107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • jakewyler
    #3355
    jah,akkor nem tudod,azt hittem megvan a játék és akkor nem akarsz online-ba menni
  • Bercy #3354
    Szerintem akkor is kell serial...
    Nagyon kipróbálnám már énis a játékot csak nincs bombornyomású kártyám.
    Asszem holnap megkérdezem a bankomat erről a virtuális kártya dologról.
  • killer123
    #3353
    szal csak telepitem azt ennyi?
    Az jó akkor legalább ki tom probálni:)
  • jakewyler
    #3352
    de,a profil csináláskor nem kell bepipálni a gamespy-t
  • killer123
    #3351
    Nem lehet valahogyan offline-ban futtatni ezt a játékot???
    Tudom hülye kérdés de azért megkérdezem.......!!
  • jakewyler
    #3350
    lehet,csak asszem bekell állítani
  • zolo
    #3349
    Juppí,végre megvan a játék és nem csalódtam benne ! Röccenésmentesen megy 1024-ben , highon hdr off.(A64 3200+ , 768 ram , 7600gs)

    És egy kérdés:Lehet a játékban indexelni?
  • jakewyler
    #3346
    Bug:aston DB9 coupe-ba nem lehet lehúzni az ablakot
  • bulba
    #3344
    Kösz a választ, sajna ez azt jelenti h havidíjas (csak nem közvetlenül hanem közvetetten)
    Remélem a PC-s verzió nem lesz az.
    Arra a kérdésre h mekkora a kül. a hátsó és elsőkerékmeghajtású autók közt kérdésre valaki tud válaszolni tapasztalat alapján?
  • jakewyler
    #3343
    én DB9-et fogok venni:)
  • tcs007
    #3342
    ja bocsi igen :D akkor igy mégjobb mert ha megveszi valaki velem akkor megtarthatja a subszarját is :D
  • Thanatos
    #3341
    még midnig nem a bétáért kell fizetni...
  • tcs007
    #3340
    nem még nemjött ki ez még csak a béta amiért bankártyával kell fizetni de ha oszefogsz velem akkor neked ingyen lenne :D najó csak vicceltem
  • Szabi1991
    #3339
    van egy Closed Béta (fizetsz kb. ezer FT-ot és letesztelheted)
    de amugy Februárban jőn ki
  • zorrobomber
    #3338
    hejo emberkek ez mar kijott pcre??
  • atomboy
    #3337
    En is talan. Kivancsi vagyok, mennyiert lehet majd jatszani.
  • Szabi1991
    #3336
    ismerős érzés :(
  • tcs007
    #3335
    ja értem hogy a bankártyáját nem adja oda hanem megsubizél :D hát ahoz kétlem hogy értene :D
  • Szabi1991
    #3334
    ha kijavítják ezeket az apróbb hibákat , akkor megveszem életem első Pc játékát -.-
  • tcs007
    #3333
    igen igen én értem csak anyira azért kétlem hogy megbizna benne hogy megsubscribtelne azért mondtam hogy aki mondjuk még nemadta meg senkinek csak ő játszik vele akkor ha nekem is müködne a kód akkor én kifizetném neki a teljes dijat igy neki ingyen lenne a játék és én is tudnék játszani. mert én nem kunyizni akarok itt meg csóróskodni csak egyszerüen kicsit maradiak a rokonaim és nemadják oda a bankártyájukat
  • hykao #3332
    Na kezdem érteni ezt a multi dolgot. Az előbb csináltam szervert egy körversenyre, csak nem volt rajtam kívül senki ot... :)))

    Tibor: valahogy rád lehet keresni vagy mi?

    Amúgy az én karakterem így néz ki most:


    Végre sikerült 4. helyre felverekednem magam az online ranglistában az egyik időmérő versenyen:

    És végre lecseréltem az Audit...
  • hykao #3331
    Nem kell, hogy odaadja lol! Meg tudja csinálni a saját gépéről neked. Van lehetőség mást "megsubscribteltetni", nem csak magadat tudod...
  • tcs007
    #3330
    ha tényleg csak egy gépen megy egy cd kulcs akkor ne is olvassátok tovább!!!

    De ha esetleg megy egy cd kulcs 2 gépen akkor én elpostáznám valakinek a pénzt igy mindkettek jóljárnánk mert neki ingyen lenne a játék. mert nekem tényleg nincs az ismeretségi körömbe olyan akitöl tudnék szerezni bankártyát hozzá...vagy ha van is neki ismerem és tom hogy nemadja oda...
    ha valakit érdekel msn:[email protected]
    Sry az off-ért
  • Szabi1991
    #3329
    ha találok serialt
  • Tibor
    #3328
    jön valaki multizni? fent leszek
    TIBo3 néven
  • hykao #3327
    Aha. Hát én bepipáltam.
  • hykao #3326
    Remélem nem...
  • djcom
    #3325
    Lenti configgal minden maxon, AA2x, 15-20 FPS
  • djcom
    #3324
    Áááááááááá.
    Nah.Átutaltam a lecsot, van accoundom.
    Nagyon jó lesz a gém,eddíg legalábbis igen profi!
  • Redokee
    #3323
    Mi a fakk? mikor jelenik meg a game?? február?
  • jakewyler
    #3322
    mert ha nincs az beállítva,nem megy a multi
  • hykao #3321
    Az amúgy miért lényeges? Úgy értem mi a szerepe?
  • hykao #3320
    Tényleg, a tűzfalon engedélyezted az "átjárást" a játéknak? Mert ha nem...
  • jakewyler
    #3319
    Nem tudja valaki,hogy lehet azt, hogy már létrehozott profilba beállítani a gamespy-t mert az elején nem állítottam be
  • hykao #3318
    Emberünk beleintegrálódott az ülésbe:


    Tipikus példa az ocsmány belsőnézetre: (míg némely autónak gyönyörűen van megcsinálva a belseje, addig néhánynak kifejezetten összecsapottnak tűnik)

    Nézzétek a kormányon milyen rossz minőségűek a textúrák, a kesztyűtartó zárja kissé fura, és nézzétek az árnyék bugokat! (elakadásjelző, szellőző lyuk, stb...)
  • hykao #3317
    Hát előfordulhat, hogy azért, mert az X360-nak ATI grafikus chipje van, ezért az ATI 1XXX tulajoknak kevesebb a gondja a játék jelenlegi állapotával, mint az nVidia tulajoknak. (nekem 7800GS-em van)
  • hykao #3316
    Ja és az árnyékok, illesztések is néha elég ramatyok, majd csinálok képeket...
  • jakewyler
    #3315
    nekem még rossz indulás sose volt
  • DJ BP
    #3314
    nekem semmi ilyen, viszont 10-ből 4x lefagy játékindításkor
  • hykao #3313
    Nekem 10 indításból 5x akadozva, tarka-barka textúrákkal indul a játék (és ez csak egy újraindítás után javul meg) + sokszor van hangelbaszódás...miegymás... :) Viszont Alt+Tab működik és általában vissza is jön jól a játék utána...