107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Bucser
    #3924
    Van egy térkép és különböző challenge-k vannak. Van amikor radar ellen mész (adott távon adott idő alatt adott átlagot kell futni) Van amikor hagyományos verseny 4-6-8 autó ellen (szinttől függ) Vannak a futárküldik. Gyorsan-sokat és nem kaphatnak el a rendőrök vagy vesztesz a pénzedből, vannak az autószállító küldik :vidd el az autót A-bl B-be nincs időlimit viszont sérül az autó-> jutalom csökken. Valamint vannak a stopposok és a modellek is. MIndkettőnél az a lényeg, hogy elvinni A-ból B-be adott idő alatt és közben figyelned kell azt is, hogy nehogy elfogyjon alattad a türelme a luvnyénak:D mert akkor kiszáll és kezdheted előlről:D
  • jakewyler
    #3923
    kira,pont addigra jár le a kódom amit most használok
  • grebber
    #3922
    Lehet láma kérdés de itt hogyan vannak a versenyek bevannak jelölve ellenfelek és azokat kell lezuzni vagy hogy müködik az egész?
  • Gyocsika
    #3921
    köszi szuper
  • Szabi1991
    #3920
    A Fileplanet ről (ha jól értem)
  • Szabi1991
    #3919
  • jakewyler
    #3918
    és honnan lehet majd igényelni kódot?
  • DJ BP
    #3917
    talán Voice, mikrofon+fülhallgató :)
  • Szabi1991
    #3916
    2007 Januar 22.-én jőn ki az Open Beta :)
  • blackgamer
    #3915
    multiban a játékosok tudnak kommunikálni egymással? tehát van valami chatszerű dolog amit a közeledben lévők tudnak olvasni?
  • csoola
    #3914
    szerintem mint egyik-másik játéknál, itt is különj turkálni kellene a fájlok közt, aztán vmi config.ini vagy hasonlot keresni, ha megvan, sztem ilyenben lehetnek benne a beállitások
  • Gyocsika
    #3913
    Valaki légyszi valami motoros screenshotot!!
  • Gyocsika
    #3912
    Lenne egy kérdésem hogy ennek a játéknak véglis mi a lényege ezt úgy értem hogy pl NFS carbon utcai versenyes üldözős stb. Ez milyen? Mert eddig nagyon tetszik képek alapján főleg a motorok érdekelnek majd
  • zoli122
    #3911
    Bocs nem jó hanem kiváló
  • zoli122
    #3910
    Nagyon jó lett az új banner!!! Olyan lett minta a game (JÓ) XD
  • Tomo15
    #3909
    Én simán letiltanám, de szerintem nem lehet
  • zolo
    #3908
    Lehet , hogy később fogja kinyitni a játék, egy bizonyos szint elérése után ezeket a kereskedéseket.Mert ahogy jártam a szigetet, van néhány "Ohau Cars" nevű autószalon, ahol a későbbiekben tuti valamilyen márka fog beköltözni.Nameg korábban belinkeltem egy képet egy Saleenről ( a galériámban megtaláljátok) ami gyárilag nincs benne a játékban(legalábbis sehol sem található) , de a tesóm online meg tudta venni.Lehet x360.ostól vette meg?

    Egyébként meg nézzétek meg a játék mappáját, ha ott nincs Lexus, Ruf,Edonis, akkor csak a későbbiekben lesz.Pedig ugye ez a 3 felsorolt márkát lehet tuningolni a műhelyben.

    És még 1 kérdés a végére:Hány tuningműhely van? Nekem ami még biztos hiányzik , az egy angol autók tuning műhelye(Jaguar , Aston Martin), na ezt a műheylt hol találomű?
  • csoola
    #3907
    ha jobban megy akkor érdemes majd letiltani benne, persze ha nagyon szarul megy a játék csak akkor
  • Sland
    #3906
    Jó a banner!
  • jakewyler
    #3905
    jó ez egyenlőre
  • hykao #3904
    Mihez adjak képet? Amúgy találtam egy használhatót, beraktam.
  • jakewyler
    #3903
    ha adsz képet akkor megpróbálom
  • hykao #3902
    Na ahogy látom a bannerképünk elröpült...
    Valaki csinálhatna egy újat, akinek van kedve. Lehet flash is. De ne legyen már baromi magas! 780x150 legyen a cél!!! :)
  • jakewyler
    #3901
    ha jobban fogni menni,akkor kidobom az ablakon a mostani gépem
  • hykao #3900
    Nem biztos. Lehet, hogy jobban fog futni, mert csak SM 2.0-t fog alkalmazni...
  • jakewyler
    #3899
    komolyan ha lessz időm,kipróbálom ezzel a configgal:2,8ghz celka,512mb ram,9600 radeon,de sztem jó ha elmenne 1fps-el:D
  • hykao #3898
    Lótúrót! Itt a hivatalos gépigény: (mely szerint még egy Gef2-n is elindulna 256MB rendszermemóriával...:D)

    Processor: Processor 1GHz or higher
    Memory: 256 MB RAM
    Hard Disk Space: 7.65 GB free
    Operating systems: Windows 2000/XP
    DVD-ROM Drive: 4X speed or faster
    Video: 64MB Hardware T&L-compatible video card
    Sound: DirectX version 9.0c-compatible sound card
    DirectX: DirectX version 9.0c (included) or higher Supported
  • Tomo15
    #3897
    Élsimítás nincs, lowon játszok 1280*1024-ben a monitor miatt.
  • hykao #3896
    Hát kíváncsi vagyok a jövő hétvégi peccs után mennyivel lesz másabb...
  • jakewyler
    #3895
    érdekes nekemis laggol a városba(de úgy hogy nem bírtam menni)
  • taylorp
    #3894
    Ma reggelre le is jött, csak frankón elcsesztem, mert nem volt elég hely a C meghajtómon, a sima win letöltővel szedte, és amekorra láma voltam, elcsesztem. Úgyhogy kezdhettem előlről, most már Falshget-tel szedem.
  • hykao #3893
    Sokan vagyunk, akiknek 1GB ramja van, amiatt nem akadhat ennyire. Milyen felbontásban játszol? Vedd a részletességet LOW-ra, az élsimítást meg lődd ki. Ha ezután is szaggat, akkor valami más bibi lesz...
  • hykao #3892
    Már rég letölthetted volna. Ha jól emlékszem jópár nappal ezelőtt is kerestél itt győrit... :)
  • Nightwish006
    #3891
    Ez több mint valószinü. Hivatalos(az?!) gépigény is erről árulkodik, nem?
  • Tomo15
    #3890
    A driverben le van tiltva az Antialias meg a hasonló dolgok. Így már a városon kivűl el lehet játszani,de ha beérek a városba elkezdődik a beakadás, vagy ha netán versenyezni akarok az már képtelenség annyira beszaggat. Lehet kevés neki az az 1gb. ram. Ha meg nem ez a baj, akkor az szívás...
  • taylorp
    #3889
    Például elkérném tőle és nem kéne majd egy napig tölteni, password-öm van hozzá.
  • hykao #3888
    Miért mi lenne, ha lenne itt győri?
  • taylorp
    #3887
    Köszi, de valami miatt nem megy, nagyon unom már, azt hittem ma már tolhatom vele, de sajna nem. :(:(:(:(:( Este elkezdem szedni a 3dgamersről újra, holnap ilyekoeea talán lent lesz. Nincs itt senki aki Győrben lakik? Nem akarom elhinni!
  • hykao #3886
    Bármikor töltheted, ha regisztrálva vagy ott.
  • SomebodyEra
    #3885
    Ettől féltem de nagyon:(. Játszom egy ideje, de azt hiszem már nem kezdem előlről. Majd legközelebb okosabb leszek.
    Remélem majd miután kijön a teljes, gondolnak a BMW fanokra is és majd lesz valami Pack néhány M5,M3,Z4M-el megfűszerezve:)Nagyon hiányzik belőle.