107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Tufa
    #3528
    ha megtalálnám a versenyt amit keresek akkor megcsinálnám a klubot, egyelőre még keresem..
  • hykao #3527
    Nekem az a kép nem jön be!
  • Bucser
    #3526
    Nos suliból írok. Holnap leszek csak otthon megint:/

    Össze kéne dobni egy magyar clubot. már lehet klubházat venni 250K-tól de van 750-ért is (az is néz ki a legjobban:D)
  • Tufa
    #3525
    ott van a #3518-ban a helye, két british is van. :)
  • hykao #3524
    Éjjel én is feltettem a 430-as Spydert, kiváncsi vagyok elvitték-e már... :)
  • hykao #3523
    Nekem eddig egy amerikai (Cadillac, Chrysler, Saturn), egy japán (Nissan, Lexus, Kawasaki) és egy független agol autógyártók autóinak tuningolásával foglalkozó műhely van meg. Ha valakit érdekel csinálok képeket a helyükről.
    Engem meg a Jaguar és a Merci tuning műhely érdekelne.
  • hykao #3522
    Kamuzz nagyokat és lesz kulcsod! Irjál minél erősebb konfigurációt, kamuzz be bétateszteket, amiken már részt vettél, és pipálj be minél több autós játékot, hogy megvannak neked... :)))
  • Tufa
    #3521
    de csak utolag jutott eszembe.. :)
  • DJ BP
    #3520
    és a térkép nem jelzi? ha átváltasz az épületek mutatására?
  • Tufa
    #3519
    törölt hozzászólás
  • Tufa
    #3518

  • DJ BP
    #3517
    én nem sajnos
  • B@dsector
    #3516
    ugyanazt írja ki explorer 7-el is, ezzel most jól beszívattak
  • Tufa
    #3515
    még mindig nem tudja senki hol lehet az olasz autókat tuningolni?
  • Bucser
    #3514
    először én sem kaptam kódot. másodjára sikerült. (egyszer próbáltam firefoxal egyszer meg Explorerrel.
  • B@dsector
    #3513
    nah igen pont erre nem akartam gondolni, de akkor jól sejtettem van egy faxa accom de most mi a rákot kezdjek vele...
  • B@dsector
    #3512
    Pont ugyanezt tettem én is ilyen sorrendben ahogyan leírtad, plusz még pipálgattam de ezek után nem adtak kódot nekem, lehet hogy most már szűrést állítottak be vagy a fene tudja, ezen nem lehet mit elszúrni regisztrációkor...
  • Tufa
    #3511
    nem szóltam, már nálam is ezt csinálja. sajna akkor lekéstél róla... :(
  • Tufa
    #3510
    akkor valamit nem csináltál jól. Én simán regeltem egy accot, előfizettem 1 hónapra, főoldalon rányomtam a tdu betas képre, ott jelentkeztem a betara, kitöltöttem a configot és következő oldalon már adta is a beta keyt meg a linket a letöltésre.
  • B@dsector
    #3509
    Thank you for signing up.

    If you are selected for the beta test, you will be notified in an email to the email address you have linked to your 3DGamers account.

    nem kaptam kódot, ezt közölte velem az oldal :( majd e-mailben értesítenek …
  • Tufa
    #3508
    nem küldenek jelszót, a config kitöltés után irta a cd keyt ha bejutottál.
  • B@dsector
    #3507
    Sziasztok! Reggeltem magamat a 3dgamers oldalán és ma reggel befizettem egy hónapra 5.94$ dodót. Kitöltöttem a configomat a formon, illetve kipipáltam több mindent és ezek után elfogadtam a feltételeket.
    De eddig még semmilyen visszajelzést nem kaptam tőlük, emailben nem küldtek jelszót Kinek mennyi idő alatt küldték el a jelszót, vagy egyáltalán most mi a fa*z van? Pls segítsetek játszaniakarokvelemégma!
  • Tufa
    #3506
    lecsaptam rá inkább, 200ezer dollár volt(230az ára az újnak) csak ez 515 lóerő helyett 669 ló, 3.5ös gyorsulásal, 357es véggel :)
  • Tufa
    #3505
    jaja, éjszaka elvitték, akinek van pénze, most nézzen fel. van egy 575ös tuningolt ferrari 200ezer körül, sztem baromi jó vétel.
  • hykao #3504
    Na mi van, megvették? Mert nem látom a hirdetések között. Van viszont egy Nissan 3 millióért...kiváncsi leszek, lesz-e barom rá, aki megveszi... :)
  • hykao #3503
    No és saját versenyt csinált már valaki?
  • Bucser
    #3502
    Versenyeket lehet szervezni a klubban lévők számára és akár klubbok között is lehet csapatverseny. Jelenleg a betaban ha jól tudom a csapat-Csapat közti kihívás nem működik.
  • hykao #3501
    Jó kérdés! :)
  • Tufa
    #3500
    milyen előnyökel jár egy klub?
  • hykao #3499
    Mé? UA. mint az új, és nem kell tuningoltatni vinni, elcsászkálni a szalonba stb...és még 10 ezerrel olcsóbb is... :)
  • jakewyler
    #3498
    drágán adod
  • hykao #3497
    Épp ezt akartam kérdezni, hogy valaki csinált-e már klubot vagy csatlakozott-e már valamelyikhez? (mennyi lóvé?)
  • hykao #3496
    Hát csak akkor jelennek meg a dolgok ha már elhajtottál ott egyszer, nem?
  • Tufa
    #3495
    Egyébként még mindig nincs senkinek térképje mindennel fontosabb helyel rajta(tuner mühely, stb)?
  • Bucser
    #3495
    Én most vettemegy 8 férőhelyes villát fél milláért (beszámíttatam a régi lakást:D pár autót le kell szállítani és csinálok majd egy clubot.. Vagy ha valaki csinál clubot írja majd be ide:)

    Most meg lépek lassan HRM.et tanulni mert holnap ZH:/
  • Tufa
    #3494
    140ezer dollárért van kint aszem (50ezer volt az autó, 100 a tuning), a gyengébb motorokat reggelire megeszi, tuningmentes ninja mellett simán tartja a tempót 230ig kb(ezzel a tuningal 270körül van a vége). 200ig még jól tapad, 200 felett élesebb kanyarokban már könnyen kitáncol a segge. De egy élmény vezetni :P
  • Bucser
    #3493
    HA challenget teljesítesz levesz a térképről, valamint ha boltban vagy akkor is.
  • hykao #3492
    Hmm az nem nagyon tetszik nekem...oan Velorex fílingje van... :))) Mennyiért adod amúgy?
  • Tufa
    #3491
    én árulok egy caterham-et, vegyétek meg :P 3as tuningal, nagyon megy...
  • hykao #3490
    Vettem még hirdetésből egy Chrysler 300-t is, fullra tuningolva (3. szint). A D kategóriás versenyeket most azzal nyomatom. :)