107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #3970
    Ehh bazz...3x-ra sikerült csak az a kurva 200km-es faszság...elsőre úgy szaggatott, hogy több bírságot szabtak ki a rohadt zsaruk, mint amennyi lóvét kaptam a végén a 2. helyért (10másodperccel csúsztam le a 60 percről...)...aztán második próbálkozásra 51 percnél egyszercsak bekúszott a kis értesítő levélke a szöveggel, hogy megérkezett a kereskedésbe a megrendelt Shelby Daytona - aminek az eredménye az lett, hogy olyan jól megakadt ez a szar egy pillanatra, hogy sikerült lerepülnöm arról a bukkanókkal teli védőfalas autópályarészről, és percekig csak kóvályogram, mire sikerült visszakászálódni rá...
    ...korábban többször is előfordult, hogy új billentyűzetet kellett vennem, mert egy-két jól irányzott "hammer fist" következtében ripityára törtem őket...azóta már lenyugodtam, de most óriási késztetést éreztem, hogy szétverjem a monitort a billentyűzettel hirtelenjében...
    Na szóval harmadszorra már nem akadt (érdekes módon - lehet, hogy addigra már beswappelgette magát...) és egyéb levélke vagy más baromság sem gátolt meg abban, hogy 60 percen belül beérjek. Ezzel teljesítettem az összes egyjátékos idő feladatot, nade a VW szalonban mégsem tette elérhetővé azt a rohadt W12-t...lol...és azt írja, csak akkor lesz elérhető, ha minden egyjátékos idő-futamot teljesítettem - node a térképen már nincs egy sem... Később ad még be vagy mi a túró???

    (Mostani fejemmel már tuti csak motorral vágnék neki ennek az egy órás futamnak...)
  • jakewyler
    #3969
    sztem majd nézz vissza 80%-nál
  • TothLaci
    #3968
    Valaki segítene nekem privátban az átutalásról, hogy tudjak TDU Betaval játszani? Azt írja, hogy a Transaction nem volt sikeres.
  • hykao #3967
    Na akkor visszatettem... :)
  • DJ BP
    #3966
    hát a Lexus, az kiegészítő az Xboxhoz (letölthető), de szinte teljes modellpaletta lesz (IS, GS430, GS hibrid, LS430, LS600H, SC430), teljesben biztos lesz
  • B@dsector
    #3965
    Megtaláltam a LEXUS showroom -ot, de a kereskedésbe nem lehet be menni, mintha inaktív lenne. Lehet hogy azért mert még csak 17%-nál tartok vagy mert BETA? (DUCATI motor showroom-tól kb. 200m-re, balra merőleges fő úton található)


  • blackgamer
    #3964
    gondolom xbox-os vagy ps2
  • taylorp
    #3963
    Ami a jobb oszloppa ban Test Drive Unlimited, az valami beugratós kérdés? Én azt nem pipáltam ki.
  • jakewyler
    #3962
    igen
  • blackgamer
    #3961
    szóval kamázzak hogy erős gépem van és sok játékkal játszok?
  • jakewyler
    #3960
    Mit összenem variáltok egy sima regisztrációval
  • taylorp
    #3959
    Ismerős a szitu. :)
  • blackgamer
    #3958
    most tovább engedett, nem tetszett neki a 4 jegyű zip code, 5 kellett neki...
  • blackgamer
    #3957
    és ott merre?
  • taylorp
    #3956
    Persze hogy ott!
  • blackgamer
    #3955
    vezérlőpult -> rendszer -> eszközkezelő de ennek mi köze a netes vásárláshoz?
    vagy a 3dgamers profilban kérdezi?
  • taylorp
    #3954
    Ott, ahol be kell állítani milyen procid, videókarid, mennyi ramod van.
  • blackgamer
    #3953
    xp-m van, sajnos nem igazán értem mire gondolsz
  • taylorp
    #3952
    Nem kell account number, az oprendszert állítsd át XP-re, nekem is az volt a baj, hogy 98-on felejtettem.
  • blackgamer
    #3951
    3Dgamers-nél ott akadtam el hogy valami Account numbert hiányol amit a profilomnál kell megadni
    esetleg valaki lenne kedves lépésről lépésre leírni, mert nem igazodok ki az egészen
  • jakewyler
    #3950
    mert pl fileplanetnak saját letöltésverérlője van és onnan gyorsabban lejön a game
  • Tufa
    #3949
    ja szépen elrejtve ottvan. mondjuk igy a kérdés az hogy miért fizess 7+1 dollárt amikor megvan 2dolláral olcsóbban 3dgamersen? ;)
  • Tufa
    #3948
    mutasd hol
  • jakewyler
    #3947
    dehogyis,ott is kilehet választani az egy hónapos reget
  • Tufa
    #3946
    mert 3dgamersnél csak egy egyszer 5+1 dolláros dijjat kell kifizetni, fileplaneten meg 16 dollárt számláz ki még a legolcsóbb fizetésnél is
  • Peck
    #3945
    FAQ XBOX része degecci XD "respect aki csinálta,vegye mindenki eredetibe :) "
  • blackgamer
    #3944
    a faq kiterjedhetne az online fizetésre is mondjuk képekkel illusztrálva mert nagy a káosz, én úgy értelmezem hogy a 3.3 dolláros hozzáférés is elég
  • taylorp
    #3943
    Erről beszéltem délelőtt. Mindenki mást mond, hogy honnét érdemes.
  • jakewyler
    #3942
    mert?
  • Nohab
    #3941
    Na most jól megzavarnak :)
  • Tufa
    #3940
    3dgamersel jobban jársz.
  • blackgamer
    #3939
    és ott melyikre kell fizetni? Fileplanet Quarterly vagy Fileplanet Annual, esetleg Get it all founders club annual?
  • blackgamer
    #3938
    ok thx, akkor inkább azt választom
  • jakewyler
    #3937
    sztem inkább fileplanet,de amúgy tök mindegy
  • blackgamer
    #3936
    Mindegy hogy a 3dgamers vagy fileplanet oldalán fizetek be 1 hónapot?
  • Szabi1991
    #3934
    Népszerű témák :
    1. Test Drive Unlimited
  • DJ BP
    #3928
    előző :)
  • tcs007
    #3927
    sztem is elözö jobb volt,de azért ez is szép :)
  • jakewyler
    #3926
    Előző banner jobb volt...
  • hykao #3925
    És ehhez a bannerhez mit szólnátok? (ha nem tetszik, akkor visszateszem a korábbit)