107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Bucser
    #3568
    ahogy néztem 192 KBS Mp-akat használnak. a x:\y\TDU Beta\Euro\Radio mappába létrehozol egy Radio Rock könyvtárat mondjuk és telenyomod MP-akkal. aztán asszem lehet választani adót.
  • DJ BP
    #3567
    igen
  • Bence94
    #3566
    helo a pc verzio is olyan lesz mint a boxos multija mármint mmo szerű?
    úgy hallotam csak.
  • hykao #3565
    A MyDocuments-ben (vagy Dokumentumokban) a \Test Drive Unlimited\savegame\"gépneved" almappában létre kell hozni egy "Radio" nevű könyvtárat, és azon belül meg egy olyat "amilyen nevet akarsz a rádióadódnak" - ide lökheted be az MP3-akat vagy elég egy MP3 lista-fájlt...

    Ezután már a rádióadók közt megtalálható lesz a "te" rádiód is... :)
  • hykao #3564
    Műszerfalakon max. a hibás méréseket, mutatókat esetleg a hibás textúrákat javítják ki, no meg a Cadillac kamerapozíciáját korrigálják, de amúgy már biztos nem fogják átdolgozni őket. Ez van. A legtöbb elfogadható minőségű, de némelyik összecsapott. Pl. Jaguar XJ220 km/h és fordszámmérő számlapjain a számok olvashatatlanul mosottak...
  • zolo
    #3563
    Hogyan tudsz saját rádióadót csinálni?Saját zenéket tudsz betenni?Nekem egyébként a klasszikus adó a kedvencem, nameg persze Yoinderboi száma.

    Te se tudsz megoldást új profil létrehozása nélküli netes játékra?Esetleg meg tudnád kérdezni a béta hivatalos fórumában?
  • jakewyler
    #3562
    mit kell csinálni?
  • Bullitt
    #3561
    Vazz dobájátok már a millió képet, mert annyira szeretném látni. Nekem nincs lehetőségem játszani a bétával :(
    1. nincs bankkártyám
    2. szüleim meg ugye nem engednének be egy ilyet megcsinálni az övéikkel...
    Szal nekem is csak a várakozás marad februárig :'(
  • DJ BP
    #3560
    31 adónként? basszus... akkor a műszerfalakon is biztos dolgoznak (hát a Corvettenek k*rva jó, míg a TT-nek ronda még ahhoz képest), meg sztem megkapjuk az Xboxhoz addonként adott autókat is.
  • hykao #3559
    Annyi videó volt már belinkelve, hogy nagyon újat nem tudnánk mutatni szvsz...no meg a "videokészítés" jócskán megterheli a gépet, én pl. nemigen tudnék megfelelő sebességűt készíteni. Ahogy elindítom a felvételt, máris leugrik 10 körülire az FPS, az meg túl kevés.
  • hykao #3558
    Amúgy kinek melyik a kedvenc rádióadója? Nekem már a fülemen jön ki majdnem mind... Elég kevés szám van rádióadónként. (A teljesben állítólag 31 szám lesz adónként) Csináltam saját "rádióadót" is, de már azt is meguntam, úgyhogy most a klasszikust hallgatom... :)))
  • Leky
    #3557
    Egyetlen dolog vigasztal, hogy amire ti kijátszottátok magatokat a játékkal akkor kezdödik nekünk az örömködés (február).
  • hykao #3556
    Köszi, közben már megtaláltam őket...
  • Tufa
    #3555
    most kezdem mindjárt a millionare challanget :) 200mérföldes táv, körbe a szigeten...
  • DJ BP
    #3554
    Én is úgy tolom :DD
  • Leky
    #3553
    Nem tudnátok csinálni videokat? Szívessen fogadnánk.
  • Bucser
    #3552
    Ilyen árkád autókákban a dual analog karok a legjobbak:)
  • jakewyler
    #3551
    nekem is emiatt kellet új profilt csinálnom,én sztem nem lehet beállítani ha már megcsináltad a profilt,de ha rájönnél írd meg lécci
  • jakewyler
    #3550
    motort akkor tudsz venni ha az összes auto szalonba benéztél
  • zolo
    #3549
    És még 1 gyors kérdés.Nem gamespy-os profilet indítottam, és nem tudok rákapcsolódni a szerverre.Meg tudom változtatni anélkül, hogy új játékot kezdjek?A profile menüpontban próbáltam , de nem engedi bepipálni.
  • zolo
    #3548
    A német autók tuningműhelye a Volkswagen kereskedő mellett van majdnem.

    Mikor lehet megkapni a motorokat? Meg vannak olyan autószalonok , amiket később fog kinyitni a játék során?Mert pl.a tuningműhelyeknél van kiírva RUF, meg Lexus is...
    Digitális műszerfalos autónak meg tudom mondani pl. a Consept sárga tuning Mustangot(Ford kereskedésben ott van ), semmilyen műszere nem működik.És ugyanígy van a többi digitálisműszerfalos kocsinál is.(Hirtelen nem tudok több nevet mondani, de néztem már egy-kettőt)
  • hykao #3547
    Ja, egyébként akinek van elég kraft a gépében, annak mindenképp javaslom, hogy driverből nyomasson egy 8x-os anizotrópikus szűrést. Sajnos a játék menüjében csak az élsimítás beállítására van lehetőség, holott egy ilyen autós játéknál igen fontos az anizotrópikus szűrés is az éles látószög miatt. Anizo szűrés nélkül az aszfalt pár méterre előttünk már mosott lesz, olyan 8x-os vagy 16x-os szűréssel viszont már a messzeségben is élesek maradnak az aszfalt textúrái. A 8x-os szűrés még nem terheli vészesen a gépet.
  • DJ BP
    #3546
    én is 2. voltam, 2-3 napja, változnak az idők :DDDD
  • hykao #3545
    Hát azért nem kétséges, hogy kormánnyal és pedállal jobb eredmények érhetők el, mint nyomógombokkal... :) Nyilakkal vagy kanyarodok vagy nem és vagy gázt adok vagy nem, míg ugye kormánnyal és pedállal jobban lehet adagolni a témát... :)
  • jakewyler
    #3544
    nem mindíg jobbak az ilyen típusú gémekben a kormányosok,szimulátorba igen de itt nagy a csönd nekik
  • hykao #3543
    Látlak. :) Mondjuk sokáig biztos nem leszek első, mert billel nyomom, és azzal pedig nincs sok esélyem kormányosokkal szemben... :)
  • Attila8805
    #3542
    Ó de sokáig kell még várnihogy én is kipróbálhassam
  • B@dsector
    #3541
    Ez eddig rendben is van, ez az oldal következik utána -> link és az adatok megadása után a "submit"-ra kattintva semmit sem kapok csak egy üres sötét oldalt. (ff és explorer alatt is próbáltam)
  • DJ BP
    #3540
    ott vagyok a 8. helyen vazze az időmérődön :DDD djbp20 néven :DDD
  • hykao #3539
    Hehe, elvitték. :) Mikor beléptem a játékba, jött az üzenet... :) Most feldobtam hirdetésben a Chrysler 300C-t, ha jól emlékszem 60 ezerért. (3. tuningszettel - 4.1 alatt van százon - és D. kategóriás)

    ...és végre sikerült első helyre felverekednem magam a globális online ranglistán az egyik D kategóriás időmérő versenyen! :) ()

    És megvettem az első motort is:
    Egész jól használható motoron a sisaknézet. A két visszapillantótükör pont látszik a képernyő szélein.
  • jakewyler
    #3538
    próbáld meg,de szerintem még lehet
  • Banano007
    #3537
    Öhm még le lehet szedni a játékot?..úgy hogy működjön is?:D
  • gduck
    #3536
    A konfigot maxra töltsed ki (kivéve op rendszer, ott vista helyett xp legyen!) és pipáljál ki mindent ;)
  • DJ BP
    #3535
    de hogy lehet csatlakozni pl.? mert azt írja nincs barátlistám? de hogy lehet barátokat felvenni, kommunkiálni, kihíívni gyors versenyre? mert én csak a térképen látom őket, játékban nem
  • jakewyler
    #3534
    Na tegnap este se fogtam ki semmi jó vételt
  • hykao #3533
    Sajna úgy sem jelenik meg nálam valamiért...(de már átkülte Tufa msn-en :D)
  • Bucser
    #3532
    nekem már csak a középső versenek kellenek:) én már körbeautóztam párszor a szigetet:D
  • Tufa
    #3531
    180mph in heavy traffic. a 170mph-s verziója délkeleten van. Ezt még nem mutatja a filter, megkell keresni
  • Bucser
    #3530
    Illeszd be új ablakba az URL-t.
  • Bucser
    #3529
    Melyik versenyt keresed?:) Egyébként lehet szűrni a versenyeket alul a filter gombbal.