107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #3489
    Most nem a különböző kártyák elemi sebességéről van szó...
  • jakewyler
    #3488
    szerencséd volt,ma éjszaka megpróbálok vmit kifogni
  • VRSDM
    #3487
    azért a 7xxx széria butított része, nagoyn el van maradva a 6xxxx széria mögött (saját tapasztalat)

    /azt elképzelhetőne tartjátok, hogy az előző, asus9550GE(400/350) vga-m jobban teljesít mint a mostani 7300SE(400/400)...
    számokban az SE jobb, viszont teljesítméníben meg nekem nem ugy látszik /vagy csak magasa az elvárásaim?
  • hykao #3486
    Én írtam már bugreportot a fórumba, meg el is küldtem az erre kitalált oldal segítségével a fejlesztőknek. Ha a Cadillac XLR-re gondolsz, akkor azt már írták többen is ott.

    Ezt pedig: "Meg pl. az egyik motornak se működött a műszerfala.Az egyik leszállítósküldetéses motorról van szó.Meg annyi, hogy az olyan autóknál, ahol digitális műszerfal van, semmi se működik." akkor lenne érdemes beírni, ha vennéd a fáradtságot, és készítenél képeket a hibákról, és pontosan megmondanád, hogy melyik járműről van szó...
  • hykao #3485
    Rendelni lehet, csak épp febuár közepétől várható...ott van fehéren-feketén...
  • hykao #3484
    Hogy érted, hogy single playerben? Ebben a játékban nemigen van különválasztva a szokásos módon az egyjátékos és a többjátékos mód. Amúgy ott lehet eladni, ahol próbálod, de ha csak egy autód van, akkor azt nem tudod eladni... Egyéb esetekben választhatsz, hogy eladod azonnal a felajánlott összegért (általában kb. félár) vagy meghírdeted, és vársz, hogy megvegye valamelyik online madár... :)
  • hykao #3483
    Nem egészen értem az okfejtésedet! Miért nem állja meg a helyét a gondolatom, azért mert neked 7600asod van, és azzal elfogadhatóan megy? Én 6600-ról beszéltem... A 6-os széria volt az első, ami már "tudta" az SM 3.0-t...a 7-es széria már kiforrottabb, és kevésbé "izzad" SM 3.0 alatt...
  • hykao #3482
    Én éjszaka találtam egy jó vételt, egy Ferrari 430 Spidert. Jópár ezressel olcsóbb volt, meg is vettem gyorsan... :)
  • Sland
    #3481
    FAQ
  • LeBronjózska
    #3480
    akkor mikor fog köjönni a game?
  • zolo
    #3479
    Azért írtam , hoyg valaki írja be helyettem , mert nem tudok angolul. Különben meg miért van ekkor a csönd?Mindenki játszik ? :D
  • zolo
    #3478
    Ha valaki szokta írni a hibákat a hiv.fórumba, az beírhatná , hogy a Cadillacnek elég érdekes helyen van a belső nézete :) Meg azon csodálkoztam, hogy a Mclaren F1-nek NAGYON ronda műszerfala van...Még a 10 éves Need for Speed 2-ben is szebb volt ennek a kocsinak a belső nézete.(Igaz , hogy csak fotó volt, de akkor is , egy ilyen játéknál ne spóroljanak néhol)
    Meg pl. az egyik motornak se működött a műszerfala.Az egyik leszállítósküldetéses motorról van szó.Meg annyi, hogy az olyan autóknál, ahol digitális műszerfal van, semmi se működik.

    De ezeket leszámítva nagyon tetszik a játék.
  • Attila8805
    #3477
    De jó neked.
    Hol dolgozol?
  • jakewyler
    #3476
    sztem csak előrendelés mivvel csak februárba jelenik meg a gém
  • vezérszuszu
    #3475
    ezt a hosszút nézzétek meg !
    most akkor lehet rendelni a gamet!
    vagy csak ez vmi féle előrendelés?
  • vezérszuszu
    #3474
    http://www.amazon.de/dp/B000EHTN5M?tag=gameprophetsc-21&camp=1410&creative=6378&linkCode=as1&creativeASIN=B000EHTN5M&adid=1CJTJXPGBBZXMKQVTN4N&
  • Bucser
    #3473
    Az ott a commnunity felé ajánlja fel eladásra a kocsit. egyébként meg ha lemész a garázsba ott udod eladni ha jól tudom, vagy be kell menni valamelyik szalonba lehet... Én csak akkor adok el valamit ha kell a hely másnak:)
  • zolo
    #3472
    Single Playerban hogyan tudok eladni kocsit? A Trade menü alatt megtaláltam a Sell opciót, de ott nem tudom sehogyse eladni.Valami ötlet?
  • zolo
    #3471
    Nekem Athlon 64 3200+ , és Asus 7600Gs( nem a csökkentett órajelű) + 768 mb DDR400 ram
  • Leky
    #3470
    Amúgy milyen a géped, mert én most tervezek venni egy 7600gs-t és ha nálad nem akad akkor meg vagyok nyugodva. Nekem ilyen van 3,06ghz cerka 1gb ram. Aki tudna a részemre regisztrálni annak kifizetném, ha valaki tud segíteni írjon privátot.
  • jakewyler
    #3469
    nézegess vissza,kb 100 képet tuti találsz
  • Norbu
    #3468
    Nem raknátok fel pár képet, hogy csillapodjon az étvágyam? :D De 1-2 videonak is naon örülnék...
  • gduck
    #3467
    A 7600GS a 6800GT-vel van egy súlycsoportban :D
  • zolo
    #3466
    Szerintem nem álja meg a helyét ez az elmélet, mivel nekem 7600Gs-em van, 768 rammal, és egyáltalán nem akad 1024-es felbontásban highon.
  • SötétBarom
    #3465
    Teccik a melód..
  • jakewyler
    #3464
    ahogy este nézegettem szinte minden drágább mint a szalonba(kivétel audi tt,stb... kis kategóriájú autók)
  • hykao #3463
    Most nem tudok, mennem kéne már dolgozni... :(
    (így is baromi késésben vagyok - 10-re kéne beérnem...jobban mondva kellett volna...)
  • hykao #3462
    Ja, amúgy csak a próba kedvéért kipróbáltam a játékot 640x480-ban, minden minimumon...és röhelyesen néz ki, még a régi 320x200-as felbontású játékokat is alulmúlja. Node nyilván nem véletlenül: túl részletes a környezet ebben a játékban ahhoz, hogy normálisan le lehessen képezni 640x480-ra... :)
    És a slusszpoén, hogy 640x480-ban, minden minimumon alig volt gyorsabb, mint amúgy nálam 1440x900-ban 4x-es élsimítással... :)))
  • Tufa
    #3461
    gyere fel msnre!
  • hykao #3460
    Dögöljek meg, ha sok különbséget látok a HIGH-MEDIUM-LOW részletesség között...(van egyáltalán??? :D)
  • hykao #3459
    Elméletileg kell lennie SM 3.0-nak és SM 2.0 lehetőségnek is a játékban, mert tuti, hogy az X360 volt a fő fejlesztési irányvonal, és az alapból SM 3.0-t alkalmaz, viszont mivel megy az ATI 9-es szériásoknak is a játék, így SM 2.0 lehetőségnek is lennie kell a PC-s verzióban.
  • Tufa
    #3458
    én most levettem a felbontást 1280*1024ről, 1024*768ra, mediumban szaggatás nélkül megy, igy tetszik most a játék. (6600gt)
  • M@TriX
    #3457
    nem rossz gondolat lehet bele kellene mélyedni a konfigokba...
  • hykao #3456
    Többen írták, hogy ATI 9600-on meg hasonló kategóriás kártyákon elfut a játék, de sok 6600GT tulaj panaszkodik, hogy nagyon lassú náluk. Ennek egyik lehetséges oka lehet, ha a program automatikusan választja ki, hogy SM 2.0-t vagy SM 3.0-t használjon (aszerint, hogy melyik kártya melyiket tudja...). Mert míg a 6600GT bár tudja az SM 3.0-t, mégis jobban "megizzad" vele, mint a 9600 az SM 2.0-val.

    Nem biztos, csak egy gondolat...
  • gduck
    #3455
    "Ahhoz képest, hogy béta verzió rettenetesen jo a hangulata..."

    Hát ne felejtsétek el hogy ez nem demó, hanem a FULL JÁTÉK (csak béta verzió)
  • gduck
    #3454
    OFF: Nohab-nak AGP-s alaplapja van ;)
  • SLICK
    #3453
    "De ha olyat kérdeztek, ami már meg lett válaszolva, akkor törlöm a kommentet!"

    Szokj hozzá, h sűrűn kell majd :)

    amúgy én még nem szedem le a bétát, várok demóig.
  • kill3r21
    #3452
    osztom a véleményedet bár em a pc betat probáltam! de órákat jáccotam vele és lekötött pedig egy autos játéknak ez nehéz :D
  • B@dsector
    #3451
    ha minden jól megy este már én is nyomhatom
  • DJ BP
    #3450
    én is azt keresem, Maseratimat felnyomatnám már :)
    térkép kéne, ami tartalmaz mindent