107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ BP
    #3312
    én meg nyomulnék már velük :)
  • hykao #3311
    Ja lol elnéztem... :) Nem tudom. Mondom nekem volt olyan hogy hallottam a pofázásokat, és különböző nevek megjelentek a játék közben a képen, mint az AI nevei, abban az irányban, amerre a madarak éppen kószáltak, de nem is fárasztottam magam azzal, hogy keressem őket... :)

    Amúgy dobjatok képeket kinek, hogy néz ki a karaktere. :) Az enyéből egyelőre csak egy '90-es évek eleji "Bros-os" vagy "Depeche Mode-os" kinézetű mókust tudtam összehozni, de a haját mindjárt megrövidítem, meg rádobok egy napszemüveget. :)
  • DJ BP
    #3310
    te látod multiban a többieket?
  • jakewyler
    #3309
    nekem nem tűnnek annyira fel a bugok,játék motorja bugos még azt kikell javítani
  • DJ BP
    #3308
    512k, netsebesség te :DD
    2gigaramom van :)
  • hykao #3307
    512 mega rendszermemória biztos, hogy kevés neki, de attól még működnie kéne, max. baromi akadozva...
    Nem akadozik neked 512 megával???
  • hykao #3306
    Ja, és az eddigiek alapján az a véleményem, hogy ezt így nem szabad kiadni februárban. Inkább csússzon, de javítsanak a stabilitáson és írtsák a bugokat ezerrel. (...és tegyenek bele több grafikai beállítást, mert van felbontás- élsimítás- HDR- részletességbeállítás azt jóvan - ez baromi kevés. jó lenne legalább még árnyék ki-be, autók felületének tükröződése ki-be, visszapillantók képének ki-be kapcsolásának lehetősége és ANIZOTRÓPIKUS szűrés állításának lehetősége a játék menüjéből! Ez utóbbi autós játéknál nélkülözhetetlen, hisz az éles látószög miatt az aszfalt hihetetlen mosott anizotrópikus szűrés nélkül...ja és esetleg Shader modell 2-3 közti váltás sem ártana)
  • DJ BP
    #3305
    nekem minden ki van pipálva... lehet hogy az 512kb kevés neki? nem hiszem, más játéknl elég
  • hykao #3304
    Hát most így fejből, ha jól emlékszem az ONLINE menüpont alatt lehet ilyeneket állítani.
  • hykao #3303
    Viszont mostmár tudom, hogy az egyik korábbi videóban miért volt olyan nyomi a sofőr feje...lol...elég széles skálán állítható a kinézetünk. Létre lehet hozni hihetetlen ronda pofájú madarakat is... :)))
  • DJ BP
    #3302
    ,,míg ki nem kapcsoltam"

    hol kapcsoltad ki? nekem nem látszanak sehogy sem :(
    De a narancssárgával az a bajom, hogy sosincs ott senki
  • hykao #3301
    Nem tudom. Annyira nem vonzanak az online lehetőségek, de nekem ahogy eddig lejött, ebben a játékban egybe van ömlesztve az egyjátékos mód a multival. A térképen a narancssárgás jelek a multi míg a világoskékek az egyjátékos lehetőségek. Én játék közben is láttam - sőt néha hallottam is - a különböző online madarakat (míg ki nem kapcsoltam...). Tegnap pl. a program szerint összesen hetvenketten voltunk... Azt hiszem menüben állíthatod, hogy az online madarak neveit is feltűntesse a játék alatt, mint ahogy az AI neveit kiírja.
    Szal menüből lehet állítani a nevek kiírását, meg mások dumáit, ha jól néztem.
  • gduck
    #3300
    A motor nagyon coooooool :D
  • DJ BP
    #3299
    hogy lehet instant challengelni ellenfelekkel? hogy lehet versenyezni egyáltalán? mert multiban csak a térképen látom az emberkéket, játékban nem.
  • hykao #3298
    A belsőnézetben a kormányt? :O Hát azt nem tudom, mert meg sem próbáltam... Miért kéne "kikapcsolni" a kormányt?
  • jakewyler
    #3297
    Ma sincs semmi fejlemény ahogy látom...
  • CodeRed
    #3296
    Köszönöm a választ! Énis valami hasonló beszámolóra számítottam, sajnos sokszor a játékok készítői (vagy inkább a kiadók) sem tudják eldönteni milyen legyen a végleges játékmenet/felépítés, és ez sokszor érződik a végterméken. Amit leírtál abból arra következtetek, hogy valószínűleg a motoros rész talán élvezetesebb lehet. A kormányt, mint vizuális effektet értettem, szóval, hogy az autóban ki/be lehet-e kapcsolni a látható kormányt :-D
  • hykao #3295
    Nos kormány ügyben nem tudok nyilatkozni, mert én már kb. 10 éve csak billel nyomom (utoljára az NFS 1 miatt vettem kormányt...).
    Fizika: valahogy felemás érzésem van. Előre bocsátom, hogy az utóbbi pár évben csak a World Racing sorozattal és most ezzel töltöttem el komolyabb időt. (Carbonba belenéztem, de köszönöm nem kérek a bevásárlókocsi kamufizikából...)
    Nos míg a World Racing sorozatnál pontos "érzést" kaptam a fizika valósághűségének fokáról, attól függően, hogy mennyire állítom SZIMESRE vagy ÁRKÁDOSRA, addig a TDU-ban csak a vezetői segédleteket lehet ki-be kapcsolni (még csak OFF mellett próbáltam a játékot). Szóval vezetői segédletek OFFra állítva nagy kerékcsikorgással indulunk, meg lehet forgatni a kocsit és hatalmas csikorgással - hosszasan megcsúszva - fékezünk még bazi széles papucsokkal is...(szerintem ez utóbbi nagyon idegesítő billentyűzettel, főleg, hogy gyakorlatilag ma már az összes nem alap autó ABS-es), de amikor már halad az úton az autó nagyobb sebességgel valahogy mintha "megárkádosodna" a fizika, és olyan szlalomokat, flikk-flakkokat lehet lerendezni hihetetlen sebesség mellett, amilyeneket a World Racing sorozatban (és a valóságban) nem lehetne megcsúszás nélkül.
    Szóval engem eléggé idegesít ez a dolog. Most akkor inkább legyen vagy ilyen vagy olyan, de nagyon zavaró - persze míg meg nem szokja az ember -, hogy egy 250-es tempóban végigvágtázott és megcsúszás nélkül ÁRKÁDOSAN végigcikázott egyenes szakasz után fékezve jön a hatalmas fékcsikorgás hosszasan csúszással... :)
  • hykao #3294
    1. Értsd már meg, hogy már nem lehet egy kóddal többen játszani! Egy kód, egy gép ennyi!
    2. Nem hiszem el, hogy a családodban vagy az ismerősi körben senkinek nincs dombornyomott vagy legalább virtuális kártyája.
  • dinomano
    #3293
    Öööö, ebben igazad van; bár én nem PC-n, hanem még anno PS1-en toltam..Ott is egesz jo volt a fizika; csak a töresmodell volt vacak... (ill. sorry; nem a töresmodell-hanem az ütközesmodell...a töresek jok lettek, neha bena volt az ütközes( a grafikai palyaelemek+a "láthatatlan kerites" nem fedte egymast...) :-P
    ...HP2 meg hat ugye jatekelmenyre(vezetesi elmenyre volt) nagyon jo; igaz ott a PC-s rész muszikalt gyengebben; a PS2-es atomjo lett...
  • gduck
    #3292
    fileplanet vagy 3dgamers oldalon előfizetsz egy hónapra. Előfizu után jelentkezel bétatesztre (mindent fullra állíts és pipálj ki a kérdőíven!!!) és már meg is van a kód ;)
  • CodeRed
    #3291
    NFS Porsche talán magasan a legjobb fizikával rendelkező rész volt az sorozat életében.
  • CodeRed
    #3290
    Nyilván nem egy papyrus féle NR2003 fizikával lesz megáldva, ezt jól tudja mindenki viszont egy árkád és egy jobbnak mondható fizika között azért egész jól ellavíroz a TRD3...Itt-ott nem annyira gáz, de hát nem lehet ugyanazt a fizikát többféle kategóriára (kamion, F1, DTM, Nascar) alkalmazni.
  • djcom
    #3289
    Tudom már sokszor kérdezték, de hol lehet kérni kódot a játékhoz?
    Nem a fileplanetre, a játékhoz.
    THX
  • Naxos
    #3288
    ha TDR3-hoz hasonló fizikája van akkor le se szedem mert az egy ocsmányság...
  • dinomano
    #3287
    engem a PS2 megjelenes erdekel; az nem tudom mikor jön ki... Szerintem(+ahogy kritikakat olvastam) olyasmi fizikaja lehet, mint az uj NFS-eknek, max...abbol kiindulva, hogy a régebbi TD-ok (Test D.5-6) sem voltak komolyabbak fizikaban, mint az épp akkori (NFS-porsche, NFS-HP2) NFS-ek...
  • CodeRed
    #3286
    Annyi érdekelne, hogy a kormányt ki lehet e kapcsolni, illetve a fizika mennyire árkád? Mondjuk egy World Racing vagy egy TRD3 szintű fizika azért van benne?
  • Casseus
    #3285
    ISMERETTERJESZTŐ OFF:
    Voltam az OTP-ben, ugynézki nem lesz kódom!
    Nekünk sima folyószámlánk van, a virtuális bankkártyához pedig virtuális folyószámla kell aminek a havi díja 1300 pezó azaz évi 15600! Feleslegesen meg dobálom ki az ablakon a pénzt!
    Ha valakinek van kódja amit csak ő, vagy még csak kevesen használnak.....
    megdobhatna vele!
  • DJ BP
    #3284
    február,egyébként PC BETA kijött már :)
  • Zolka6
    #3283
    Sziasztok, Pc-re nem tudjátok véletlen h mikor jön ki a game?
    ahogy most a hozzászólásokat olvastam, egész szimpatikus kis game...
  • DJ BP
    #3282
    én pl. most találtam egy autópályát keresztbe a szigeten, 10-20 km-es egyenes szakasz, ott aztán lehet tépni :))
  • gduck
    #3281
    5 óra 150-200 as tempó egyfolytában és "ugrálás a térkép segítségével"... Konklúzió: elképzelhetetlen nagy a sziget és az úthálózat... Nem is beszélve arról, hogy bárhol!!! lemehetünk az útról és "túristáskodhatunk" a szigeten (nincs "tiltott" terület)
    Nekem messzemenőkig bejön a grafika-hangulat-játékmenet!

    UI: mocival sokkal jobb menni mint bármelyik autóval! Őrület ez a játék...
  • kill3r21
    #3280
    Xboxos nem havidijas csak egy xbox live gold kell! alapbol a géphez 1 honap goldot adnak! kiss trükkel 3 hona lehet belöle--utána meg ha akarsz online jáccani akkor 3 honap 6-8k kb
  • hykao #3279
    Nos nekem sincs ilyen, de azt el tudom mondani, amit a haverom mondott róla, ill. amit láttam.
    Szal ha van valamilyen folyószámlád, akkor kérheted ezt a szolgáltatást. Virtuális kártya, azaz nincs kártya, csak adatok... :) Kártyaszám meg a három (vagy négy) szám ami amúgy az aláírásnál szokott lenni, és amit még kérnek általában internetes vásárlásnál-rendelésnél. Szóval megkapod az adatokat + a "virtuális" kártyához tartozó számlát, amire mindig elég csak annyit átvezetni a "rendes" számládról, amennyit le fognak emelni az internetes megrendelésnél. Így tuti nem fognak (hisz nem is tudnak) többet leemelni a számládról.
    Ahogy én láttam, a haverom az egész bulit az OTP oldalán intézte magának online. Tehát ha rendelni akart valamit, fellépett a megfelelő OTP-s helyre, ahol a saját jelszavával belépés után át tudott vezetni magának pénzt a "virtuális" kártyához tartozó számlára.
  • bulba
    #3278
    Lenne két kérdésem:
    1: Mekkora a külömbség az első és hátsókerékmeghajtású járgányok közt?
    2:Lehet-e tudni hogy havidíjas lesz-e a játék (az Xboxos verzió az-e?)
  • autoszimulator
    #3277
    internet kártya.. általában VISA internetkártyának nevezik, de van master cardos is ha jol tudom.. nekem MKB-nál megcisnálták, de szükséges hozzá egy működö számla is, melyen van valamekkora pénzforgalom. de ez teljesen bankfüggő, érdemes utánaérdeklődni...
    ez csak interneten használhato kis kártya, tehát atm automatáknál nem. elvileg, a legtöbb banknál nem is kell rá folyamatos pénzutalás, és kezdőösszeget sem kell rátenni. Mikor használni akarod, a rendes számládrol utalsz rá pénzt, majd a netes elérésnél megadod ilyen olyan adatait. Előnye hogy nemzetközi és nem a saját kártyád közvetlen adatait adod meg, hanem egy nagyrészt üres kártya adatait.
  • mila69en
    #3276
    ja ott van meg is találtam:) virtuális MasterCard típusú bankkártya
  • zolo
    #3275
    Én ma hallottam róla először , azon keresztül lesz TDU-m , az OTP-nél biztosan van ilyen , nézz körül az oldalán.
  • Naxos
    #3274
    https://www.moneybookers.com/
  • jakewyler
    #3273
    én se hallotam még ilyesmiről