690
Karórák
  • matyi0323
    #650

    Az elvárásom digitális ( és egyben analóg is ha lehet ), stopper, dátum/nap fémszíj-ez nem feltétlen fontos - .
    Mivel analfabéta vagyok órák terén, így ezekhez igazodva keresek egy 15-20 ezerérét.
  • Szabi84
    #649
    Szasz nekem g shockom van nem ez a típus. Más márkáról nem tudok ami ehhez hasonlítana kinézetre és strapabírásra pláne olcsóbbat, viszont márkán belül hatalmas a választék biztos hogy találsz megfelelőt, árban kinézetben, ezek a fémszíjas rádiós órák a drágábbak közé tartoznak. Használta persze találsz olcsót.
  • matyi0323
    #648
    Hali.

    Lehet, hogy furcsán hangzik a kérdésem, de ehhez hasonló órát megfizethető áron ( a hangsúly ezen lenne ) gondolok itt egy 15-20 ezer HUF-ra max, tudnátok mondani? Minden napi használatra szeretném, vagy esélytelen? Ilyen tetszene amit linkeltem, de ezt sajna nem engedhetem meg magamnak.
    Köszi.
  • modestomi
    #647
    Sziasztok, eladnám az egyetlen Diesel órámat:
    http://www.amazon.com/Diesel-Mens-IV-watch-DZ7045/dp/B000AAQD5Q

    Külföldről kaptam ajándékba egy éve körübelül, de nem nagyon hordtam.
    A szíj belső oldalán látszik, hogy volt már rajtam, de ezt leszámítva teljesen új.
    Doboz, papírok megvannak hozzá, ajándéknak is tökéletes!
    Kérésre készítek képet!
    Budapesten átvehető, megtekinthető!
    30/2188911, ezen a számon lehet érdeklődni!
    20ezer forintot szeretnék kapni érte.
  • Hegi90
    #646
    Orient-CET05001W
  • Hegi90
    #645
  • Szabi84
    #644
    létezik de ez biztos nincs annyi, a műanyag könnyebb, kényelmesebb
  • RYO21
    #643
    Létezik az, hogy egy óra 2 cm vastag legyen?
    Kép1 Kép2

    Egyébként érdemes műanyag szíjas órát venni, vagy sokkal jobb a fém?
  • szecsko
    #642
    Elirtam nem is Armani hanem Hugo Boss de gondolom ez irreleváns ugyan az a "kategória".
    Köszi a választ.
  • Szabi84
    #641
    Nem tartom valószínűnek hogy elromlana, de divat óra. Ha tetszik vedd meg.
  • szecsko
    #640
    Sziasztok!
    Kinéztem magamnak egy Armany órát. A problémám az ,hogy van egy hülye elképzelésem arról ,hogy egy divatmárkának nem elég megbizható az órája.
    Szóval mi a véleményetek arról ,hogy 40,000 Ft-ért butaság Armani órát venni vagy az sem képvisel sokkal roszabb minőséget?
  • bardocz
    #639
    Casio-kat esetleg.
  • RYO21
    #638
    50 euróért lehet már rendes karórát kapni? Mert annyiért még nem láttam egy karórát se. Kb 80-100 euró körül mozognak az árak.
  • WuFraZselic
    #637
    ez engem is érdekelne!

    jelenleg az usában élek, és itt nem igazán lehet hozzájutni nem-luxus svájci órához. én egy Certina DS Podium Big Sizet néztem ki (ezt csak ebayről tudnám berendelni, malayziából, 550dollárért...), a másik meg egy Tissot PRC200, ehhez viszont meglepően olcsón, 320 dollárért hozzá lehet jutni (515$ a Tissot honlapján). a webshop neve jomashop.com. valakinek van erről tapasztalata? ennyi pénzért nagyon csábító, főleg hogy most karácsonyi szezonra való tekintettel minden órából lejön 10-15% kb, szóval kb 280-90ben megállna az óra. szerintetek érdemes megrendelni?
  • David2
    #636
    üdv!

    azt szeretném megkérdezni, h mennyire megbízhatóak az internetes online boltok, ahol Tissot vagy Doxát árulnak.

    itt van pl ez. Gyanúsan olcsó, hogyan lehetne leellenőrizni, h megbízható-e?

    Esetleg ismertek olyan helyet, ahol svájci órákat érdemes venni?
  • Szabi84
    #635
  • LOVAGISAS
    #634
    Természetesen G- SHOCK.
  • LOVAGISAS
    #633
    Mindennel igy van.Órával, telóval , cipővel stb...
    Amig megveszed super , ha meg baj van kezdődnek a kifogások. Szerencséd
    hogy jól álltak hozzá a szervizben . Utólagos értelmezés az egész.
    Az ütésálló casió pld.: " a tervezésnél fokozottabban figyeltek arra, hogy
    ..stb." Ez azt jelenti, hogy ütésálló ? Fokozottabban ütésálló. Ez garanciális szempontból mit jelent. Semmit. Még szögelni sem lehet vele.
  • LOVAGISAS
    #632
    Bocsi, a két jelölés ebben a katagóriában :
    - G- SOHCK
    - THE- G
  • only1
    #631
    Sziasztok!
    Nekem például vannak too2late óráim szeretem is őket. De az egyik kijelzője beázott, szerencsére még volt rá garancia ezért kicserélték, de azt nem értem miért úgy hirdetik, hogy vízálló, habár azt a választ kaptam, hogy csak cseppálló, azért az nem ugyanaz...
  • LOVAGISAS
    #630
    Hello!
    Még azt szeretném megkérdezni , alapvetően mit jelez a Casionál a GW
    illetve az MTG tipus jelölés.
    Szerintetek a GW 3500 BD - 1A vagy az MTG 1500 - 1A a jobb választás ?
  • LOVAGISAS
    #629
    Köszönöm , akkor irány a CASIO.
  • Szabi84
    #628
    Hmm pedig nekem is tetszenek a luminoxok, de ha strapa óra kell akkor csak Gshock!
  • Aquir
    #627
    Ütésálló analóg G-Shock órák? Van amibe elemet sem kell cserélni (napelemes)
    Van amibe ezenkívül barométeres időjárásjelző / hőmérő is van:)
  • LOVAGISAS
    #626
    Sziasztok!
    Óra vásárlásához szeretnék segitséget kérni. Vettem az Ebay-n egy
    Lumonox F-117-et . Nincs egy éve , nem strapáltam , véletlenül ütöttem bele az ajtóba , menetközben. Leestek a mutatói , leszakadt a fémszij.
    Ez egy nagy sz@r, nem military strapa.Szóval amit keresek, igazi ütés
    és vizálló strapa , sötétben jól látható , az átlagnál nagyobb méretü.
    Nem elegáns inkább robosztus , katonai stilus , minőségi tarós aksival.
    Erős, jó minőség. Örülnék ha adnátok tippeket .
  • Bencee7
    #625
    Hát akkor szerintem marad az Edifice...aztán majd ha összejönnek a dolgok lesz eredeti Monaco LS
  • passatgt
    #624
    ismerősöm 10e-ért hozott replikát kínából amikor kint volt, ugyanazt a típust, kb 1 hét után leestek a mutatók
  • Bencee7
    #623
    Japán technika, nem kínai...
    De tényleg szép, legalábbis képekről. Tudom, hogy semmiképpen sem tudja nyújtani az eredetit, de kinézetre és funkcionálisan 90% ua
  • Szabi84
    #622
    Nem kínaiak másolták le? Végülis tökmindegy én replikát nem vennék max poénból a kertbe kapálni pár ezert forintért. Persze vannak 50 százezer forintos replikák is, nekem nincs tapasztalatom velük. Az óra tényleg nagyon szép.
  • Bencee7
    #621
    Srácok segítsetek!
    Akarok venni egy órát magamnak végre, és nem tudok dönteni. Az a helyzet, hogy beleszerettem a TAG Heuer Monaco LS órába, de az cirka 1.5milla, annyi meg nem nagyon fér bele a keretbe :D Viszont vannak belőle szép replikák, túl jó áron :D erről van valakinek tapasztalata, véleménye? A kis japók 1:1ben lemásolták a Monaco LS-t, csak a belső technika és épp a hátlap más, de kinézetre ugyanaz. Tudom, tudom azért nem illik replikával idejönni meg azzal járni is...végülis becsapom magam és másokat is, de annyira bejön az a forma :)

    Van egy Casio Edifice óra is ami nagyon megfogott, jó árú, gananciás stb. Mégis "igazi", meg gyári cucc.

    Mit válasszak? Ez itt a kérdés.... a bizonytalan eredetű és szavatosságú replikát, vagy a megbízhatóbb Edifice-t?
  • predator1982
    #620
    ja igy már értem...hm
  • artiny
    #619
    igen nem a számlapot,...hanem a külső részt
  • Aquir
    #618
    Nem a számlapot akarja befesteni, ennyit mondott összesen.
  • predator1982
    #617
    hát most biztosan én vagyok a hülye, de ha elolvasod, a két mondatot, nekem két különböző dolgot jelent, de mindegy:D
  • Aquir
    #616
    Ez esetben nem kell az órát szétszedni (mivel amiről ő beszélt, az kívül van).
  • predator1982
    #615
    na értem, de ha nem szétszedhető????
  • artiny
    #614
    Nem a számlapot akarom befesteni,hanema kulso védő részt
    (en a számlap alatt belső uveg részt értem,ahova a számok vannak irva)
  • predator1982
    #613
    A Swatch órák nem szétszedhetőek, úgyhogy szerintem az a számlap úgy marad, többek között emiatt nem is javíthatóak, csak elemet lehet benne cseréltetni. Onnan tudom, hogy tavaly gariban, nekem cserélték az órát, ugyanis nem javítható!
  • artiny
    #612
    megj.: a fel nem kell oda :D
  • artiny
    #611
    és fel hordhato ez az ora?
    mar nagyon regota meg van...