107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Lacc
    #4247
    Nem, senki se lát senkit, max 4-5 ember néha, akik általában eltűnnek egy idő után. Béta.
  • zolo
    #4246
    Mindenkinél jól megy a játék?Csak én vagyok ilyen szerencsétlen , hogy nem látok senkit?Ennek van ahhoz köze, hogy olyan email van beírva amire nincs regelve 3dgamerses felhasználó?
  • Tomo15
    #4245
    Én nagyon élvezem vele. Föleg, hogy lehet kuplung+H váltóval is:)

    Dragon11: Én is mindíg ilyen közlekedős játékot szerettem volna. Ez szinte tökéltes annak. Mehetsz bármerre, van forgalom, stb.

    #4232: Köszi!
  • Lacc
    #4244
    Btw van aki kormánnyal tolja? Valami tapasztalat, sokkal jobb vele? Mert azért nem egy akkor szimulátor ez, hogy hatalmas különbség legyen.
  • DJ BP
    #4243
    TEST DRIVE se szabályos közlekedésről híres :)
  • dragon11
    #4242
    mármint ehez a Test Drive-hoz?
  • dragon11
    #4241
    gondoltam hogy nagyon nagyok az elvárasim,és hasonló?
  • Sland
    #4240
    Sztem nincs ilyen.
  • dragon11
    #4239
    igen.A szerint keljen haladni és ha rosszul mész megbüntetnek,de ne legyen benne verseny és legyen benne belső nézet.CSak egy elképzelés,és lehet nagyok az igényeim de ne legyen már Word Racing ne legyen.Előre is köszönöm.
  • jakewyler
    #4238
    milyen klubb?engem nem hívott senki...
  • Sland
    #4237
    Az összes magyar TDU-s fórumba írd be, hogy van ez a klubb és, hogy mindenki menjen oda aki magyar. stb stb
    És lehet hogy sokan lesznek, vagyis többet :)
  • hykao #4236
    Mikor lesz valami klubösszeröffenés vagy hasonló? Mindig kong a klub az ürességtől! Ahányszor csak bemegyek, rajtam kívül egy lélek sincs ott... :(
  • taylorp
    #4235
    Ja és az oprendszernél mindenképpen az XP-t válaszd ki, mert engem azért nem engedett annak idején tovább.
  • hykao #4234
    Most mi van? Kresz szerint kelljen haladni vagy ne?
  • zolo
    #4233
    Bucser kolléga meg is válaszolta helyettem.
  • Bucser
    #4232
    Én úgy értelmeztem ahogy írta, hogy champion szintet kell elérni. És utána választható.
  • Tomo15
    #4231
    Ez a legjobb ilyen célra!
    Zolo: Ezt a HC modot hol lehet beállítani?
  • dragon11
    #4230
    ja és elfelejtettem mondani hogy ne Word Racing legyen már mert nem nagyon tetszik.
  • dragon11
    #4229
    Hy all!Ha már úgyis egy kicsit elktértünk a témától,van olyan autós játék amibe free roam van és nincs verseny kresz szerint haladni mert megbüntetnek vagy hasonló?Előre is köszönöm
  • Luko
    #4228
    köszi
  • Bercy #4227
    World Racing
  • Luko
    #4226
    én vagyok a tájékozatlan hülye barom, de mi az a WR???
  • hykao #4225
    WR1-WR2
  • Luko
    #4224
    tudtok nekem mondani valami hasonló autós játékot, amiben van ilyen free mode?
    csak kérlek ne nfs legyen!
    ( ha esetleg van, akkor netes game? )
  • Hmuda
    #4223
    Akkor töltsd ki újra, de most tegyél a valós adatokra és jelölj be minél több játékot, hogy tesztelted/játszol velük. Plusz egy viszonylag normális gépet is érdemes bemondani nekik (lehet, hogy valami ott hibádzik). Ha rendesen ki van töltve és elfogadod a feltételeket, akkor már rögtön elküldés után ott kell lennie a képernyőn a kulcsnak.
  • zolo
    #4222
    A lényeg , hogy amelyik accountra befizetted a pénzt, azzal jelentkezz be, és úgy menj a TDU betára.Mostmár tovább fog engedni,hogy kitöltsd az adatlapot, és mindent tegyél maxra, pipálj ki mindent és utánna megkapod rögtön a kódot.

    Pár percet teszteltem a HC módot, hát a rövid tapasztalat az , hogy a kocsiknak érezhetően több súlyuk van, és nehezebb velük kanyarodni.A fék se teljesen úgy fog, talán realisztikusabb, de nincs hasonlítási alapom szimulátorhoz(GTR 2 pl)képest. Viszont szeritem, így a játék felénél már nagyon nehéz lenne átszokni erre a módra , így maradok az eddiginél.Ezt a táblázatot, amit előbb betettem , sehogy se tudtam előhozni.
    A HC mód teszteléséhez a Jaguar biztoosított az XKR coupe autót, és a Saleen az S7-es modellt, köszönet érte :DDD(Kár hogy a Saleent egyenesbe se tudom tartani xD)
  • Sebike
    #4221
    Igen, az oldal ragyogóan elkészített mellékletét elolvastam, és minden ponton próbáltam követni (a regisztráció kivételével mindent úgy is tettem) az ott leírtakat. Természetesen a fizetéskor a saját adataimat adtam meg :).
  • Luko
    #4220
    ohh, már megtaláltam...
  • Hmuda
    #4219
    A jelentkezési űrlapot kitöltötted?
  • Luko
    #4218
    hogyan tudom letölteni a játékot?
    a fileplaneten regisztrálva vagyok, kiválasztottam az egyik szervert, megjelenik egy ablak, de ez van kiirva: "Waiting for your turn to download"
    Nem tudok jól angolul, de szerintem ez azt jelenti hogy várj amig sorra nem kerülsz a letöltéssel! Akkor mégis meddig várjak?
  • Sebike
    #4217
    ok, biztos rosszul csinaltam, de mit?
    A 4,95-öt befizettem, de mivel volt már accountom ezekhez az oldalakhoz (gamespy), csak a megerősítő levelet kaptam meg a fizetesről, ez volt az első, azutan egy olyat amiben a profilomat ill. a fizetett hozzáféréseket lehet frissíteni, és végül egy harmadikat amiben megint nincs egy kód sem.
    Szóval szivesen kipróbálnám Én is a játékot, de nem tudom, remélem valakinek lesz megoldása erre a problemre, előre is köszi a segitséget!
  • Hmuda
    #4216
    Nem csak te. Minimum 15 idegesítő bugot már beküldtem.

    Mivel itt még nem láttam: BUREPORT. Ajánlatos a használata mindenkinek! Ha találsz bugot és nem jelented akkor megvan a minimális esélye annak, hogy csak nálad lépett fel (és/vagy azoknál akik lusták bugreportot írni) és nem tudnak róla.
  • Bucser
    #4215
    Nem a játék van meg hanem a beta. Teszteljük elsősorban és nem "csak" játszunk vele... Legalábbis én...
  • zoli122
    #4214
    DE jó nektek hogy megvan ez a game!
  • zolo
    #4213
    Igazából még nem tudtam kipróbálni a HC módot, mert bugozva indult a játék, de rögtön a menüben figyelmeztet rá, hogy FFB kormány nélkül nem is érdemes kipróbálni.Nem tok angolul, úgyhogy többet nem igazán tudtam kivenni.Simulation mód, azt még igen.



    És még a ctrl+g segítségével előhívható ez a telemetry táblázat, amit majd mindjárt meg is nézek , ha elindul a game.Majd még írok.
  • hykao #4212
    Bármi lehet, próbáld újra... (nekem egy brazil oldalon volt, hogy kb. 10. próbálkozásra jött össze...és akkor is a 200.00$ helyett 20.000 forintot emeltek le a marhái...:D szal kb. feleáron kaptam meg a cuccot...:D)
  • Thanatos
    #4211
  • JohnnySmith
    #4210
    hmm ez fura a WoW-ot is most fizettem, a kártyán van pénz mégis ezt írja...
    "Problem processing credit card: Transaction was not successful."
    Lehet az OTP szarakodik?
  • zolo
    #4209
    Végre elértem a Champion fokozatot, és adott egy rakat új versenyt.
    Írta , hogy kaptam HArdcore módot a menübe, ez mit jelent?Meg hogy mostmár bemehetek a speedtrackra, na ezt hol találom?
  • taylorp
    #4208
    Hiába! Kidobod az ajtón, bemászik az ablakon.