107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • mila69en
    #3272
    virtuális? azt meg hol merre kis infot:) nem ismerem....
  • jakewyler
    #3271
    oks,már jó
  • jakewyler
    #3270
    nem jó a banner,legalábbis nekem nem jön be
  • hykao #3269
    igényelj "virtuális bankkártyát"
  • Attila8805
    #3268
    Nincs dombornyomott kártyám de már úgy nyomatnám van valami megoldás erre?
  • jakewyler
    #3267
    nekem mintha az xbox360-nak jobb grafja lenne
  • Naxos
    #3266
    egyértelmü xbox360
  • TothLaci
    #3265
    Egy kérdés: jelenleg melyik változatnak van jobb grafikája? A PC-s vagy az Xbox360-nak?
  • jakewyler
    #3264
    nálam a hangal nincsen probléma
  • hykao #3263
    Na regisztráltam én is 6 dodoóért egy hónapra a 3DFiles-ra, aztán jelentkeztem béta teszternek... :)

    Eléggé vegyesek egyelőre a tapasztalataim:
    -grafika ügyben jobbra számítottam!!! olyan felemás az egész! maguk az autó- és objektum modellek meglehetősen részletesek, azonban némelyik textúra meglehetősen "mosott" amolyan "konzolos" féle sajnos...főleg a belsőknél jelentkezik ez: mosott, recés illesztések, stb...elsőre egy Audi TT-t vettem, és a kormányon olyan mosott a négy karika, hogy esküszöm nagyon zavaró látvány!!! Szvsz én magam jobb rajongói belsőnézetet csináltam, pl. a WR2 CLS-éhez...(aki nem hiszi, szivesen rakok be képet róla...) - mint némelyik mosott belsőnézeti textúra ebben a játékban...
    -belsőnézet pozíciót menüből lehet állítani (fel-le, közel-távol), illetve játék alatt bármikor egérrel...
    -fizika ügyben rosszabbra számítottam. OFF-ra rakva a vezetői segédleteket végülis nem is annyira ÁRKÁDOS (bár kicsit mintha fura lenne a fizika...)
    -hang fura...néha csak a bal hangszoró szól + egyéb recsegések...szal elég érdekes az egész... :)

    Amúgy 1440x900-ban 4xFSAA mellett (HDR OFF természetesen) 7800GS-en nyomom és elég jól fut.
  • jakewyler
    #3262
    Na engem már beenged a motor szalonba,majd multihoz veszek eggyet
  • Casseus
    #3261
    3.6GB
  • Bercy #3260
    Ez a BÉTA mekkora méretű? Mármint az install file.
  • VRSDM
    #3259
    vagy a monitor :D
  • kill3r21
    #3258
    off:
    Erre van a HDTV :D
    On:
  • Teflon Mike
    #3257
    Én teljesen konzol ellenes vagyok úgy mint eggyesek :D
    nekem eccer volt PS2 (amit már el is attam) nekem nem teccik mert a TV miatt rossze lessz a kép minőség (sztem)
  • Sland
    #3256
    Egyébként ha valaki módosítani akarna a FAQ-n (a megjelenésen), mert nem tetszik neki, az szóljon, elküldöm a html fájlokat meg a felépítő elemeket, aztán az szabadon átszabhatja...
  • SötétBarom
    #3255
    Utolsó off:

    "Átlagos életkor: 23.9 év"

    Ez folyamatosan csökken? :o
  • jakewyler
    #3254
    épp akartam írni,hogy az előző 25 hsz csak OFF
  • hykao #3253
    Gyerekek sok az OFF!!!
  • Sland
    #3252
    Az csak X-BOX360-ra jön ki?:O
  • TothLaci
    #3251
    Meg majd a GTA4-et :)
  • kill3r21
    #3250
    én 130 at adtam ki hogy élvezhessem a GOW ot meg persze a TDU-t :D:D
  • mohus
    #3249
    off
    van pár gépem...azokat sem kellett fejleszteni...és akkor még csak 1993-at írtunk
    on
  • Sland
    #3248
    El sem tudom hinni hogy 110k-t fogok kiadni csak azért, hogy élvezhessem a TDU-t...
  • Szabi1991
    #3247
  • mohus
    #3246
    mintha csak az asszony cipősszekrényét látnám:)
  • Hellhammer
    #3245
    Ja valóban, ott a pont, most néztem meg a kártya specifikációját, és valóban csak dx8.1-et tud :(
  • kill3r21
    #3244
    de lehet elvagy vele még pár évig ráköltés nélkül alá ps2 :D
  • mohus
    #3243
    hát kicsit sokáig tartott a megvilágosulás...:)
  • Szabi1991
    #3242
  • Szabi1991
    #3241
    sztem nem lapos az csak az árnyék bezavar :)
  • Hellhammer
    #3240
    óóóó loál bammeg, jött kurva sok pm-em hirtelen.
    Na szóval sokan kéritek a beta key-t, de sajna az van, hogy igazából haveromnak szereztem a kulcsot, mert neki nincs dombornyomott kártyája és azt mondta, hogy 2-en gond nélkül tudunk menni vele (ráadásul ő még melózik én meg már év végéig szabin vagyok, szal felváltva is tudtuk volna tolni). Kifizette nekem a reget a fileplanetre, szal az ő pénze nem az enyém, vele basznék ki ha letiltanák a kulcsot, és ezért sry mindenkinek, de nem adom meg másnak a kódot.
  • mohus
    #3239
    kicsit lapos az első kereke...

    vagy csak a szokásos betonba átlógó gumieffekt....:)
  • kill3r21
    #3238
    6 Évig elvakult Pc-s voltam! Had ne mondjam ez mennyi lovét jelent anyagiakban! De Nekem a konzol már a tdu miatt is ezerszer megérte mert valami elmondhatatlan az élmény! és akkor még csak a TDU rol beszélünk! és nem fagy ne nem lép ki nem akad!!! ha ráorditok akkor sem! :D:D szal ezek azok az okok amiért már megérte a 110k-t!! aztán a többi gameról ne is beszéljünk
  • SötétBarom
    #3237
    Ez egy idióta feltevés szerintem.. Pl ha 2 éve veszel egy csúcs gépet (mondjuk egy 6800gt-vel), akkor azzal /pill még mindig tökéletesen elvagy..

    Emellett, ha most vennék egy konzolt, vásárolnom kellene mellé egy TV-t is, mivel a mostani rendkívül pici.. Úgymeg már bőven 200nál járok..
    És akkor még mindig nem tudok Total War-ozni ... :P
  • Darth Razor
    #3236
    ha úgysem tudsz vele játszani akkor légyszi nézd pm-ed.
  • Gerbill
    #3235
    Ezekszerint 128Mb-s Ati 9600-on futna szerintetek? Nem szeretném potyára leszedni, meg 100 forintot kiadni, ha nem is megy.
  • zolo
    #3234
    El kell hogy keserítselek, a radeon 9000 csak dx8-at támogat ha jól emlékszem.Az Atik közül a 9550-től kezdődik a dx9.
  • dragon11
    #3233
    Én már alig várom a teljes gamet