107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ BP
    #3608
    Én djbp20 :)
  • Tufa
    #3607
    elöször a friendlisthez kell hozzáadni az embert és utánna lehet csatlakozni. én Tufika néven játszok, próbáld meg hogy úgy hozzálehet-e adni ha offline vagyok.
  • hykao #3606
    Csináltam egy klubot, de még nem tudok semmit csinálni vele. Hogy lehet barátokat hozzáadni a listához?
  • hykao #3605
    Jó lenne ja...ha nem tűnne el a képről az élsimítás és nem méretezné aránytartás nélkül át...
  • Bucser
    #3604
    Kurva jó viszont a belső képlopó szoftver:)

    (resizeolva lett. az eredeti 1280*720
  • Bucser
    #3603
    A KURVA ÉLETBE... a picsáért kell azta rohadt motort visszatenni az útra ha ütközik nagy sebességgel!!!!

    600 méter van hátra a 189 kilométeres tour of the island versenyből egy Ducati 999-el megyek és az a szar 2. helyezet AI egyenesben gyorsabb mint én. (ez a verseny során többször kiderült) 200 méter előnyöm van és az utolsó kanyarban mikor kicsit vági akarok ez a fasz belémjön én elzakózok és oda a verseny... A rohadt kibaszott életbe....

    Ráadfásul az időm bekerül volna a top 10-be... (0:44:22)...

    picsába...
  • Nightwish006
    #3602
    Áááá rossz olvasni...
    Ha lenne bankártyám most énis játszhatnék :'(
  • Bucser
    #3601
    Egyébként most próbáltam motorral (999 ducati) a millionaires race-t és mit ne mondjak... duva:D Szalomozni kell megtanulnom velük rendesen és eszméletlen tempót lehet velük diktálni.. a z első 8 ponton 6 percet vertem a countachra... autók között menni sokkal könyebb vele.. viszont hosszan kanyarodni szar velük... szerintem:) meg túl sűrűn ütköüzni sem érdemes mert automatikusan kirak az út szélére még ha semmi bajod sem lenne...
  • Bucser
    #3600
    kértétek a forza tuner helyét találtam egy képet.

  • Szabi1991
    #3599
    db9
  • Nohab
    #3598
    Ezek csak a számok...
  • Tufa
    #3597
    370nél nem slalomoztam, lesz egy csomo verseny ahol 300 fölé kell menned, pl amit keresek 180mph in heavy traffic is ilyen mivel vmi szar azzal a sebbeség mérővel és később kezd el számolni(ilyen 30-40el mész, a gép akkor kezdi el mérni 0ról. 310nél ő csak 270et "radarozik"
  • jakewyler
    #3596
    képet,irányítható volt?mert nekem a ferrari már 280-nál szétakar szakadni
  • Tufa
    #3595
    mentem
  • jakewyler
    #3594
    370-et?és mentél már vele annyit?
  • Tufa
    #3593
    370et megy az mv augusta tuningolva, vmelyik kicsit régebbi auto tunging nélkül megy ennyit(játékban)
  • DJ BP
    #3592
    úgyhogy 200 km az, 320-at egyik motor sem megy, nemhogy átlagot :DDD
  • DJ BP
    #3591
    Motorral küldik főleg, de nekem még azt meg kell tanulnom kezelni :DDD sose motoroztam játékban, csak GTA-ban :))
  • DJ BP
    #3590
    51 alá is mentek már Xboxosok :DDD
  • Bucser
    #3589
    Én is kipróváltam.. milyen géppel csnáltad?? nekem egy Lambo Murcielago coupe van de az egyik etapon majdnem 7 pervet vesztettem az alapidőmből, mert egyszerűen kacskaringos volt a rész és fullra tele volt az út... (meg ugye köcsög rendőrök sem hagynak érvényeslni és rohadt könnyű pár csillagot összekoccolgatni:D nincs erőm újrakezdeni:)

    Első 8 kapu megvolt 15 percen belül de amásodik negyed borzalmas...

    Te hogy csináltad meg?
  • Tufa
    #3588
    mv augusta, 3as tuningal. 3 kawasaki van az első helyen :o
  • jakewyler
    #3587
    milyen kocsival sikerült?
  • Tufa
    #3586
    na sikerült a millionare championship. volt egykét undorito rész benne, 5percel kb a max idő elött értem be de igyis csak 13. vagyok a toplistában :(
  • jakewyler
    #3585
    majd próbáld ki,ha működik mindenképpen írd meg
  • zolo
    #3584
    Azt találtam a dokumentumok mappa, savegames részben, hogy van két profilom.1 mappától eltekintve megeggyeznek.Az az egy mappa a netesnél van, és az a neve hogy IGE.Ez üres, de gyanítom hogy ebbe van a netes rész cucca.ma már nem tudom , de holnap mindenképp megpróbálom, hogy átmásolom a másik profilhoz, és működik-e.

    Megnézné nekem valaki, hogy nála is ott van-e ez a mappa a netes profiljában?
  • jakewyler
    #3583
    1.Olcsóbban tudsz járművet vásárolni
    2.Jókat lehet versenyezni
  • atomboy
    #3582
    Tufa irta eloszor, hogy a tav 200 merfold. Kovetkezo hozzaszolasnal azt irta, hogy 1 ora alatt kell lezavarni. Ezen kaptam fel a fejemet. :)
  • zolo
    #3581
    Megéri netes profilt csinálni? 18%-nál járok, 3 délutánom ment rá a tesómmal együtt, és elrettent a gondolat, hogy előről kéne kezdenem.fel tudtok sorolni néhány nyomós érvet, amiért megéri multizni? :D
  • jakewyler
    #3580
    az túl sok,már 280-nál nehezkésen lehet irányítani,meg persze a forgalom amikor mentem majdnem 300-al simán bejött elém...
  • B@dsector
    #3579
    heh reggeltem magamat a fileplanet-en és onnét tudom tölteni -> Your Test Drive Unlimited - FilePlanet Registration Information

    Congratulations! Welcome to the Test Drive Unlimited PC Beta Test!
  • Leky
    #3578
    Én egyet sajnálok, hogy nincs benne BMW.
  • Bucser
    #3577
    Énb mennék Bucser01 néven keress majd.
  • DJ BP
    #3576
    nem 200km? 320-as átlag durvának tűnik, azt nem lehet...
    Én nálam km-re van állítva a cucc, és 200 számra emlékszem, nem 320-ra
  • Nohab
    #3575
    Ez azt jelenti, hogy átlagosan 320 km/h-val kell vezetni... Szerintem egész durva.
  • atomboy
    #3574
    1 ora alatt 200 merfold?
  • Nohab
    #3573
    Vagy elég ha csak átnézed...:)
  • jakewyler
    #3572
    gyors kocsival vagy mocival végülis nemis olyan nehéz akkor,csak unalmas...
  • Tufa
    #3571
    körbe menni a szigeten, 1 órán belül. ha sikerül 1 milliót nyerhetsz... Most ugynézki amugy hogy megtudom csinálni a clubot. ki jönne?
  • Bucser
    #3570
    2-3 oldalt olvass vissza.
  • Bence94
    #3569
    az jó. ezt lehet hogy megveszem :) .és nem tudna valaki mutatni képet a játékból? ha nem akkor kb mire kell számítani graf és egyebek?