107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • djcom
    #3449
    Tegnap kb 2 órát toltam a gémet, és azt kell mondjam, nagyon toppon van.
    Ahhoz képest, hogy béta verzió rettenetesen jo a hangulata, totális exotikus száguldozás feeling.
    Szerintem simán übereli az NFS CARBON-t.
    Kár, hogy nem adták ki az idén, nagy harc lett volna.
    Mindenkinek ajánlom a regisztrációt de nagyon erős vas kell alá, mert béta révén a grafikus motor még nincs 100%-ig optimalizálva!
  • Tufa
    #3448
    Az olasz autó tuner merre van? Nincs esetleg vkinek egy térképe?
  • hykao #3447
    Nem alakítgatnak ezek semmi ilyesmin már, max. a hibás textúrákat cserélik ki, merthogy találtam ilyet is az egyik Aston belsőnézetében. Szvsz a kb. 170 autó közül van amelyiket jobban kidolgozták, és van amelyiket kissé elnagyolták - belsőnézet tekintetében. Előfordul... :)
    Ahogy néztem a drágább és a veterán modellek belseje általában jobban ki lettek dolgozva, néhány olcsóbb modell meg elnagyoltabb... :)
  • hykao #3446
    Igen, használt cuccokat is ott tudsz vásárolni. Újakat meg ugye a szalonokban...bár mivel nem sérül, kopik semmi a saját járművekben-járműveken - így érdemesebb olcsóbban használtan venni, feltéve, hogy van olyan a hírdetések közt, amilyet szeretnél...
  • kill3r21
    #3445
    papa kamerával vennék fel de a épfrissités miatt szart sem érne
  • Bucser
    #3444
    szerintem az amcsik olyan 2 óra köül fognak érkezni:) ők oylan éjszakai baglyok (náluk ez még csak délután:D)
  • jakewyler
    #3443
    Na má este senkisem multizik
  • Sland
    #3442
    Ha jól tudom akkor X-BOX-szal fel lehet venni videókat, illetve képeket lehet készíteni, majd ezeket PC-ra vagy PenDrivera rakni, vagy akármilyen adathordozóra.
    Akinek van XBOX360-a és HD minőségben játszik, az nem csinálna pár saját képet? Menüben vagy játékban, autóról vagy házról, tök mind1. Csak képeket szeretnék látni :P
  • Bucser
    #3441
    Korábban írtam, hogy a challengkből nem lehet kilépni:D eszembe sem jutott volna alapból megnyomnia P gombot:D nos megtettem egy challenge közben:D ki is lehet lépni sőt restart opció is van:D csak tudnám hogy hova tettema szemüvegemet:D
  • DJ BP
    #3440
    inkább két darab 7800GTX (SLI), csak várok nyárig, hogy menjen le az ára, mert beteszek még egyet :))
  • jakewyler
    #3439
    OFF:
    8800gtx akkor már
  • DJ BP
    #3438
    7800GTX? :))
  • DJ BP
    #3437
    csak néhány kicsit elnagyolt még
  • Nohab
    #3436
    Köszi! Már csak egy jó alaplap kell azt kész :)
  • gduck
    #3435
    OFF:
    Vásárlás előtt ellenőrizd a karik sebességet ITT ;)

  • jakewyler
    #3434
    nekem is teccet az összesnek a belseje...
  • gduck
    #3433
    Elég sok autót tesztvezettem és még mind1gyiknek szép vol a belseje ;)
  • gduck
    #3432
    Sztem a 7300gt helyett sokkal jobban jársz egy 7600gs karival ;)
  • DJ BP
    #3431
    ja hykao, sztem a belső nézeteket még alakítgatják sztem, mert most mentem Corvette C6-tal, és annak k*rva szép a belseje :)
  • Naxos
    #3430
    $6.95/month erre kell előfizetni?
  • jakewyler
    #3429
    és,hogy tudok vásátolni?azt is ott?
  • hykao #3428
    Törölgess nyugodtan! Majd beszállok én is.
  • hykao #3427
    A házadban. TRADE, és ott. Eladhatod egyből kb. féláron vagy meghírdetheted, amennyiért akarod.
  • jakewyler
    #3426
    okok,csak ha esetleg plusz segítség kellene:)
  • Sland
    #3425
    Ha 2-en lehet moderálni itt, és ketten sem bírnánk akkor ígérem te leszel a harmadik
  • Nohab
    #3424
    ahh de hülye vagyok...elnéztem és azt hittem ,hogy Balcooo nekem írta...
    Bár kételem ,hogy az alaplapomra rá lehetne rakni... (geforce 7300 gt 256 mb)
  • Naxos
    #3423
    billentyűvel élvezetes a játék???
  • jakewyler
    #3422
    én is tudok segíteni ha gondolod...
  • DJ BP
    #3421
    kösz a megtiszteltetést, nem tudom, írj a modiknak
  • Teflon Mike
    #3420
    az igaz hogy a 25e Emberke nem sok de azért egy próbát megér ha meg nem sikerül akkor vagy megveszem vagy majd warez...


    NAH innentől kezdve sland nem írok semmit csak olvasok csak ha olyan hír van akkor írok vagy ha tőlem kérdzenek

    Bye all :D
  • Darth Razor
    #3419
    két videó a bétából:
    http://www.youtube.com/watch?v=eO-6Qhe41j0
    http://www.youtube.com/watch?v=Uu9TLsoMXkQ

  • Sland
    #3418
    Azt nem lehet, hogy egyszerre mondjuk 2 ember tudjon kommenteket törölni és bannerban turkászni? Mert elkéne egy segítő kéz, mert ezt már most látom, hogy nem fogom bírni...

    Én személy szerint DJ BP-re gondoltam, hogy segíthetne nekem ha van kedve
  • tcs007
    #3417
    hát igaz de ha meg azt nézzük hogy most 5000 ember és ma mégis kapott még a nemtom melyik srác cd kulcsot (igaz hogy most nemteljesen ingyenes vagyis mégis de mégse :D )
  • DJ BP
    #3416
    ezaz 25e ember, az lótúró, csak németországban szednék azonnal...
  • jakewyler
    #3415
    sztem amikor tölthető lessz,már 5 perc után nem kapsz kódot...
  • DJ BP
    #3414
    ha ennyire várod, itt volt a lehetőség :)))
  • Sland
    #3413
    Mellőzzük már ezeket a kommenteket.

    1. Szted kit érdekel?
    2. Az se biztos hogy az IGN-en lehet majd letölteni.
    3. Legalább vmi értelmes dolgot kommentelnél. Pl linkelnél vmi olyan videót amit nem láttunk, vagy vmi hírt, vagy akármit de NE SPAMELJ!!!
  • Teflon Mike
    #3412
    ANYÉTOKAT!!!


    Ez az open béte kurva jó lessz :D:D:D:D:D majd rohanok az IGN-re AZT TÖLTÖM LE HÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • jakewyler
    #3411
    10k adok egy mociért XD
  • Sland
    #3410
    Egyébként elhiszem hogy nagyon jó mulatság ide írkálni így délután, de rengeteg kérdés már meg lett válaszolva.
    Vagy nézzétek a FAQ-t.
    Több 100-szor kérdezitek ugyan azt és már mittomén hányszor meg lett válaszolva.

    Légyszi olvassatok vissza, lap alján ott a kereső, vagy használjátok a FAQ-t.

    Ha így sem megy, akkor kérdezzetek!

    De ha olyat kérdeztek, ami már meg lett válaszolva, akkor törlöm a kommentet!

    Remélem ezt meg lehetett érteni...