107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • zolo
    #4107
    Nem volt könnyű szülés, de végülis megérte a szenvedést:




    Gabriel(hun) néven versenyzek. és minden elismerésem azé, aki az Enzo -val ilyen jól végigment a pályán
  • Hmuda
    #4106
    Jah, jól megy egyenesen, de baromi könnyen kicsúszik.
  • zolo
    #4105
    A concept Alfára gondolsz? Szerintem tök király kocsi, csak kár hogy nem lehet tuningolni :(
  • taylorp
    #4104
    Éjjel sikerült versenyeznem valakive. Én egy Corvettel mentem, ő egy Aston M DB9-el volt. 2szer lenyomtam, aztán lelépett.
  • Bucser
    #4103
    MOstmár érted én miért voltam olyan rohadt ideges mikor IP váéltásom volt és közölte, hogy Connection lost to the server:_D
  • Bucser
    #4102
    lehet csak kiment a térképre. Olyankor eltűnik a játékból. de ha visszajön akkor újra előtűnik.
  • Hmuda
    #4101
    Huh, ez az Island Tour rendesen felnyomta az adrenalint. A célegyenesben majdhogynem fej-fej mellett ment a verseny és végül alig 10-15 méterrel értem előbb a célba mint az ellen. Ha az az 50 percnyi vezetés kárbaveszett volna...

    Kár, hogy a nyereménykocsi egy irányíthatatlan darab. :-/
  • Tufa
    #4100
    még mindig várom a pmet...
  • Lacc
    #4099
    Hát nekem még azóta se jött össze egy multi menet senkivel sem. Egyszer beértem egy csókát, erre kilépett.
  • B@dsector
    #4098
    Közben rájöttem, piros TT-m van. :)
  • jakewyler
    #4097
    új profil:)
  • B@dsector
    #4096
    Nekem a profilnál egy üres kocka van, az gondolom nem jó?
  • taylorp
    #4095
    Az a profil létrehozásakor kell bejelölni.
  • B@dsector
    #4094
    Ok, mit is kell beállítani a játékban h online játszhassak?
  • taylorp
    #4093
    Már lennénk 3an, most is jó nekem.
  • taylorp
    #4092
    Viszont, ha most játszol, szívesen leparkolnék melléd, jó lenne már látni valakit kishazánkból Háváj szigetén
  • taylorp
    #4091
    Oké. Nekem sincs jó kocsim egyelőre. Van egy Alfa Gt-m, megy egy Nissan 350Z-m.
  • jakewyler
    #4090
    összekéne valamit hozni(de sztem inkább hétvégén akkor mindenki ráér és mindenkinek van ideje jó kocsit beszerezni addig)
  • B@dsector
    #4089
    Én is erre vagyok kiváncsi, lesz akkor tali?
  • csoola
    #4088
    jonak tüni keza gém egyre jobban, majd ha lesz vmi végleges verzson aztot leszedem, megnézem, és ha jo akkor megveszem eredetin a multi miatt, ha nem lesz bejövös, akkor delete
  • taylorp
    #4083
    Akkor hol lesz a tali? Este van.
  • Tufa
    #4082
    aki Leki001 néven licitált egy beta keyre, irjon egy pmet nekem légyszi... thx
  • gyraph
    #4081
    Ez jo kerdes....ezt en sem tudom.
  • blackgamer
    #4080
    saját házamban, de nem látom hogy hol van a levelesláda
  • jakewyler
    #4079
    január 2x...
  • zoli122
    #4078
    Nem tudja valaki mikor lessz pontosan az OPEN BETA?
  • Hmuda
    #4077
    Ne a klubházban hanem a SAJÁT házadban nézd meg a leveleid.
  • Tibor
    #4076
    én már voltam a szigeten
  • zolo
    #4075
    Ezen csondálkoztam , hogy tudnak odamenni arra a szigetre, máskor láttam arra autókat.Kösz!

    Egyébként tesóm révén gabriel(hun) ( pedig öcsém van )néven játszok ha keresne valaki.
  • gyraph
    #4074
    Hmmm...erdekes, hogy kaptam olyan pm-et is, amiben azt az infot kaptam, hogy softmodolt (9500--->9700) kartyaval 800X600-ban siman megy a jatek. Akkor az enyemmel is siman kene futnia. De ha teljesen lebutitom, akkor is diafilm.
    Kartya beallitasaival nincs gond szerintem, mert mondom Oblivion es egyeb jatekok vigan rohangalnak. Vajon mi lehet ?....
  • Bercy #4073
    Énis regisztráltam egy ismerős segítségével(nekem nincs mastercardom) a 3dgamersen. A 6 dolláros reget választottam.
    Annyi lenne a kérdésem, hogy most ugye levontak azt a 6 dolcsit de ugye nem fognak többet vonni, vagy ezt havi rendszerességgel vonják és le kell mondanom ha azt akarom, hogy ne vonjanak többet?
  • gyraph
    #4072
    Igen, ez igaz... Csak most igy directX 10 hajnalan, elkoltenek 50-70 ezer forintott egy ilyen VGA-ra es kb. fel ev mulva ugyanott lennek vele, mint most ezzel. Szoval az egesz rendszerem megerett a cserere mar, de arra most karacsony kornyeken nincs keret sajnos. Az a fura, hogy peldaul Oblivion (ahol szinten szep nagy nyitott terepek vannak) 1024-ben fullon HDRI nelkul vigan fut... Persze tudom ez meg csak beta, de akkor lesz meg dolguk az optimalizacioval boven.
  • blackgamer
    #4071
    sajnos nem találtam a postafiókot , csak egy lista van helyi lan és internetes klubokról
  • blackgamer
    #4070
    igen, én már totál ráuntam az egészre, és forgalomban is alig van pár játékos mindig csak 6-7 max, és ha az egyik feliratát követem egyszercsak eltűnik

    lehet hogy több szerver van és azért kevés a játékos?
  • SötétBarom
    #4069
    Ha beledobnál mondjuk egy 7600gt-gs-akármit, még egész korrekt lenne egy darabig.. Nekem 3.0A64 szintén 1 rammal meg 7600gt-vel majdnem minden gémet medium-highon nyomok..
  • Bucser
    #4068
    Videokártyát cseréld ki.. aza szűk keresztmetszet.
  • gyraph
    #4067
    Leggyengebb pontja a rendszernek valo igaz...de ezt a konfigot jo 3 eve tettem ossze...es akkor ez volt a legjobb elerheto proci es videokartya.
  • SötétBarom
    #4066
    Legalább ki van hajtva a kártya.. ;D
  • Bucser
    #4065
    Az emberek inkább freeride-ban mennek rávillognak a másikra és kezdődhet is a verseny. Ott helyben a forgalomban.
  • Bucser
    #4064
    Az a 9800XT nem igazán a legjobb ötlet ehhez a géphez....