1520
A folytatás
  • attila0012
    #1520
    Akinek kell segítség az írjon: [email protected] címre!
  • Grizze
    #1519
    Üdv! Köszönöm a nagyon sok embernek aki segített nekem... Mostantól nem kell azzal fáradozni, hogy átküldjétek a játékot, mert megvan... Köszönöm!
  • Grizze
    #1518
    Üdv! Ha esetleg újrakezdenéd a játékot, akkor esetleg átküldenéd a játékot 0%-osan? Előre is köszönöm.
  • Heian
    #1517
    ÉLJEN!
    KIJÁTSZOTTAM!!!!!!!!!!!!!
  • gergely007007
    #1516
    Hello mindenkinek.

    Ki tudna segiteni nekem a mos esley pályán nem találom a piros kockát és a menekülés felhő város csapdájából sem találom a kockát. elöre is kössy
  • Grizze
    #1515
    Szia! Én nem tudom, de van egy tanácsom:) Nézd meg youtube-n...

    Nekem tudsz segíteni?
  • Heian
    #1514
    Sziasztok!Valaki megtudja mondani hogy a DAGOBAH-on mikor r2d2 kinyitja a nagy kaput ott jelez a detektor de nemtom hol van a minikitt?

    Aki tudja lécci írjon merthogy ha kérdez valamit én is segítek.(98.2%)
  • Grizze
    #1513
    Sziasztok! Valaki küldene nekem ide egy 0%-os mentést? Nagyon kéne:). Előre is köszönöm!
  • BENBOY0
    #1512


    LÉCCI IRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    bocsi de türelmetlen vagyok
  • BENBOY0
    #1511
    http://www.sg.hu/kep/faces/hawaii.gifhttp://www.sg.hu/kep/faces/taps.gif
    nagyon kéne LÉCCIIIIII
  • BENBOY0
    #1510
    Hello mindenki!
    Nekem egy éve hogy megvan a lego star wars 2 de nem sikerült kijátszanom :S 99,5% on vagyok de nem találom meg az negyedik rész(NEW HOPE) utolsó pályáján (chapter6) az extra kockát- azt a pirosat :D -szóval aki tudja és elmondaná nekem az ÍRJON LECCYVES a következő e-mailra vegy ide :D
    e-mail:

    [email protected]

    köszönettel: benboy0

    :) :) irjatok léccy (: (:
  • konor0217
    #1509
    kijáccottam végre 39óra
    akinek kell help írjon
  • Medve39
    #1508
    Üdv a Haladóknak!
    ..mivel én kezdő (apuka 8-), vagyok, 8 és 6 éves fiaim gyűrik a 2. részt. (Egyébbként Nekem is tetszkik!)Meglepném valamilyen "GamePad"-del Őket, mert biz a billentyűzettel nehezen tudják egyszerre püfölni a klónokat/droidokat/miegymást. Mit javasoltok ily kicsi kezek közé?

    Köszönet!
  • aroncido
    #1507
    nem, a történet nem több, nem érdemes megvenni, ha megvan külön-külön.
  • HerrKiss
    #1506
    Sziasztok!
    Félig off-topic, de nem tudom, hol máshol kérdezzem meg.
    Látom, hogy kint van PC-re is a LEGO Star Wars - The Complete Saga.
    Az első és a második rész is megvan (eredeti CD, ez a játék megérdemli :-)), és mindkettőt végigjátszottam már 100%-ra. A Complete Saga miben több, mint az első kettő együtt? Érdemes rá beruházni...?
  • aroncido
    #1505
    nem tom, most melyik ajtóra gondolsz, de 1. lődd ki a falvon előtti falat az ágyúkkal, 2. nyisd ki a jobb oldalt lévő ajtót (asszem egy droid kell hozzá) 3. told ráa kockákat a helyükre 4. a kinyiló ajtókban megjelenő nemjuteszembemicsodákra ugorj rá, majd menj a falcon mellé és ugorj le róla, akkor a falcon tetejére esel, onnantól pedig csak építsd meg a falcon tetején és alján lécő hiányzó tészt és kész :)
  • Kottara
    #1504
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a V/2 (Menekülés a Hothról) pályán. Eljutottam abba a terembe ahol ott van az Ezeréves Sólyom, de előtte van egy fal. Hogy lehet azt a falat eltüntetni? Meg a szemben lévő ajtót kinyitni?
  • wass12
    #1503
    Heian: Arról a részről van szó, ahol Luke Yodával a nyakában szaladgál? Ott a három "bunkertetőt" kell felnyitni, pl. Super Jump+Attack kombóval a tetejükre ráugorva.
  • Heian
    #1502
    Üdv!

    Ez Lego Star Wars 2-es fórum.
    De én tuduk neked segíteni.Amikor Dooku megráz válts át a másik karakterre.
    És te tudsz nekem segíteni?

    Üdv Heian.
  • Malarki
    #1501
    Kellene egy kis segítség. A Geonosisos pályán vagyok. Már Dookuval kell harcolni, de itt elakadtam. Szórja rá a hülye villámait, de én nem tudok vele semmit se csinálni. Hogy kell ezeket a sz*roakt kivédeni? Vagy mit kell itt csinálni? HELP!
  • Heian
    #1500
    Üdv!

    Magától elmenti a gép.Te tudsz nekem segíteni? Én is írtam egy kérdést.

    Üdv:Heian
  • Seten
    #1499

    Üdv!
    Biztos bambaságból nem találom, de hol lehet menteni a játékot? :)
    Mert kilépéskor nem ajánlja fel. A kantinban lehet? Ha igen hol?

  • lego game
    #1498
    Sziasztok! 1 kérdés: halottam valami fejvadász küldetésekről hogy kell megcsinálni? és hol van?
  • Heian
    #1497
    HI!

    Valaki mondja meg hogy az 5/4 Dagobah-on ott amikor ott vagyok egy nagy kapunál amit R2 D2 nyit ki ott jelez a detektor ott hol a minikitt??????

    Ha nem tud senki válaszolni akkor az is jó ha leírjátok Dagobah-on a 10-ből 10-et.

    AKI ÍR AZ KÉRDEZHET TŐLEM IS, MERT NEKEM CSAK EZ HIÁNYZIK!!!!!!!!!

    A válaszotokat előre is köszönöm.

    ÜDV: Heian

  • Heian
    #1496
    Hi!

    Valaki mondja meg,hogy hol van a 10-ből 10 az 5/4-es pályán Dagobah-on.

    A válaszotokat előre is köszönöm. Nekem is írhattok.

    Üdv Heian
  • cori2
    #1495
    Most már rájöttem: :)
  • cori2
    #1494
    Hi!
    Valaki megtudná mondani hogyan lehet megvenni a régi mentés használatát?
    És ha kell valamit másolni megmondaná hogy honnan hová?
  • LEGO city
    #1493
    Üdv!

    Nem tudjátok hol van a 10-ből 10 amikor az uralkodóval kell harcolni?
  • LEGORajongo
    #1492
    annyi a gond hogy nem tudok bemenni a nyíláson
  • LEGORajongo
    #1491
    a válaszokat előre is köszönöm
  • LEGORajongo
    #1490
    hol van 4rész 6. pályáján a piros kocka?
  • Intercity
    #1489
    Raccon! Az IV/6 pályán a piros kocka ott a végén van, amikor megtámadjuk a halálcsillagot, és szét kell lőni az űrhajóval azokat az ágyúkat, van egy kis nyílás, és ott ha bemész, akkor megszerezted a piros kockát. A bónusz pályákon pedig 5 vagy 6 perc alatt kell 1.000.000 pontot összegyűjtened, és akkor kapsz egy aranykockát.
  • Heian
    #1488
    HI!

    Tudja e vki hogy hova lett az RTL Klubról a clon wars rajzfilm, vagy talán vége az évadnak?

    Köszi!
  • Raccon
    #1487
    Üdv!
    A IV/6 pályán hol van a piros kocka?
    A bónusz pályákon mit kell csinálni mert robbantgatok és semmit nem mutat.Előre is köszönöm
  • SCTO
    #1486
    LEGORajongo:

    Ha a bombával kitörted az első falat a barlangban és átmentél akkor ott menj el balra ott lesz egy másik bomba és előtte egy kapu amin csak ellenséges repülővel lehet átmenni. Azon kell majd.

    FONTOS: Előtte vedd meg az egyik ellenséges repülőt (TIE Fighter, TIE Bomber, TIE Fighter Darth Vader)
  • Heian
    #1485
    Sziasztok!

    Hogyan kell megoldani a bónuszpályákat,és a szuper alkatrészes pályákat?
    A válaszotokat előre is köszönöm.
  • LEGORajongo
    #1484
    vki irjón má vissza pls
  • LEGORajongo
    #1483
    hol van a V/2 pálya(menekülés a hothról piros kockája?
  • LEGORajongo
    #1482
    sziasztok
  • attila0012
    #1481
    Írj egy e-mail-t és válaszolok!