107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • csoola
    #4154
    jo motort vezetni, de játékokban nekem ez nem jött át annyira, megaztán én nem is vagyok oda sportmotorokért, inkább enduro, de az naon:D
  • raymond01
    #4153
    Bocsi ha már volt a kérdés de a mocikat milyen vezetni? Mert nem nagyon voltak jó motoros játékok pc-re, amit jó volt irányítanii az talán még a Motorace 1- volt, meg talán a Motogp-k!
  • SZilaJMaGGoT
    #4152
    Már hogyne lenne külöNb... Az meg hülye kérdés, hogy "hát akkor ez mi?" hát ez kérlek a test drive unlimited... A másik meg az, hogy miért kell szidkozódni?? Anyád igazán megtaníthatott volna viselkedni...
  • Videe
    #4151
    Látom az értelem ide is "bejött"... Az ilyeneknek tényleg a carbon topik van fenntartva. "ez se külömb játék"...pff biztos jól vagy informálva.
    Amúgy írtátok hogy alig lehet emberrel találkozni-> ez azért van mert csak ennyit "enged" vagy azért mert béta és nem játszanak olyan sokan vele?
  • Sland
    #4150
    Nem törlöm a szép kis kúltúrált hozzászólásaidat, amíg vmi modi nem látja
    No comment.
    Ha meguntad a carbont akkor ne itt spammelj ha lehetséges
  • Naxos
    #4149
    légyszives menny innen, senki se kíváncsi a hülyeségedre, ha kérdésed van keresd a faq-ban vagy ha nincs ott akkor kúlúráltan meg lehet kérdezni. egyéb esetben légyszives ne írj ide, sőt be se lépj ebbe a topicba. köszi.
  • Sland
    #4147
    Nem tetszik akkor húzz innen. Ez nem NFS Carbon.
  • DJ BP
    #4146
    de szted mi szórakozásból fizettünk, ha lehetne ingyen is? Csak így lehet, ha fizetsz
  • zoli122
    #4144
    Hogyan fizessünk elő a BETA-ra? OTT A FAQ bammeg
  • LeBronjózska
    #4143
    honnan tom leszedni ezt a Beta-t vagy mit???
  • B@dsector
    #4142
    hogy áldozatott hoztál, és nem kell egy reinstall-ba bele mennünk
  • jakewyler
    #4141
    inkább felse teszem
  • Frenzy9
    #4140
    áááá feltettem a patchet azóta nem enged online menni, meg megnéztem offline módba a framerate sokkal kissebb lett, ennyit a patchről....
  • Sland
    #4139
    Ezt a " fog ezen a gépen futni?" dolgot be lehetne fejezni. Van FAQ...
  • jakewyler
    #4138
    mit javít?
  • zolo
    #4134
    Viszont érdekes , hogy 75 megát telepítene, de 950 megára nem megy fel, kevés hely re panaszkodva....Letöröltem gyorsan egy-két dolgot , és 4,5 gigára már simán engedte felrakni. :DDD
  • DJ BP
    #4133
    húzd le alulra, vannak szerverek csak 10 percet várni kell
  • zolo
    #4131
    De jó, kötelező letölteni a patchet, mert különben nem tudok játszani.....Jelezte a játékon belül.....Viszont már csk 9 percet kell várnom és megindul a letöltés

    Van valahol valami lista , hogy mit javít?
  • Atkamon
    #4129
    A serialt már a jelentkezéskor megkapod, ha minden jó, meg persze utána mail-ben is. Valamit nem jól csináltál szvsz.
  • Sebike
    #4128
    A 3dgamerstől mindösszesen 3 levelet kaptam, de serial egyikben sincs!
  • Atkamon
    #4127
    A 3dgamers-en én egyből megkaptam, a fileplanet-on nem tom mi a helyzet.
  • Hmuda
    #4126
    No úgy látszik megint a FP "mi-legyünk-az-elsők-ezért-sz*runk-a-dátumokra" megmozdulását láthatjuk. Elvileg csak pár nap múlva kellett volna kijönnie ennek a patchnek és nem is működik mindenkinél. :-/
  • Atkamon
    #4125
    Tőlem is. A 3dgamers-en meg még nincs fent.
  • Sebike
    #4124
    Sziasztok, csak annyi lenne a kérdésem, hogy a serialra mennyit kell várni (lehet hogy több napot)?
  • Bucser
    #4123
    ja ha nem subscribernél töltöd... tőlem elvárja ez a szar, hogy fizessek elő...
  • Hmuda
    #4122
    Miért ne tudnád?
  • Atkamon
    #4121
    Én a 3dgamersen regisztráltam, attól még le tudom innét tölteni?
  • Hmuda
    #4120
    [URL=http://www.fileplanet.com/172140/download/Test-Drive-Unlimited-Beta-Patch-#1]Patch[/URL]
  • balcooo
    #4119
    OFF: Óje, 6600GT lecseréltem végre tegnap 7600Gt-re - láss csodát 1024-highon fut szalad! (mig eddig 800/lowban akadt de durván)..
    Hm minden hardware issura van megoldás csak kell hozzá (jó)pár tizezres
    ON:
    Netes profil problémám lenne:
    uj profilt csinalok, beikszelem gamespyos (fileplanet, 3dgamer.. - ha jol sejtem ezekre mind jó) online accountot, megadom nicknamet, email cimet, és mégsem megy...connecting to TDU server... és ennyi, visszadob, azt mehetek offlineban.. Elvileg zsir ugyanazt az accountot kéne hasznalnom amire az előfizetést igényeltem, hogy kapjak beta keyt, nem?
    Tűzfal meg egyéb okosságok mind kikapcsolva, ADSL connection active.. mi a frász lehet?
  • Lacc
    #4118
    Enterrel lehet villantani a másiknak, úgy lehet kihívni. De tényleg kínszenvedés találkozni más emberekkel, de remélem ez csak a béta miatt van így.
  • blackgamer
    #4117
    körbementem az egész szigeten, hát mondhatom uncsi dolog volt, kb 4 emberrel találkoztam útközben
    a map-nál írja hogy mennyien vannak a szigeten olyan 80 körüli számot írt, szóval nem csoda hogy elvesznek ezen a nagy területen
    remélem fejlesztők megoldják hogy több száz, esetleg ezer ember is nyomulhasson egy időben
    útközben találtam fotelos házakat, ott lehet klubot létrehozni 500 000 dollárért, részleteket nem tudok

    versenyt hogyan lehet találkozásnál kezdeményezni? reflektor? hogyan lehet bekapcsolni?
  • zolo
    #4116
    Nemmmáááá, útánna hogy tudják letiltani?
  • jakewyler
    #4115
    jaja,addig lehet ameddig befizetted
  • zolo
    #4114
    Ja, tudom :DDD

    Talán régeben te írtad, de honnan vetted, hogyha lejár a subcribe a 3dgamers-en vagy a fileplaneten, akkor nem lehet tovább játszani a játékkal?
  • jakewyler
    #4113
    szintén hibával lép ki,BETA
  • taylorp
    #4112
    Nálam is ezt csinája.
  • zolo
    #4111
    Nálam egyszer az Island Touron lépett ki kb a háromnegyedénél :DD
    Meg az az érdekes, ha netes profillal megyek, akkor bármit cisnálok, mikor quit-telek ,akkor hibával lép ki.
    (Értsd: A TDU exe hibát észlelt ezért leállt, a kellemetleségért elnézést kérünk...)Mentés meg minden más megmarad, de akkor is idegesít hogy miért csinálja.Egyedi jelenség, vagy mindenkinél így van?
  • Hmuda
    #4110
    Most én is majdnem keyboardgyilkos hangulatba kerültem, pedig még soha egyetlen egyszer se idegelt fel egy játék annyira, hogy bármit is összetörtem volna. De most alig volt 5 perc hátra a milliomos versenyből, erre mit ád az ég...a képernyő tökfekete lett és egyetlen megoldás: quit...

    Ha nem keverték volna bele a forgalmat egy ilyen versenybe akkor talán még el is tudtam volna navigálni térkép alapján...
  • jakewyler
    #4109
    ügyes
  • taylorp
    #4108
    Gratula!!!