107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • autoszimulator
    #4010
    király lett a banner

    //szerdán megjön visám aztá végre nyomhatom -.-//
  • Bucser
    #4009
    Nekem sem volt bajom a 4 számjeggyel.
  • hykao #4008
    "Hogyan fizessünk elő a BETA-ra?" oldalhoz:
    "Billing Zip/Postal Code:" itt fontos hogy 5 számból álljon az irányítószám! -> miért? én a rendes négy számjegyű irányítószámot adtam meg, és nem volt semmi gond!!!
  • hykao #4007
    A beépített "fényképezőgép" elég hibásan működik. Nem elég, hogy összenyomja a képet, még az élsimítást is "leveszi"... :(
    Én maradok a jó öreg FRAPS-nél! :)

    @Hmuda: itt a Tufa által korábban berakott kép, ezen rajta van minden, ami kellhet. :)


    @Sland: A "Hogyan fizessünk elő a BETA-ra?" oldal linkjét inkább tedd ki a FAQ-s oldalra, és akkor minden infó tényleg elérhető lesz a bannerképre kattintva.
  • jakewyler
    #4006
    annyira mondjuk nem szépek...
  • k8bal
    #4005
    gondoltam... csak nekem tűnik úgy, hogy rohadtul nem arányosak a képek? :/
  • Hmuda
    #4004
    Az egyik kedvenc járgányom (StreetRod óta). :-)

    k8bal: jah. Versenyen kívül P->Photo.

    Amúgy kellene a Saturn műhely. Ha valaki tudja hol tuningolják az legyen szives jelezze.
  • taylorp
    #4003
    Végre tudok nyomulni vele én is! Van aki most játszik vele? Csatlakoznék szívesen a klubjába.
  • k8bal
    #4002
    ez a beépített képlopóval készült?
  • Bucser
    #4001
    Jó is az a Stingray:) Keményen oldscool:D Hangos, pörög, de legalább nem megy:)
  • Hmuda
    #4000
    Képek:





  • Nightwish006
    #3999
    Agyon ütöm őket :DDD
  • Nightwish006
    #3998
    Amennyire most optimizálva lehet ez a game nem csodálkoznék ha azon a gépen a full szépen futna :)
  • blackgamer
    #3997
    egy gyors konfig-játszhatóság tapasztalat:
    P4 2,8 GHz, 512 MB ram, Ati 9500 64 MB-os kártyával 1024x768-ban játékon belül mindent minimumra levéve éppen játszható, de verseny közben már igen zavaró a szaggatás, főleg amikor néha nagyobb kihagyás is van
    plusz az autón lévő csillogás nagyon ronda, jó lenne azt is kikapcsolni

    lehet hogy a kártya beállításain kellene változtatni csak még nem-igen nyúltam hozzá, majd írok tapasztalatokat, illetve másokét is várom akik hasonló kategóriájú kártyával próbálkoznak
  • DJ BP
    #3996
    Sztem újat kell leszedni, módosítják még addig szvsz :))
  • Nightwish006
    #3995
    Nekem itt pihen a vinyómon amint lessz open beta vagy hoortelen 1 bankkártya nekeljen 1 hétig tölenem :DAS:ASD
  • k8bal
    #3994
    eh... FilePlanet-ről inygen lelehet szedni! Csak egy inygenes hozzáférés kell...
    Lik az ingyenes klienshez!
    De ehhez persze kell a CD kulcs, hogy el tudd indítani! Szóval nem sokra mész vele egyelőre.
  • taylorp
    #3993
    Jó ötlet, de itt mindenki fizetett érte!
  • Attila8805
    #3992
    Nem tudná valaki felhajintani egy gyors FTP-re vagy valahova? hogy ha nyílt lesz a beta akkor már csak bepötyögöm a kódot és már mehet is géjm.
  • hykao #3991
    Kiderül, ha kiírtották a bugokat. (Nálam lol módon jobban fut HDR-rel, mint élsimítás és HDR nélkül...:D)
  • hykao #3990
    Valamit elszúrtál! Nem a valós kártyaadataidat adtad meg! :)))
  • Nightwish006
    #3989
    Ezért írtam amugy hogy szinte 1 fossal is elkéne hogy induljon.
  • Nightwish006
    #3988
    Egy 7300GT (ddr3) hogy teljesítene ebben a gammaban? A balfasz kérdés lehet leugatni nemvok az a sértődős fajta :\
  • kill3r21
    #3987
    Nekem fut jol :D 3*3,2GHZ 512 ram meg valami ATI kártya :D:D:D
  • blackgamer
    #3986
    Összedobtam egy rövid online fizetési faq-ot, hátha valakinek hasznos lehet. Ha valamit elszúrtam/kihagytam jelezzétek pls!
  • hykao #3985
    HDR és élsimítás együttes használatának lehetőségét. :)
  • jakewyler
    #3984
    simán elfog futni
  • Tomo15
    #3983
    Ha ezen nem fog normálissan menni akkor nc;)
  • killer123
    #3982
    Változott a konfigom. Mit várjak majd ezen? Tapasztalatok?
  • hykao #3981
    Ehh lol...csak úgy kíváncsiságból rátettem a HDR-t, erre mi van??? Kevésbé akadozik, swappelget... Hihetetlen... :) És minél nagyobb a BLUR effekt, szintén annál gyorsabb.
  • zoli122
    #3980
    Nah igen!!! (ezt mire is irtam?) :S
  • jakewyler
    #3979
    majd meglátjuk
  • Sland
    #3978
    Hát, ha valaki megírja a szöveget, hozzá megcsinálja a képeket, akkor berakom a FAQ-ba....


    Banner király lett!
  • Tufa
    #3977
    énmeg azt várom hogy szólj végre msnen hogy jöjjek fel... :)
  • hykao #3976
    Hát sosem talállak titeket sehol! Pang a klub az ürességtől! Mondjuk én még egyáltalán bármilyen multi versenyen sem tudtam részt venni, bárhová mentem, nem volt senki sehol sem!
  • Tufa
    #3975
    klub?
  • hykao #3974
    A térképen is meg lehet nézni, csak kiiktatod a többjátékos és a nem időmérő futamokat valamint beállítod, hogy csak a még nem teljesítetteket mutassa, és kész. A baj csak az, hogy a fent említett beállítások után már nincs egy fia világoskék pöttyöcske sem...

    Az pedig, hogy hosszú - nem baj! Sőt! :)
  • DJ BP
    #3973
    sztem ez hülyeség. motorbolt is volt, csak addig LOCKED volt, amíg nem mehettél be, nem az, hogy el volt tűnve a térképről...
  • zolo
    #3972
    házban a Game progress menü alatt meg tudod nézni, hogy hány versenyt tettél meg az egyes típusokból.120 versenynek kb fele időmérős, nem kis munka mindet idegbaj kapása nélkül megcsinálni.Ja, és ebbe a 120-ban nincsenek benne a challangek(top model, stoppos, courier,car trade). Szerintem rettenetesen elhúzták ezzel a kismillió feladattal a játékot.

    MÁr már túl hosszú lesz a játék...
  • hykao #3971
    Hát ez elég érdekes, ugyanis az az irányítószám. Magyarországon vannak 5 számjegyű irűnyítószámok is???