107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gyraph
    #4063
    Sziasztok !
    En is probalgattam a jatekot. A legnagyobb gondom az, hogy az en kongfigommal(P4. 3ghz., 1GB Ram, 9800XT,) csak diavetitozni tudok vele.
    Teljesen mindegy, hogy mennyire butitom le a grafikat... nincs valtozas. :( . Nem mertem le, de ranezesre kb. 6-10 fps lehet.
    Van valaki esetleg, akinek hasonlo konfiggal elvezhetoen megy akarmeddig lebutitva?
    Egyebkent egesz jo lenne ugy erzem...mintha megtalaltak volna az egeszseges hatart a szimulator es a hullamvasut kozott :) . Igaz en eddig csak segitsegek nelkul probatam. Jatszanek is vele, ha el tudnek erni normalis fps-t. :(
  • Lacc
    #4062
    Nem nagyon látom, hogy az emberek multiznának a szigeten, vagy csak én keresek rosszul versenyeket? Minden multis pontnál 0 player van többnyire :(
  • gduck
    #4061
    Köszi!!! Már az elején kinéztem a szigetet, de a hajóállomáson hiába próbálkoztam.... Este kipróbálom ;)
  • I.C.ram
    #4060
    Azaz csak az használhatja, aki unlockolta, de a többieknek is ugyanaz a modell lesz.
  • I.C.ram
    #4059
    Ne legyetek már ilyen körülményesek :)

    Mondom lesz egy patch, ami mindenki számára elérhető. Benne lesznek az új autók, és akinek erre jogosultsága van az unlockolja.
  • SötétBarom
    #4058
    Lesz valószínűleg egy generic car model, amit ilyenkor a letöltött autó helyett használ..
  • Hmuda
    #4057
    Pedig a házadban lehet. Garázs->nyilak->enter.

    Ha esetleg több házad van akkor nyilván fast-travelnél nézd meg, hogy melyik házban milyen járgány van.
  • Lacc
    #4056
    Valaki árulja már el nekem hogy hol lehet kocsit váltani, a versenyek kezdőképernyőjén kívül? Mert én még a saját házamban sem tudtam másikba beszállni.
  • I.C.ram
    #4055
    Egyszerű a megoldás. Kiadnak egy patchet abban benne lesz minden jármű, viszont, akik fizettek(?), azoknak unlockolva lesz. Jópár MMO-ben megcisnálták már ezt.
  • hykao #4053
    Hát azért eleve van a játékban majdnem 200 féle jármű. Ha hozzávesszük, hogy jönnek még letölthető modellek és, hogy vásárláskor a legtöbb autónál többféle felni közül választhatunk, valamint a karosszéria mellett a belsőtér színe is választható. Emellett át is fényeztethetjük az autókat sima fényezőnél vagy borsos áron a luxusfényező műhelyben kedvünkre kikeverhetjük a nekünk megfelelő színárnyalatot. Szóval mindezeket figyelembe véve, nem biztos, hogy lépten-nyomon ugyanolyan autóba botlunk majd az úton...
    Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy oldják meg a letölthető autók megjelenítését azoknál, akik nem töltötték le...azaz mit fogok látni, ha összetalálkozok FREERIDEban egy olyan emberkével, aki egy általa letöltött autóval fog furikázni, de olyannal, amit én nem töltöttem le...
  • OLIII
    #4052
    ez az egyediség csak azért kérdés, mert mivel több 10 ezren fognak vele játszani, így előfordulhat, sőt elő is fog fordulni az, hogy minden sarkon összetalálkozom egy pontosan ugyan olyan autóval mint a sajátom; na jó persze adjak hálát az égnek, hogy egyáltalán egy ilyen játékot képesek voltak megcsinálni, de csak akkor lenne igazi, ha az MCO-t túl tudná lépni; ennek ellenére én várom a gémet

    udv Oliii
  • blackgamer
    #4050
    jah most látom már megelőztek
  • blackgamer
    #4049
    ha valaki talál easter egg-et, vagyis titkos dolgot amit a programozók csempésztek oda akkor szóljon pls, én külföldi fórumokon eddig ezt találtam:

    Keleten van egy sziget, rajta út, vízesések, és egy nagy hajó,
    eljutni oda egy domb tetején megjelenő lebegő "e" betűnek ütközve lehet
    itt van róla egy videó
    nem próbáltam hogy PC-s beta tartalmazza-e ezt a cuccost
  • hykao #4048
    Nem játszottam MCO-val, de a TDU-ban sokféle járművet kell használni, mert a versenyek jó része kategória-, márka- vagy típusfüggő! Szal itt nem elég egy járgány, amit agyonvariálsz esetleg.

    Amúgy az aláírásodban "Annetka" helyett nem "Anettka" kéne, hogy legyen?
  • I.C.ram
    #4045
    MCO-val játszottál? Ha igen, akkor tudhatnád, hogy abban semmiféle ilyen rízsrakétás tuning nem volt benne. Csak azért érdekel, mert ez is növelné az autó egyediség faktorát. MCOban is csomot lehetett szöszmötölni, mire megépítetted a tökéletesen teljesítő járgányt. Ez nekem valahogy kevés egyediség, hogy más a szine a kocsinak oszt ennyi. Itt elsősorban nem a külsőre gondolok.
  • blackgamer
    #4044
    megnézem köszi szépen, amúgy a "t" betűvel chat-elni tudsz, szintén csak a közeledben lévőkkel, ami jó dolog mert infót is kaphatsz tőlük + poénos
  • Hmuda
    #4043
    Szerintem nem engem láttál, én egy fehér Lambival nyomulok újabban. A játékoslistában megláttalak és felvettelek a friendlist-be, plusz a klubházból elküldtem a meghívót a csapatba. Menj el a házadba és az info-news részben meg tudod nézni a leveleidet, ott benne lesz elvileg a meghívó. Csak válaszolj rá és kész is.

    Amúgy akiknek gondot okoz a Friend list:

    F: előhívja a látható játékosok listáját (sajna még a szerver is "béta" szóval van hogy látsz embereket, van hogy nem).
    Numerikus billentyűkkel kiválasztod a jómadarat.
    Ha megvan akkor NUM6-al kihozod a lehetőségeket.
    Szokásos módon kiválasztod a friendlist opciót és ha jól emlékszem akkor megint egy NUM6-al el is menti.
  • blackgamer
    #4042
    Te voltál a cabrio-val? én lámpaoszlopnak mentem :)
    és ilyenkor valami haveri listára tudlak rakni és kijelez a GPS?
    sajnos még nem-igen látom át a játékot
  • Hmuda
    #4041
    Már meg is hívtalak. :P
  • jakewyler
    #4040
    inkább eggyik este megkéne beszélni egy tali helyet és sg-sek ott taliznánk:)(mondjuk mindíg 6-kor)
  • blackgamer
    #4039
    én sem, amúgy lehet "égő dolog" de én mint DC-n is odatettem a nevem elé a Hun jelzőt, tehát a nevem [Hun]Blackgamer a játékban, szóval igy felismerhetnek hogy magyar vagyok

    ezekről a klubokról vagy miről írhatnátok, meg hogy hol vannak magyarok nagyobb számban, bár chat az ugye nincs, vagy klubon belül van?
    valami magyar közösséget kellene formálni játékon belül
  • jakewyler
    #4038
    meddig játszottam,és egy magyarral se találkoztam
  • taylorp
    #4028
    Segítsetek légyszi! Vettem az elején egy Alfa GT-t, de hiába keresem a tuningműhelyt, nem találom. Láttam lejjebb a térképet, de nincs meg. Meddig kell eljutni, hogy megnyíljon, vagy mit kell csinálnom?
  • zolo
    #4027
    Nyilván még foltoznak az online részen, mert nekem is olyan hiba van mint neked.És ez nem egyedi eset, úgyhogy várni kell amíg megcsinálják normálisra.
  • Tufa
    #4026
    de pl amikor engem bevettél akkor is az volt hogy a ház elött áldogáltunk mind a ketten és mégsem láttuk egymást. Chatre néha pl nem is tudok irni, van amikor meg a 40-50kmel meszebb lévő online ppleket mutatja hogy merre vannak.. Nem vágom mi lehet, próbáltam highban, mediumban, lowban, nem ez volt a gond. Az összes online izé bevan kapcsolva, ezsem lehet... ötletem sincs mi a gond :S
  • hykao #4025
    Ja, jött a levélke, hogy "visszavonultál". :)
    No, de nehogy azt hidd, hogy nálam másmilyen ám! Én is nézem a térképen, s mire odamegyek, már egész máshol jár az illető... :) Hmudát is csak nagy nehezen tudtam utolérni. :) Ne felejtsd el, hogy egyrészt csak FREERIDEban látod az emberkéket, ha már versenyzik vagy bement valahová, akkor már nem. Illetve ha valaki mozgásban van, akkor mindig csak a kicsivel korábbi helyzetét látni a térképen. Ezért jó a klub, ott össze lehet gyűlni megbeszélt időkben!
  • jakewyler
    #4024
    Aki akar versenyezni vagy hasonlót,keressen meg:jakewylerr néven játszok...
  • blackgamer
    #4023
    Ati Radeon 9500 64 MB modifikált driverrel +20% javulás, szóval 800x600-on teljesen sima a játék több infó itt
  • Hmuda
    #4022
    Akkor kell egy jobb járgány, mert a mostani valahogy sosem elég hogy idejében a célbe érjek. Eddig kocsiszállítással próbálkoztam, az legalább nem időre megy és nagyon jó pénz van benne. :-)
  • Bucser
    #4021
    Vagy stoppos challengeket cisnálsz vagy Modell challengeket.. kezdő város tele van modellekkel akiket furikázni kell a városban... egyébként a ruhák baromi olcsók...
  • Tufa
    #4020
    én barátnő szállításból kaptam vmi 7-8 darab kupont. (1 verseny)
  • Hmuda
    #4019
    Pontosan milyen feladatokat is kellene csinálni, hogy legyen ruhakuponom?

    (Ekkora idiótaságot. Több tíz-ezer dollár csücsül a számlámon, de ruhát tilos vásárolni. Biztos valami új amcsi kormányrendelet, hogy ruhát csak kuponnal mert különben jön a kivégzőosztag... )
  • Hmuda
    #4018
    Nos, a patchig legalább a képarányokon lehet kis minimális idő ráfordításával javítani.







  • Tufa
    #4017
    mégse nekem irjatok. nem tudom de mintha nálam szar lenne a net vagy ilyesmi. hiába teleportálok oda ahol a magyarok vannak, mégsem látom őket. hykaonak visszaadom a vezetőséget...
  • VRSDM
    #4016
    imádom amikor beirják a 250e-s konfigjukat és megkérdezik hogy hogy menne...
  • jakewyler
    #4015
    nincs még,majd február elején
  • Tufa
    #4014
    elméletileg én lettem a magyar klub vezetője, ugyhogy aki akar csatlakozni az pmbe küldje el az msn cimét és megbeszéljük a találkozót...
  • Forza Italia
    #4013
    Srácok Egy kérdés. Van már Pc demo? ha van honnan lehet leszedni?
  • jakewyler
    #4012
    oh,thx
  • Hmuda
    #4011
    Köcc. :-)