690
Karórák
  • Unreal1942
    #490
    Gratulálok! Nem csináltál rossz vásárt. Biztos, hogy sokáig szolgál majd.
    Vigyázz rá!
    Én a sajátomra idén vettem egy másik szíjat is. Amiben nyugodtan strandolhatok is. Nagyon feldobta. Szinte más óra lett. Most vissza téliesítettem :)
  • oneal1
    #489
    thx:)
  • oneal1
    #488
    elvileg 121.000 lett volna de kaptam kedvezményt 110.000 lett a vége.
  • sz4bolcs
    #487
    huh, ez igen szép, mennyibe fájt??
  • Aquir
    #486
    grat:)
  • oneal1
    #485
    megvettem végül,nagyon ütős!!!
    certina
  • Aquir
    #484
    garancia csak van rá
  • Szabi84
    #483
    de itt már nem a minőségen van a lényeg:), amúgy szuper óra
  • predator1982
    #482
    az előzőnél sem segitett az elemcsere, nem az volt a baja. amúgy meg nem szoktam ütögetni, amennyit rázkódik azt meg ki kell hogy birja, mégsem lehetek egész nap vigyázállásban-.-
  • Aquir
    #481
    100.000 feletti árral biztos is.. a 40ezres casio órámmal ami vízálló, barométeres&hőmérős és soha nem kell tenni bele elemet, el sem merem gondolni mennyire kéne minőséginek lennie ennek itt :)
  • Unreal1942
    #480


    Nekem ilyen Certinám van. Már több mint 2 éve és maximálisan elégedett vagyok vele.
    Merem ajánlani ezeket!
  • Aquir
    #479
    cseréld ki az elemet vagy vegyél ütésálló órát, így már nem lesz gond gondolom:)
  • oneal1
    #478
    errőlaz óráról valakinek van tapasztalata vagy valami?:)
    CERTINA DS FURIOUS
  • predator1982
    #477
    nah fasza ez is beszart-.-
  • Szabi84
    #476
    de az árukból sztem lakást tudnék venni
  • Aquir
    #475
    nemtom, keress rá
  • ba32107
    #474
    Hát nemtom, gondolom ja
  • bardocz
    #473
    Jaa, és amikor eléri a hatvanat, akkor visszaugrik előre?
  • ba32107
    #472
    A tű nem az órát mutató téglatesthez van rögzítve, hanem az aranyszínű körhöz.
  • bardocz
    #471
    A másodikon nem értem, hogy a perc mutató tű hogyan kerül át a másik órát mutató forgóakármire.
  • AntiHero
    #470
    mi a nevük?
  • predator1982
    #469
    nem rosszak, csak kár hogy rohadtul nem tudnám leolvasni az időt róluk:D
  • Aquir
    #468
    csak pár hülye óra..







  • zvaragabor
    #467
    Szerintetek ez az óra megér ennyit?
  • bardocz
    #466
    Lehet, hogy kell érte vámot fizetned.
  • gallardo
    #465
    Üdv! Valaki rendelt már interneten órát az USA-ból? Most nagyon gondolkodom rajta, mert még a szállítási költséggel együtt is fele annyiba kerül mint itthon. Csak nem tudom, hogy megbizható-e illetve, hogy kell-e valami adót fizetni utána.
  • predator1982
    #464
    thx:-) nekem is, élőben sokkal szebb ám:-)
  • Unreal1942
    #463
    Gratulálok. Kifejezetten tetszik
  • predator1982
    #462
    az új órám:-)
  • predator1982
    #461
    ok belinkelem:-)
  • Unreal1942
    #460
    Nem lesz rossz választás. Szerintem tényleg csak kifogtad. Egyébként, ha megint tönkre menne akkor kicseréled megint. :)
    Majd linkeld be mit választottál!
  • predator1982
    #459
    :-)

    azért kicsit megnyugtattál, ezekszerint csak lehet ez az egy modell nem volt szerencsés, tegnap óta ezen agyalok mi legyen, de marad a swatch:-)tegnap körbenéztem a bolt honlapján, és azt hiszem ugyanolyat veszek mint a páromé , csak nőibe:-)

    a többi hsz-re válaszolva, nem választhatok akármit, a boltban lévő márkából lehet, ha le szeretném a régi árát vásárolni:-)
  • Unreal1942
    #458
    Értem. Nekem is van néhány modelljük ami most is tetszik, de az már nem fér bele a keretembe, hogy több órám is legyen :)
    Ismerem ezeket a női swatch órákat. Én is vettem már és a mai napi megelégedéssel használja a tulajdonosa. Ennek már van 8 éve.
  • Szabi84
    #457
    Nem kell szarni nekem is vékony a csuklóm, órám meg kb 44mm-es
  • bardocz
    #456
    A lineage sorozatban vannak szerintem szép órák, és azoknak egyáltalán nem vészes az ára. És abban jópár kicsi, ami nekem jó, mivel vékony kezem van. Ráadásul titánium, nagyon könnyű, és szép.
  • Szabi84
    #455
    :) ez igaz g-shock-ok sosem tetszettek de valahogy van stílusuk igazából csak pár darab van ami tetszik, viszont én nem nagyon látom kezeken ezt az órát
  • bardocz
    #454
    Azért vannak olcsóbb, és emészthetőbb kinézetű óráik:D
  • Szabi84
    #453
    ja vegyél g shockot nekem is az van ha meg sok lovéd akkor rolex
  • bardocz
    #452
    Esetleg valami Casio?
  • Szabi84
    #451
    szerintem is swatch, divtórát én személy szerint nem vásárolnék, de attól még bírhatja