107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • taylorp
    #3884
    A fileplaneton találtam egy olyat, hogy csak a beta password-öt kell megadni, akkor már tölthetem is?
  • jakewyler
    #3883
    azé ezt remélem majd belehet állítani a teljesbe
  • hykao #3882
    Én úgy vettem észre, nem lehet utólag már állítani. Új profilt kell létrehoznod.

    Lexust meg Skyline-t ne sirassátok, van így is elég verda, és ki tudja még hány letölthető lesz később (esetleg rajongók által készített is...)
  • hykao #3881
    Persze, letölteni bárki letöltheti, ahhoz nem kell reg kulcs.
  • SomebodyEra
    #3880
    Remélem azért nekünk is lesz majd RS4..vártam pedig. Nissan Skyline-t én se találtam még, szerintem az sincs még benne.
    Hyako: Számítana a ranglista, csak én hülye elkapkodtam az elején és nem Gamespy-os a profilom. Ezért is kérdeztem, hogy nem lehet e valahol átállítani utólag.
  • jakewyler
    #3879
    na énmeg mennyit kerestem tegnap a lexust
  • jakewyler
    #3878
    a kód elég hamár megvan,fileplanetről megtöltöd a gémet...
  • taylorp
    #3877
    Köszi. Egyik hozzászólásba ezt mondják, utána meg a 3dgamers-t. Már regisztráltam a 3dgamersre, úgyhogy f@sza. Vagy tudom akkor a fileplanetról is szedni?
  • hykao #3876
    Azért lényeges a tuning. Egy-két specifikus versenynél jól megszenvedtem a tuning nélküliséget...(pl. Ford vagy Lotus időmérő verseny) valamint ha nem mellékes számodra a globális ranglista. :)

    A CLS vitruális műszereinek hibáját én is észrevettem, írtam is a bugreportomban.
  • B@dsector
    #3875
    Tuning műhelyben én is láttam LEXUS nevet, de RS4-et ne keress, mert azaz X360-hoz külön letölthető autó a LIVE rendszeren keresztül, default nincs benne. Viszont a Nissan Skyline GT-R R34 '02 én is szeretném megtalálni.
  • hykao #3874
    Ferrari 575M Maranello van az egyik Ferrari-Maserati kereskedésben, de szerintem az nem a 2004-es modell.
  • hykao #3873
    Driverből az összes "lassító" funkció "alkalmazás vezérelt"-re van állítva? Nálam is vannak akadozások, de nem a grafikus kártya kevés az tuti, mert inkáébb olyan, mintha swappelgetne, néha meg-megakad egy-egy pillanatra, valamint nincs nagy különbség az 1x-es élsimítás és LOW részletesség - 4x-es élsimítás HIGH részletesség között átlagos FPS szám tekintetében. Egyébként nálam a HDR bekapcsolása nem okoz látványos lassulást, kb. annyit, mint a 4x-es élsimítás, bár ahogy már kismilliószor elmondtam szvsz a HDR fölösleges effekt egy ilyen nappali - inkább a valóságos környezetre fókuszáló - autós játék esetében.

    @Bucser: a HDR nálad azért okozhat erősebb lassulást, mert a 6-os nV sorozat bár már tudja az SM 3.0-t, de túlzottan megizzad vele. Én a 6600GT-mmel - amikor még az volt - mindig inkább SM 2.0 mellett játszottam, ha volt lehetőség az állításra. (amúgy írtam a bugreportomban javaslatként az SM 2.0 - 3.0 közti választhatóságot)
  • SomebodyEra
    #3872
    Lexust én sem találtam még meg, és akkor valószínű, hogy nincs is a Betaban, mert felfedezem az összes Showroom-ot és nincs. A Tuning műhelyben pedig írja. Meg ha már itt tartunk, láttam X-Boxos videón RS4-es Audit és az sincs még benne(vagy nem is lesz).
  • SomebodyEra
    #3871
    Szerintem is bőven elég a 3as upgrade-es rendszer. Szerintem nem azzal fogsz foglalkozni, hogy mikor tudsz majd tuningolni, legalábbis én még egyik autót sem tuningoltam, nem érzem szükségét, pedig már eljutottam azért messzebb.
    Hogy egy kis véleményt is írjak: Szerintem nagyon jó a játék, attól függetlenül, hogy csak beta. Vannak itt ott hibák, pl a CLS Mercinél, ha a "lökhárítós" kamerát használod, akkor a fordulátszámmérő funkcionál a sebességmérőként és fordítva.
    Konfigról annyit, hogy nincs túl jó gépem(P4 2.4Ghz, 512MB Ram, Gef6600gt), de élvezhetően tudok játszani.
    Irányítás, szerintem teljesen elfogadható, MOMO kormánnyal játszok, még azon egy picit lehetne hangolni, hogy hogyan működjön a játékban, de különösebb bajom nincs.
    Nagyjából ennyi.
    üdv mindenkinek
  • B@dsector
    #3870
    LEXUS és a RUF kereskedés merre található?
  • jakewyler
    #3869
    hm...én ott nem láttam de megnézem újra,a profil átalakíás engem is érdekelne...Ha rájönnél írd meg lécci
  • hykao #3868
    Szvsz fileplanetről érdemes tölteni, annak van saját letöltésvezérlője!
  • hykao #3867
    Van 3 upgrade kategória, azt annyi. Hozzáteszem, szerintem szerencsére... Ez a játék nem a tuning, meg a nitró körül forog...inkább a régi NFS-ek és Test Drive-ok hangulatát hozza vissza.
  • SomebodyEra
    #3866
    A Ferrari 575M Maranello az megtalálható a városi Ferrari kereskedésben is.Az előbb vettem egyet.
    Más: Kérdezném, hogy nem tudjátok e véletlen, hogy meglehet e valósítani, hogy utólag átalakítom a Profilom gamespy-osra, mert nem akarom ez miatt elölről kezdeni, 28%-nál vagyok és elég rossz lenne ha újra kéne kezdeni.
    Köszi
    üdv.
  • jakewyler
    #3865
    Valaki megtalálta már ezeket?:
    -Ferrari 575M Maranello '04
    -Nissan Skyline GT-R R34 '02
  • Bucser
    #3864
    tedd fel nyugodtan high-ra semmi különbség nem lesz teljesítményben (én legalábbis nem vettem észre maximum 1-2 FPS-t javult.) Próbáld meg, hogy anisotropic filteringet kikapcsolod. Nekem mióta be van kapcsolva azóta szaggat mint az atom egy két helyen.

    gépem 2 giga ram A64 X2 4200+ Asus Xtreme 6600GT 256Vram-al.
  • jakewyler
    #3863
    jaja nekemis a városba laggol nagyon
  • Tomo15
    #3862
    Azt már meg se probáltam bekapcsolni:D Antianalis levéve, játékban a minőség low-ra téve, de sajna a városban meg egyébb helyeken nagyon beszaggat.
  • Bucser
    #3861
    kapcsold ki a HDR-t a játékban és vedd le az antialiasingot driverben. A fejlesztők is még állítják a HDR-t mert szerintük is érteletlenül sok erőforrást zabál.
  • csoola
    #3860
    majd asszem a teljest kiprobálom, bár ha most jönne karácsonyra, akkor lehet, eredetiben megvenném, igy viszont tuti nem sajna
  • jakewyler
    #3859
    csak nehogy sm3-as legyen a gém és még else induljon
  • Nightwish006
    #3858
    Ez vicces :SDA:DAS 1 ezresem van rá, hogy lazán menni fog a full egy szimpla 9600Pro n is, iigaz tuti legkisebb grafikán, de menni fog sztem. Igaz még nemláttam a gamet élőben de biztos vagyok benne.
  • peti79
    #3857
    Nekem hasonló a konfigom (amd64 3200+, Gef6800 GS, 1 gb ram), de nekem szépen megy 1024X768-ban 4XAA-val.
  • k8bal
    #3856
    az istenit már! írja tcs, hogy: NEM a configgal van a bibi...
    erre írod nagy okosan: JA a config nem a legjobb...?!?!?!? Mi van veled? Feltűnési viszketegség?
  • jakewyler
    #3855
    hasonló konfigom van,de azé nekem se megy valami szépen...(elvileg ezzel a configgal mediumon szépen kéne futnia)de ne felejtsük el,hogy ez csak BETA...
  • Teflon Mike
    #3854
    JA a config nem a legjobb
  • tcs007
    #3853
    hát sztem ott nem a configgal lesz a bibi
  • Tomo15
    #3852
    Nah lejött a game. Nem hittem volna, hogy a g25 összes tuladjonságát ki lehet használni benne!(H-váltó, kuplung). Csak az a gáz, hogy játszhatatlanúl akad. Conf( x1600xt, a64 3500+, 1gb ) Mi kevég ennyire? vegyek még bele 1 gigát?
  • taylorp
    #3851
    3dgamersen melyik mirror lehet a leggyorsabb?
  • k8bal
    #3850
    [apro]valamilyen letöltés kezelőt használj! én pl FlashGet-et használok már évek óta! nagyon meg vagyok vele elégedve!
  • Leky
    #3849
    Én például a Netscape-el töltötem le.
  • taylorp
    #3848
    Aki letöltötte, mivel töltötte? Mert tegnap egész nap töltöttem, de most jöttem ide a géphez, és nincs meg a ZIP. Kicsit se vagyok mérges, tegnap reggel 9 óta töltöttem. :(:(:(:(
  • I.C.ram
    #3847
    Bétásoktól kérdezném, hogy a tuningolás milyen szintű? Gondolom megsem közelíti a Motor City Online részletességét, de azért érdekelne, hogy mégis mire lehet számítani? Remélem nem ilyen ,hogy van 3 upgrade kategória aztán annyi... Bár, ahogy elnézem, sajnos itt is hódít a lebutított nfs tendencia :(
  • hykao #3846
    Ok, megtaláltam! :) Megtuningoltattam! (Életemben nem gondoltam volna, hogy az amerikai "izomautók" tuningműhelyében lehet...)
  • hykao #3845
    Hol? A Today's American Parts-nál? Ott én nem tudtam! Légyszi nyomass egy térképshotot róla!