107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • zolo
    #3803
    Nekem az illúzióromboló kicsit a kocsik belső nézetében, hogy rengeteg kocsi van, amelyiknél van H irányú váltó.És ott is csak szekvenciálisan vált.(Pl a régi Ferrarinál, csak hirtelen nem jut eszembe a neve)

    van rá mód, hogy normálisan váltson?
  • Tomo15
    #3802
    Megint hülye voltam:)) Belehet állítani x-en is;) de így még rosszabb. Mind1 ez jó hír a gépes-kormányos irányítás miatt. Mindjárt le is kapom a betat:)
  • Bucser
    #3801
    a PC betaban akkor is lehet ha nincs fent a kormány.
  • VRSDM
    #3800
    isis
  • blackgamer
    #3799
    ez a beta verzió multi vagy single player?
  • Tomo15
    #3798
    Végignéztem:)) A segitségeket off-ra tettem, de a linearitást csak akkor lehet állítani ha kormányt érzékel a gép.
  • jakewyler
    #3797
    Találtam a városban egy helyet,annyira laggolt ott a gém,hogy alig bírtam kimenni és minden kocsinak neki mentem
  • zolo
    #3796
    Hát nem tudom, én például tuningolatlan Zondával nyomtam le az Island Touron a Saleen-t meg a Mclarent.
  • Bucser
    #3795
    Tuningolva egyébként módosul az erősorrend. Valamint van amelyik kocsi kategóriát vált tuning után.
  • hykao #3794
    Ja, ahogy Bucser kolléga is mondta a kormányzás "direktsége" menüből állítható.
    Vajon végignézted-e a menü lehetőségeket X360-on??? :)
  • hykao #3793
    Azt hittem, hogy az A és B kategóriáknál már rékényszerülök az olasz modellekre, de tévedtem. Nem az olasz és nem is a legdrágább modellek a legjobbak a D, C és B kategóriákban. Szvsz D kategóriából a legjobb választás az Aston DB9, C-ből a TVR Tuscan, B-ből pedig a Noble! (ez utóbbi potom 90 ezerért)
    A-ból meg gondolom a McLaren lesz... :D Szóval csupa angol modell!!! :)
  • Bucser
    #3792
    Minden segítség kikapcsolható. Kormány linearitása állítható. bár kormánnyal még nem próbáltam. Majd felrakom másik windows alá ahol van kormányom és ott kipróbálom.
  • Bucser
    #3791
    Az és nagyon komoly:D De az egy óra alatt 200 km is durvás futam csak ott van forgalom is igen barátságtalan mértékű:D A másik 187 km-es versenynél nincs forgalom csak az ellenfelek.
  • Bucser
    #3790
    látom nem csak én vagyok olaszpárti:D Nálam is bent áll egy murcielago és egy ferrari a sarokban:D

    Persze motorból is Ducati van:D
  • tcs007
    #3789
    sztem x-boxon azért még szebb mert alapbol arra csinálták ez csak egy átportolás
  • tcs007
    #3788
    irtam pm-et!!!
  • Tomo15
    #3787
    És milyen az irányítása? X360-on nekem nem tetszik. Ha kormánnyal játszol akkor is van kormányzási segítség? Ha pl. hirtelen jobbra rántod a kormányt akkor az tényleg úgy mozog a játékban is mint ahogy te mozgatod?
  • Sland
    #3786
    Töröltem párat...
  • VRSDM
    #3785
    OMG...
    gyönyörű (miértlenne szebb x-en?)
    tényleg csodaszép:)
  • jakewyler
    #3784
    van kódom,de 500ft-ot adok érte?
  • Tufa
    #3783
    lenne egy eladó serialom, még nem használt. akit érdekel pm
  • hykao #3782
    versenyeket szervezni házon belül és más klubokkal is (ez utóbbi azt hiszem még nem működik)
    ...de még nem tudtam semmit, mert tegnap még csak egyedül voltam a klubban, mikor abbahagytam a játékot.
  • DJ BP
    #3781
    Sland, látom törölni kéne megint :)
  • jakewyler
    #3780
    Hykao:miket lehet csinálni egy klubban?(írtad,hogy neked van)
  • Tufa
    #3779
    irtam pmet.
  • hykao #3778
    Eleve nem 5 hanem 6 dollár ha jól emlékszem. (4.95 + adó)
  • [Walaki]D`Lair
    #3777
    Azért nem estem tőle hanyatt...
  • jakewyler
    #3774
    3800mb
  • taylorp
    #3773
    Mekkora is pontosan a ZIP file?
  • jakewyler
    #3772
    hát egy ezresért nem csodálom,mert többe kerül mint 1k
  • tcs007
    #3771
    na igen csak a szűk családomban nincs olyan bankkártya amivel tudnék neten vásárolni,akinek meg van az nemadja oda...
  • Sland
    #3770
    Vannak érdekes autók...
    Viszont nagyon szép képek
  • taylorp
    #3769
    Nekem is a sógorom segített, neki van bankkártyája, én kesben kapom a fizumat. :)
  • tcs007
    #3768
    bárcsak én is ott tartanék hogy már megvan a serial :D csak nemtok bankártyát szerezni :S:S:S és senki se volt olyan kedves hogy egy postán feladott ezresért adjon serialt :( namind1 várok januárig és nagyvaloszinüséggel ott is lemaradok szal februárig :( :D
  • taylorp
    #3767
    Bárcsak én is ott tarthatnék már, hogy keressük egymást!
  • hykao #3766
    Sajna csak annak tudok küldeni, aki már "barát", és csak az lehet barát, akit megtalálok, és bejelölöm, ő meg visszaigazolja. Tegnap egész nap kerestelek téged is, de nem találtalak soha a térképen.
  • hykao #3765
    Mert nem jártad végig az autókereskedéseket! :)
  • blackgamer
    #3764
    egy szerveren (vagy világban) hány ember játszik egyszerre?

    a faq-ban érdemes lenne egy részletesebb leírás a serial megszerzésének menetéről
  • jakewyler
    #3763
  • Tufa
    #3762
    én nem kaptam meghívót :(