nullát. :D
    Szal jó ez mindenhol...