107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #4207
    Okés, köszi, majd szólok!
  • Borg
    #4206
    Nem kell osztozkodni velük, üzensz, azt kibannolom a rákba akit kell.
  • B@dsector
    #4205
    Nah erre kíváncsi leszek, este benézek az összes szalonba.
  • Sland
    #4204
    Nézd, eddig türelmes voltam és higgadt. Nem tudom hányszor lett már itt átbeszélve hogy milyen kommentekett kéne kerülni és hogy a FAQ-t is használni kéne.
    De nem tudok örökké türelmes lenni, és kedvesen hozzáállni azokhoz akik megkérdezik hogy pölö az ő gépükön hogy fog futni.
  • Amiga
    #4203
    Szerintem a moderálási szabályok rád is vonatkoznak. Jó lenne, ha ezt észben tartanád és nem káromkodnál.
  • zolo
    #4202
    Pedig hozzá kell szoknod, mert vannak only motoros versenyek, meg a Millionares Challenge-nél is jól jön ha tudod irányítani.Nekem az a furcsa az irányításukban, hogy nehezen dönti vissza őket a karakterem, meg szinte minden apró koccra respawnol.
  • taylorp
    #4201
    Így is csináltam, mégse jó.
  • jakewyler
    #4200
    Na végre sikerült elmennem az összes autós bolthoz,hogy kipróbálhassam a mocikat,de sztem szörnyű az irányítása...(nekem nem teccenek a játékban a mocik)
  • zolo
    #4199
    A zipet valahova kicsomagolod, és utánna kell megadni neki a mappát ahova tetted. Nálam így nézett ki: D:\Atari\Test Drive Unlimited és ennyi.
  • taylorp
    #4198
    Én nem a C: re telepítettem, de hiába adom meg neki amit mondasz, nem írja felül. :( Ezt írja ki, hogy Old file does not exist.
  • Leky
    #4197
    Ahová fel van telepitve a gém. Alapból: C:\program files\atari\test drive unlimited\testdriveunlimited.exe ezt kell megadni neki.
  • taylorp
    #4196
    Egyszerűen nem tudom megpeccselni! Ezt írja ki, hogy Old file does not exist. Egyáltalán hova csomagoljam ki a .zip file-t? Vagy az mindegy? Milyen elérési utat adjak meg a pecsnek? Please help!!!
  • taylorp
    #4195
    Köszi Báttya! Király vagy!!!
  • I.C.ram
    #4194
    Lehet valahogy finomhangolni a videaobeállításokon? pl árnyékok állítása stb?
  • Lacc
    #4193
    Nagyon remélem, hogy a végleges verzióban már rendesen fog működni a multi rész. Feelinges free rideban összefutni másokkal.
  • Tufa
    #4192
    Felraktam a patchet: Patch
  • hykao #4191
    Ha nem vagy regisztrálva, akkor mit sem ér a link, mert nem fogja beadni. ha meg már regisztrálva vagy (ingyenes), akkor csak görgess lejjebb a public letöltő serverekhez!
  • VRSDM
    #4190
    linked
  • taylorp
    #4189
    Adhatnál akkor liket. Tnx.
  • Bucser
    #4188
    van non subscriber link is... nem kell fizetni cakazon várni kell ennyi. Én is onnan szedtem le.
  • jakewyler
    #4187
    Akinek nem online a fiókja,annak nem kötelező telepíteni a patchet,nekem offline és nem kéri,hogy tegyem fel...
  • blackgamer
    #4186
    aham, thx
  • taylorp
    #4185
    Belépéskor autómatikusan telepíteni akarja a patch-et, de a fileplaneten fizetni kell érte. Én 3dgamers-en regisztráltam a bétára, nem gondolják komolyan, hogy a pecsér is fizetni fogok?!?!?! Valaki felnyomhatná valahova igazán! Köszi
  • B@dsector
    #4184
    Audi TT -t becseréltem egy Saleen-re
  • hykao #4183
    1x = OFF :)
  • zolo
    #4182
    Ja, de eddig nálam 1x-en ment , és nem volt különbség igazábol, meg nem is nagyon mertem megkockáztatni, de így most nekem újdonság, és még megy jól :)
  • hykao #4181
    Eddig is volt 2x-es és 4x-es élsimítás a menüben...
  • TothLaci
    #4180
    :)
    Fejlődik... Bár már nem is bánom, hogy kimarad az életemből a beta verzió. Várok februárig
  • zolo
    #4179
    Nem az hogy érdemes, hanem fel kell tenni, mert különben nem tudsz online játszani. És még annyi grafikai különbséget találtam, hogy kivették az egyszeres élsimítást, és van helyette 2, és 4x-res , és végre látszik ha be van kapcsolva.
    Jah és highon, 2x élsimítással nem szaggat 7600gs-sel.
  • jakewyler
    #4178
    szal érdemes feltenni a patchet?
  • zolo
    #4177
    Szerintem valahogy sötétebb lett az egész játék valamennyire, nem lett csunyább inkább érdekesen hatott először.Kevesebbet swappel viszont szerintem a játék, és ez végre jó.Online még mindig nem látok senkit sajnos.Eddig csak egy nap láttam valakit , de azóta senkit. :(((
    Meg még olyan problémám van, hogy van amikor bugozva indul a játék, és ilyenkor csak akkor működik , ha újraindítom.Ilyenkor se mindig, van hogy csak 3-4-szerre. És sajnos ezt se javították :((((

    B@dsector: Biztos találnék autót a garázsban neked autót a sok közül :))) CSak sajnos nincs értelem így :(((
  • Leky
    #4175
    Felrakhatnátok képet a patch elötti ill. utánni grafikáról.
  • Szabi1991
    #4174
    :)
  • B@dsector
    #4173
    Most megy fel a patch, de tőlem jöhetsz a Zonda-val is legfeljebb lemaradok egy negyed mérföldet :DDD
  • gduck
    #4171
    Változott a grafika, sztem az árnyékoláson változtattak (ettől mintha picit lasabb lenne)... Ahogy figyeltem a telepítőt egy csomó autót, terepet módosított....

    Ha teszt vezetek, a teszt autó GPS-e még mindig a saját autómban beállított GPS-e ként viselkedik :D Ezt még nem javították...
  • jakewyler
    #4170
    "Meg a garázsban is csk Zonda áll sajnos"
  • DJ Skyline
    #4169
    "csak" egy Zonda?
  • zolo
    #4168
    Mennék ha látnék valakit a játékban. Meg a garázsban is csk Zonda áll sajnos :DD xDDDD
  • B@dsector
    #4167
    Esetleg valaki jön nyomni egy online versenyt most?
    TT kaliberű legyen az autója :D
  • Leky
    #4160
    A patch-nek van valami hasznos hatása is?