Test Drive Unlimited

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#98018
Nagyon szépen köszönöm!
Dj Tommy
#98017
Köszi a választ<#worship>

80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX

#98016
Igen neked kedves hajosi23 <#hehe>

mert ki kell cserélni a Bnk1.map fájlt törtre

innen pedig letöltheted amelyik kell

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

#98015
nekem?
#98014
#97962 Itt a link ami kell neked

#97957 <#eljen>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

#98013
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy újratettem a tdu-t és találtam egy moddot ami elõtte bennt volt ez egy cl 63-as amg merci nah msot ezt a csodát beakarnám tenni megint és nem engedi a belépésnél egyszerûen kifagy a game nem tudjátok mi baja lehet? Pls segítsetek...pedig még szûz a játék eg ypatch van fennt az 1.66-os és kész!!!
Leo 1991
#98012
kösz

#98009
persze hogy tudsz,nekem is ugyan ilyen megoldással van

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#98010

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

Dj Tommy
#98009
Nekem olyan kérdésem lenne, ha vennék használt Tdu-t, ami lehet regelve volt a multira, akkor én azt már nem tudom újra regelni, ugye?

80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX

Leo 1991
#98008
honnan tudom letölteni a Maciukot?? mert elkutyultam valahova a fájlokat

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Pepsi Twist
#98007
ja elment a net azt má nem volt kedvem visszamenni sry

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

#98006
Nekem 500 -as vinyóm van, abból 20 a C, a többi a D.

Amúgy hova tûntél, vártunk 6 - 7 percet a kép elött, gondoltuk talán visszajössz még. 😊

moonster
#98005
Még a TDU-t sem kellett újratelepítenem. Csak a mentéseket, accot mentettem ki, utána meg visszamásoltam.
Csont nélkül megy minden😊
Alap már, hogy van egy rendszerpartíció, ahol csak a rendszerfájlok, és telepített progik vannak.
Minden más mehet egy másik partira.
De jó lenne tolni egy krúzt.
#98004
Ok,nekem is a 3ik szimpatikusabb.Én mentem ezen a versenyen 1-2 nagyon ügyes haverommal.Igaz nem a Maciukkal de komolyat versenyeztek a Jadz Tomiék a MRFS-el.Nameg a Sean Feco 😄 .Csak ha lemaracc 4-5 km-t ne szegje kedved.De csemege mert nincs civil és csak a GPS-t kell nézni és ha beharapunk vmi g..i nagy ködöt akkor <#mf2> jaaaaj <#nyes><#eljen>.

Akkor szombaton a maciuk legyen fent azoknak akik jönnek.Bármilyen autóval jöhettek.

Vasárnap még necces mert ha a gyúrós akarja akkor vasárnap is Maciukos lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

Pepsi Twist
#98003
C partíció 40Gb D partíció 980Gb 😊

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

Roger6
#98002
Nem értem, mi a bajod. Miért menne a szemétbe a TDU? Te írtad, hogy haverod hoz valami USB-s vinyót. Kajak logikátlan, amit írtál. Sry, no offense.

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

Leo 1991
#98001
3.<#vigyor1><#hehe><#wink><#eplus2>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

[HUN]FaTaL
#98000
Nem kell több vinyó, elég a partíció. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

somdav95
#97999
ezért jó ha több vinyó van 😊

wollnerd
#97998
Az renden van. De:
150 gigabyte-nyi rendszerbõl biz. mentést kell csinálni!!!
A barátom hoz majd egy USB-s wincseszter-t.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

somdav95
#97997
mentést kimented, újratelepíted a winfost, tdu-t visszarakod, mentést visszamásolod, ugyan ott vagy mint elõtte.. probléma?

wollnerd
#97996
Sziasztok!
OFF:
A programozó barátom megnézte a gépem és fizikailag nincs baja, hanem LASSAN ÚJRA KELL INSTALLÁLNI A WINDOWS-T!!!<#boxer><#boxer> Nem vírus se malvare program se kártékony kód!!!!<#violent>
ÚJRA KELL TELEPÍTENI MINDENT!<#rinya>
a TDU is MEHET A SZEMÉTBE!!!<#rinya><#rinya><#szomoru1>
ON
Bocs az OFF-ért!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

SeanJRRussel
#97995
3.<#vigyor1><#eljen>

Asus M4A79T Deluxe,AMD X4 Phenom II 965 Black Edition 3400mhz,2x2GB Kingmax 1600mhz DDR3,Ati Sapphire 3870 512mb

wollnerd
#97994
A motoros krúzt én is terveztem. Csak nem biztos hogy ezen a hétvégén...
ugyanis kicsit rossz a gépem tápegysége, nem akarom látni, hogy a gépem újraindítja magát!<#boxer>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#97993
Nem úgy volt, hogy motoros krúz lesz?

#97992
Ok.Szombat 4kor(16.00) a forma1 után ismét krúz.Viszont aki jönne választ6 melyiket tartsuk+.
1.Aston M krúz D és C katos Astonokkal.
2.C kat krúz.
3.A Maciukos idõjárás moddal 1 verseny keleten a 193 km-es versenybe(civileknélkül)atom vassakkal és utánna csak úgy a szigeten.

Szal melyik?

Vasárnap a forma1 után 16.00kor G katos autokkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

SeanJRRussel
#97991
Nah majd egy draget nyomunk<#buck>Készülök én is...Annyi h nem vagyok szombaton,majd vasárnap leszek csak.

Asus M4A79T Deluxe,AMD X4 Phenom II 965 Black Edition 3400mhz,2x2GB Kingmax 1600mhz DDR3,Ati Sapphire 3870 512mb

#97990
köszi szépen a segítséget, de ez a baj, már te is rájöttél, a RIM -ben csak a felni külsõ textúráját tudom megváltoztatni,(mint egy dísztárcsa) a kerék méretei a BNK-ban vannak, lehet, hogy külön nem is lehet szerkeszteni, csak az autóval együtt. Ehhez meg sajnos kevés vagyok 😊 A zmodeller-t mennyire ismered? talán azzal lehet....
#97989

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

#97988
van itt egy szakértõ, aki megmondaná, hogy lehet szélesebb kerekeket tenni az autók alá?
Az egyik kedvencem a Challenger R/T, csak azok a hurka bicikli kerekek........! Elõre is köszi!!
Leo 1991
#97987
1000 kösz

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#97986
Méghogy nem hoz???? <#wilting>Na majd 7végén kapaszkod6sz killer <#buck><#wow2><#eljen>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

SeanJRRussel
#97985
Örülök hogy sikerült,igaz végsebességbe nem hoz de kellemesebb.<#eljen><#integet2>

Asus M4A79T Deluxe,AMD X4 Phenom II 965 Black Edition 3400mhz,2x2GB Kingmax 1600mhz DDR3,Ati Sapphire 3870 512mb

#97984
Ment privát

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

#97983
Amiért beszótáá a gyúrós haveromnak ( #97967 ) ezé leírom neked.Leszeded a váltót és berax még 1 gangot.Értõ ngem <#idiota>? Na vhogy így 😄Meg döntöd a AMG Mercit és a többit láttad <#fejvakaras><#nezze><#papakacsint>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

Leo 1991
#97982
elárulhatnád hogy lehet betenni 6-dik fokozatot az SL AMG-be

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#97981
Valóban lehet gangot berakni <#eljen>.Gondoltam mivel L maradt a C kat krúz jövõ szombaton megrendezzük,vasárnap meg 1 G katos krúzt is.E mentem a Dodge bótba és vettem 1 Bee-t.Jó a vén taliga de hiányzik az 5ik na betettemneki <#nevetes1><#papakacsint>.A vén szar így 288al száguld és nagyon bejön.Baromkodunk vele vasárnap majd.Mentem tovább.Irtad hogy az SL AMG-nek és elférne a 6ik.Na az enyém 7 gangos.Meg az Enzoka is megkapta a 7iket.Köszi hogy szótá bicepsz <#worship>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

#97980
Night & Fog Cruise - Part 1

somdav95
#97979
nemcsõ

Leo 1991
#97977
én 1 órán keresztül fent voltam:S

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#97976
A meghírdetett cruiseon senki se volt ott. (Comradeot sasoltam.)

adamfesto
#97975
Jaaa, nekem is akadt ez a fos, ideje szolgáltatót váltanom.
Egyébként voltam fent de senkit nem jelzett - barátok - úgyhogy léptem.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

bpeti72
#97974
Idén?

Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram

bevizzoli125
#97973
Nem most vettem már. Ahogy végelett a sulinak, valahogy akkor, de nemvolt idõm foglalkozni vele. Most akartam, de nem sikerült. Am meg cdgakaxin rendeltem.

TDUnick: bevizzoliHUN

#97972
Elnézést mindenkitõl hogy nemtudtam ott lenni a krúzon de sajnos délelött is szarakodott a UPC netem de délután totál kapufa volt.Eddig <#boxer><#gun>.Hiába a FPower60 Még1x sry mindenkitõl.<#levele><#falbav>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

bpeti72
#97971
Hol vetted?

Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram

Fehercsoki
#97970
Hol árulják??Egyébként cd projektnél kérhetsz új kódot e-mailben.

bevizzoli125
#97969
Sziasztok! Megvettem a Gold kiadást, de nem jó a serial. Megtudná mondani valaki, hogy hova küldjek e-mailt, hogy jó serial kódokat kapjak? Elõre is köszönöm a válaszotokat.

TDUnick: bevizzoliHUN

#97968
A kapitány két új, lényegretörõ videója:


Leo 1991
#97967
na akkor most mi lesz??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN