107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • jakewyler
    #4329
    nincs chat klubbon belül?az gáz nagyon:S
  • Gyocsika
    #4328
    Azt szeretném kérdezni hogy ez a saját karakteres dolog hogy működik lehet a karaktert írányítani stb...
    Ja és mér adtak ki pénzért ilyen Béta verziót miért jó nekik lóvé miatt?
  • Hmuda
    #4327
    A térképen klubtagszűréssel jelzi, hogy ott vagy bent. Eddig engem minden további nélkül kilistázott, mikor egyedül voltam bent, de most, hogy ketten voltunk még engem se írt ki. Pár másodpercenként feljön egy "laoding" felirat és annyi. A karakterem meg olyan jót elbeszélget megában. :P

    Tufa: passz. Nézd meg a G-s kölcsönzőben (nem tudom melyik, úgy vettem észre, hogy mindegyik köcsönző egy-egy osztályra hajtá rá elsősorban).
  • Tufa
    #4326
    azt lehet valahol bérelni?
  • Hmuda
    #4325
    A G-s verseny az egymillás járgánynal (asszem Shelby) pikk-pakk megvan, csak tudni kell mikor kell fékezni.
  • Sland
    #4324
    Nah kiírom A TDU-t 360-ra. Holnap kipróbálom hogy működik e.
    Aztán ha műxik, akkor mesélek :P
  • Tufa
    #4323
    Highway Succes a G-s és Maseratti trophy. Ugyanott van mind a kettő(észak-keleten lévő kis félszigeten)
  • hykao #4322
    Amúgy kár, hogy egymásnak nem lehet levelezgetni a játékban, vagy legalább a klubokban...
  • hykao #4321
    Hát ha megmondod a nevét, akkor meg tudom mondani. Az összes versenyt megcsináltam már, ami elérhető EXPERT fokozaton. (44%-on vagyok, sok dolog csak CHAMPION szinten érhető el)
    Valami Maserati verseny rémlik, de mondd a nevét, hogy megnézzem majd.
  • hykao #4320
    Na én most beülök a klubba, és nem mozdulok onnan egy darabig! :) (mert megyek fürdeni... :D) Legalább azt nézzétek már meg, hogy láttok-e majd, hogy ott vagyok (csak a nevemet persze...), ha valaki bekukkant majd.
  • Tufa
    #4319
    Te nem csináltad még meg a #4311-ben lévő versenyt?
  • Tufa
    #4318
    én sem szeretnék vele foglalkozni de már csak ez, egy chevrolet és egy dodge verseny van hátra, illetve még egy G-s, fotózos verseny(194km/h-s átlag kell), de nem tudom milyen autó kéne rá, cobra kevés(leejtőn lefele megy csak 200 fölé) :S
  • hykao #4317
    Na nekem is ez volt ma! Nem látszik a globális ranglista opció!
  • hykao #4316
    Ne áltasd magad...valószínűleg kell majd fizetned érte, és ráadásul nem egy ezrest...legalábbis ha ki akarod használni a játék összes lehetőségét...
  • Hmuda
    #4315
    Akkor passz. Én még viszonylag keveset foglalkoztam a spec versenyekkel.
  • Tufa
    #4314
    nekem most vmiért szórakozik és nem tudom megnézni a global időket(nincs ott a menüpont), ezért is kérdeztem.
  • Hmuda
    #4313
    Legegyszerűbb: végigviszed olyan idővel amilyen épp összejön és a végén megnézed, hogy az első helyezett milyen kocsival ment. Megveszed és uccu neki.

    (Látom a taliból se lesz semmi. X-/ ).
  • jakewyler
    #4312
    köszi
  • Tufa
    #4311
    Akik már eléggé a végén járnak: Milyen autóval csináltátok meg a sziget északnyugati kinövésén lévő masaretti kupát? Még azzal az autóval sem sikerült megcsinálnom ami a drága autók kereskedésében van(15ezer 10percre, 30ezer 20percre)
  • dragon11
    #4310
    Láttam egy videót erről a játékról nagyon eltalálták a játékészítők pedig ez csak egy Béta verzió megtaláltam a nekem való játékot,de majd megvárom a teljes hátha nem kellesz fizetni érte.Király játék.
  • dragon11
    #4309
    tőled is megköszönöm a segítséget
  • dragon11
    #4308
    köszi szépen,megkeresem ha megtalálom.
  • Thanatos
    #4307
    az sg szinvonala már elég rég gyönyörüen zuhan inkább :P
  • zolo
    #4306
    Sajátgép/Gépneved/Dokumentumok/Test Drive Unlimited/Savegame/Profilod neve/Csinálsz Radio nevű mappát/ezen belül mégegy mappát, ez lesz a rádiód neve, és ebbe nyomod az mp3-kat.
    Ha kicsit ömlesztett akkor sorry. :)))

    Blackgamer, Dragon11: 3D Driving School, vagy német nevén 3D Fahrschule néven megtalálod ezt a programot, 3. résznél jár, lényegében egy KRESZ oktatóprogram, virtuális gyakorlat ha úgy tetszik.
  • Hmuda
    #4305
    Na mostmár elegem van, hogy az összes klubrátsam vagy vesenyben van és azért nem találom a megadott helyen, vagy mert ramaty a netkód. Ma este 8-kor találkozó a klubházban?
  • Bucser
    #4304
    egy kulcsot kétszer lehet használni.
  • Sland
    #4303
    Huu bazz. 1 napig nem voltam itt és már megint mi van :o
    Láttam azért volt intézkedés.

    Jah és itt meg lehetne beszélni az XBOXO360-as kérdéseket? A 360 topicban csak a lámázás, faszozás, lenézés megy. Segiteni azt luxus. Az SG szinvonala gyönyörűen lejt...
  • tcs007
    #4302
    uhh akkor aszem a dokumentumokba van tdu mappa és oda kell valahova bemásolni ,én is emlékszem rá hogy mondták próbálj rákeresni...
  • jakewyler
    #4301
    nem ez,anno írták,hogy lehet,csak elfelejtetem...:S
  • tcs007
    #4300
    kimaradt hogy sztem ,mivel még nemjátszok vele nemtudom de elvileg ennek igy müködnie kellene :)
  • blackgamer
    #4299
    van ilyen "autóvezetésoktatós" játék, az pont ilyen, még indexelni is kell mert amúgy hibapont, SG-n is van topicja a címére már nem emlékszem
  • JohnnySmith
    #4298
    hmm hát még most se működik.... tényleg nem tudom mi lehet a gond
    "Problem processing credit card: Transaction was not successful."
    Még mindig írja. (pedig ma is intéztem vele pénzmozgatást is)
  • tcs007
    #4297
    tdu mappába van egy euro mappa abba meg egy radio mappa amiba vannak radiók és azokba meg mp3-mak sztem ha a saját zenéd átnevezed és felülirod a játékba lévö zenéket vele jó lesz...

    Thanatos:mit irdekel már ki törölget csak felidegesitett ,sorry all...
  • Thanatos
    #4296
    még midnig nem ő törölget....
  • jakewyler
    #4295
    Hogy lehet betenni a játékba zenét?
  • tcs007
    #4294
    és rohadtul széthuzta a fórumot az az egy komment igazad van igy sokkal jobb most vagy itthagyod és féloldalnak köze sincs a tdu-hoz vagy kitörölsz 500kommentet igazad van most mindekettönknek jobb te törölgethetsz nekem meg sose lesz beta key-em
  • DJ BP
    #4293
    nem érted? rohadtul letojom mit üzletelsz, nem is izgat, egyszerűen k*rva unalmas már a serial körüli idétlenkedés
  • DJ BP
    #4292
    akkor nézd meg, milyen rohadt unalmas, amikor 100hsz-ből 60 erről szól, hogy beírják a konfigjukat, lapozz vissza,vagy ne szólj bele
  • tcs007
    #4291
    nincs ismerösöm ,akinek van nemadja oda...
    ha neked 12000 forint meg a 6000forint ingyen van akkor nemszoltam semmit...
  • tcs007
    #4290
    és nemtom lehet neked kunyizásnak számit de sztem mesze áll töle hogy amit én még 12000forintért vettem és fizettem érte a havi 3000forintot (WoW),vagy amit 6000forintért vettem (GW) azt elcserélném egy 1500forintos béta kulcsra...