107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • jakewyler
    #3844
  • gagax
    #3843
    A salent lehet tuningolni!!!!!!!Az amcsi autók tuningoknál!!!!!
    401 kmh/h
    1000hp

    Ezzel csináltam meg a 190km versenyt!
    Izom erős autó
  • jakewyler
    #3842
    na arra kiváncsi leszek...
  • hykao #3841
    Jövő hét végére várható peccs a bétához, és állítólag erről értesítést is kapunk majd a szokásos kis levélke formájában a játékban. :)
  • jakewyler
    #3840
    aranyos kis kocsi,gtr2-be kedvencem volt
  • jakewyler
    #3839
    énis kezdem unni,de valszeg megveszem eredetibe
  • hykao #3838
    Hát azok a trafipaxos küldetések nem épp a kedvenceim, bár azért elboldogulok velük...(mondjuk van egy ami az őrületbe kerget: amikor D kategóriás autóval kell menni forgalomban, hosszú egyenes, majd kanyargós útszakasz...)

    Nekem most ez a garázs legerősebb tagja: (ahogy néztem, nem tuningolható)
  • Bucser
    #3837
    Teljesen egyenes rész volt. Se előttem se mögöttem senki és lehetett tolni neki kiadósan.

    Egyébként azautomata váltó el van baszva..... Sebességhez van igazítva. Viszont az a szar sebességmérő az előreirányuló mozgást méri (ezért lehet az, hogy radarnál áthaladva olyan pofátlanul alacsony sebességet mér ha éppen fordulsz. Elég hülye rendszer) És az A és B kategóriás autóknál érdemes azonnal kapcsolni kettesbe és onnan indulni... egyszerűen az 1-es semmit sem ér...
  • hykao #3836
    Először is nem a bétateszt árát fizettük be, másodszor meg a bétateszt - bármilyen furcsa is némelyeknek - NEM A "JÁTSZÁSRÓL" szól...
  • Tibor
    #3835
    addigra már jön a nyitott beta, de addig kijátszom:D
    meg is unom
  • Lui76
    #3834
    És utána meg még megveszed majd tízenX ezerért ?
  • jakewyler
    #3833
    1 hónapot befizetsz akkor 1 hónapig játszhatsz a BETA-vel...
  • Lui76
    #3832
    És ti akik most befizettétek az bétateszt árát , utána a teljes verziót megkapjátok ?
    Vagy csak addig játszhattok vele?
  • hykao #3831
    Nem biztos, hogy nem pontos. Lehet, hogy lejtősebb szakaszon érted el a 395-öt.
  • hykao #3830
    Köszi! :)
  • jakewyler
    #3829
    "A Serialokért kunyizók hozzászólásai törölve lesznek!"
  • TothLaci
    #3827
    Ez így van, szerintem most majd a Test Drivet fogják "lemásolni" a NFS: The Island c. játékkal (lehet, ez lesz a neve)
  • Tigristank
    #3826
    A régebbi NFS-ek tényleg nagyon jók voltak, azonban most úgy tűnik, hogy a TDU át fogja venni a vezető szerepet, ha csak az EA-nél nem tudnak előrukkolni valami újjal. Mondjuk kezdhetnék azzal, hogy visszavesznek ebből a tuningőrületből és megpróbálnak visszatérni a játék gyökereihez. Nekem egy NFS 5 szintű tuningrendszer tökéletesen megfelelne.
  • TothLaci
    #3825
    Ez így van, mai napig játszok vele. A NFS 3-hoz, NFS 4-hez csináltam egy apró kiegészítőt, amivel a szebb grafikát elő lehet hívni a játékból. (Azt hiszi a játék, hogy 3DFX kártya van a gépben, módosítást Windows XP 32 bit rendszerre készítettem el, linkje megtalálható itt az sg-n, játék fórumában)

    NFS5 nagyon király játék volt, különben TDU szerkesztői csinálták a PSX változatát.
  • jakewyler
    #3824
    jobbv volt anno az nfs
  • DJ Skyline
    #3823
    ha NFS Porsche szintű a fizika, akkor már rossz nem lehet! :)
  • gagax
    #3822
    VAn itt valakinek saját klub-ja?
  • Bucser
    #3821
    Az aláírásodban lévő configgal nem sok gondja lesz szerintem.

    Egyébként nem vagyok olyan hatalmas FAN:) 1500 mérföldet vezethettem össze eddig kb:) Vannak itt sokkal többet megért bétateszterek szerintem:)
  • csoola
    #3820
    ó te fan vagy sztem:D
  • csoola
    #3819
    szintén érdekelne minden, föleg a gépkövetelmény, hogy az hol tart most, mert szépnek szép ahogy látom, cak ennek azért meglehet az ára...
  • Bucser
    #3818
    Egyértelmű árkád autókázás könnyedebb stílusban egy két igencsak idegőrlő feladattal:D Viszont nem olyan béna szar mint az NFS utóbbi 4 része:) Amolyan Hot pursuit 2 vagy Porsche szintű (kár, hogy nem lehet részenként upgradelni az autókat csak csomagban:()
  • pajti
    #3817
    meséljetek már, milyen az irányítás, fizika? Hova sorolnátok be leginkább?
  • jakewyler
    #3816
    sztem még januárig bőven lehet regelni
  • csoola
    #3815
    boca lámi kérdésért, de cask 1x láttam gépet is a képekhez, ti mivel nyomjátok és hogyan megy?
  • TothLaci
    #3814
    Különben ez a BETA teszt mikor fog lezárulni? Remélem még holnap este is elérhető lesz, mert nincs money a kártyámon, támogatást meg holnap kapom meg.
  • jakewyler
    #3813
    kikell választani,hogy csak 1 hónapra regelsz
  • TothLaci
    #3812
    Hogy lehet 5/3 dollárt fizetni ezeknek? Mert leakarnak 25-30 dolcsit számlázni...
  • jakewyler
    #3811
    uh de durva
  • Bucser
    #3810
    A végsebesség egyik jármú esetében sem pontos. Símán tovább lendíthetőek.
  • Bucser
    #3809
    Csak neked:)

  • hykao #3808
    És mennyi alatt van 100-on? Mondjuk elég idegesítő, hogy csak vásárlás után derül ki, lehet-e tuningolni és mennyire...
  • Bucser
    #3807
    hármasra tunyingolt lamboval most mentem 395-öt:D Csak jött a kanyar:)

    Kihúzatni egyébként a sziget nyugati részének egyenesi jók nagyon.
  • hykao #3806
    Tudom, a tuningot is figyelembe vettem! :) A Saleent és a McLarent már nem lehet tuningolni? :O (mondjuk a Mercedes CLK DTM-et sem lehetett)
    Most vettem meg a Saleent, 1/3 annyiba került mint a McLaren GTR, de nem tűnik rosszabbnak...
  • Bucser
    #3805
    Viszont legszívesebben megint belerúgnék egyet a netszolágltatómba... belekezdtem megint a millionaire's race-be erre mikor már túl vagyok a 41 checkpointból 35-ön fogja magát és connection lost to the server.... IP váltás... hogy aza jó édes:D
  • Teflon Mike
    #3804
    nincs, csak ugy lehet váltani amilyen a kocsiban van