708
Logitech G Series
  • zoolee
    #428
    Nyub, nekem x 750 BF em van...

    De még ennél is másabbb.:s De nem sok van belőlle a guglin..
  • davidka003
    #427
    Itt van teszt róla:
    Link
  • davidka003
    #426
    Az mx518 9ezer Ft postával együtt.
    Annyiért még megéri. Az enyémnél csak egy ezressel drágább.
  • zoolee
    #425
    Szép, persze a full verzió van meg....
    A hálós festés nem csak festés hanem dombornyomott is, 3x lövő gomb hasznos, pontos sorozatokat lehet leadni, jól csúszik, bár teflon elkélrá, jó a fogása nagyon, oldalán van egy kis gumi rész, eleinte nehéz megszokni, de nagyon jó..2500 DPI-s lézeres...Jó hosszú mellé a "spárga" :D
  • shrike7973
    #424
    Mondtam is hogy 20000 tul sok a g9 ért ott az mx518 12 körül..
  • overlocker
    #423
    Razer Krait 7000ft és igazi márka és az is kurva jo nekem bvállt ok gémben.
  • davidka003
    #422
    Nem is drága csak 5 ezer Ft.
    Találtam egy véleményt róla:

    "Istentelen jó ez az egér, az eddigi legjobb amit haszáltam...
    CS-re tökéletes, ezzel az egérrel lettem Pr0 (na ez azért enyhe túlzás...)
    :))))"

    Ez bizonyítja azt, hogy nem kell 20.000 Ft-os egér ahhoz, hogy jó legyen valaki multis játékokban.
    Az én egerem "csak" 1600dpi-s, de elég mindenre.
  • zoolee
    #421
    Nekem a4tech X7 van, qrva jó...
  • davidka003
    #420
    Egyébként tényleg nem érzitek lámaságnak azt, hogy ilyen kurva drága egeret vesztek? pl Logitech G9
    Aki profi a COD-ban az normál egérrel is profi lenne.
    Aki meg béna azon a hiper szuper lézer egér sem segít.
  • davidka003
    #419
    Nem COD-ozok.
    Régebben a Counter Strike 1.6-al és a CS: Source-al játszottam.
    Utoljára az Unreal Tournament 3-at próbáltam.
    Azért hagytam abba a CS-t, mert másolt játékkal nem olyan jó és sok cheater is volt.
  • shrike7973
    #418
    Hát te biztos high cod player vagy...
    Cb rank? Esetleg lenyomhatnánk egy eu cb war-t...
  • davidka003
    #417
    Elég láma az, aki csak azért vesz drága egeret, hogy jobb legyen a COD-ban.
    Én sima régi optikai egérrel is ugyanúgy lelövöm az ellenfelet, nem kell ahhoz 20.000Ft-os egér.
    Most ilyen egerem van:Link
    Csak azért vettem meg, mert a régi elromlott.
  • Zomil
    #416
    g5 mellett szavazok, egyik haverom vett pl egy g9-et és inkább visszatért a g5-re mert a g9-nek még nagyon béta a drivere, pl cod4 elkezd szaggatni töle meg sok más játék is :S
  • shrike7973
    #415
    Mindenki azt isteniti amilye van. Ez általános igazság;)
    MX518 jobban szerepel tesztekben, a g9 is lézer technologiára épül, max 120 cm es rángatást bir.. persze ez is elég. Igazából sztem inkább legyen stabilabb szenzor mint magas dpi. Meg az egér alacsonysága is sokat számit, razer egereket nagyon szeretik mert laposak, meg jó tulajdonságaik vannak, de minőségileg. Viszont soha az életbe nem találsz olyat akinek volt g9e mx518 a meg g5 e is egyszerre. Ami logitech egér az még rossz nem volt, jó egerek. Én mx518 mellé tenném le a voksomat. Vagy ha nagyon g series, akkor se g9 hanem g5 inkább.
  • lollerek
    #414
    Kössz akkor g9-et nem ???
    De kíváncsi lennék olyan véleményre is aki használta már a g9-et mert hallottam már olyanoktól is akik azt istenítik.
  • shrike7973
    #413
    Nem, de olvasok teszteket, az alapján tok segiteni. Esetleg még jobban járnál MX518 al mivelhogy annak sokkal jobb a "malfunction speedje" (ez azt jelenti hogy nagyobb rángatásnál is pontos infót küld a gépnek). Az mx518 at igencsak istenitik gémer világban, sok usertől hallottam hogy a g5 tul "bumszlira" sikerült, mx518 az igazi.
    Mx518 ból kétféle van a sima 1600 dpi s és a gaming grade + 200 dpi (1800dpi), én utobbit ajánlom, kevesebb mint 1000 ft al drágább;)
  • lollerek
    #412
    Nem jobb a g5-nél az mx518???
  • lollerek
    #411
    Hello!
    Kössz neked volt már g9-ed???
  • shrike7973
    #410
    Szvsz G5 a legtutibb ár/teljesitményben, az uj verzio amin kékes boritás van, 1000 hz es szenzort kapott, sztem minden benne van ami kell egy jó gémer egérhez. Súlyozni is lehet, és az ergonomiája jobb mint a g9é. 2000 dpinél nem kell több. Csak akkor vedd meg a g9 et ha kell a plusz:
    Tokcserélhetőség
    +1200 dpi
    Szines kijelző (-.-')
  • shrike7973
    #409
    Veheted
  • lollerek
    #408
    Hello!
    Lehet h nem jó helyen járok de nem találtam g9-es fórumot hátha tudnátok nekem segíteni h milyen egeret vegyetek kinéztem a g9-et csak nemtudom h megéri e annyiért ha vkinek van vele tapasztalata írjon!!!
    Kössz.
  • KILLER2
    #407
    A főablakában lent van egy olyan, hogy Display status on LCD. Az új verziónál (2.92, szóval az, ami neked van) már egész jó, de így is kicsit eszi a gépet, ha jól emlékszem. Előző verziónál meg úgy leterhelte a gépet, hogy alig mentek a játékok, 50-50% terhelés min2 2 magra. Bár az újal nem hinném, hogy ilyen problémáid lesznek. De én már csak azért sem irattam ki az LCDre, mert ott inkább az everest csücsül szépen kiírva proci, ram, videómem használatot meg egy rakat hőfokot.
  • overlocker
    #406
    OKS
  • trogerzsiger
    #405
    magyar legyen a kiosztás a gépben, ennyi. Halljátok ugye a fraps 2.92 támogatja a g15-öt. nemtudom előcsalni az lcdén.
  • overlocker
    #404
    Akkor a razer nem üti ki. kira. ÉS hallod akkor a magyar ékezetes betüt ogy varázsolom elő?
  • V43 1105
    #403
    Nekem megvolt vele, most Razer Diamondback 3G-m van azzal is megy .. : P
  • overlocker
    #402
    G11 topicot nem találtam ezért itt kérdem meg azt hgy szeretnék venni egy G11 et de nem merek mert élek a Razer Krait egerem szoftvere kiüti mint anno a Zboard szoftverét sztetek kiüti vagy elfér az egyik a másik melett?
  • KILLER2
    #401
    Nem azért, de nálam asszem, hogy driver nélkül is mennek a media gombok, szóval ott szerintem nem a bill-el lesz a gond, hanem az oprendszerrel.
  • papppeter
    #400
    Hali!Nem rég kaptam G15-öt és olyan problémám van,hogy a gyári szoftver nem kezeli a média gombokat.Ez még nem is olyan nagy baj,mert más progivel megoldottam,de a hengerőt egyáltalán nem vezérli!És nem találok semmit hozzá amivel működne!Aki tudja a megoldást vagy van ilyen problémája az légyszives segítsen!Előre is köszönöm.
  • trogerzsiger
    #399
    karaaaly, szedem is...
  • MPetike
    #398
    http://www.logitech.com/index.cfm/434/285&cl=hu,hu?osid=1&file=
    oldalon jott ki frissités, a cod 4is benne van.
    én betöltöttem a cod 4 profilt, de nekem nem allitott semmi
    parancsot a gombokra, lehet elbasztam valamit.
    nézzétek meg ti is
  • Dodo55
    #397
    Csavarhúzó.
  • zoolee
    #396
    Cs1.6 hoz nincsen plug in
  • V43 1105
    #395
    pattintsd ki ! :D
  • Burdi
    #394
    jó lenne vmi cod2 vagy 4-et is felimerné a G11 mint a CS-t:) egyb. mennyi idő alatt szoktátok meg?:D nekem elég fura így elsőre:D
    a y-z gombot meg lehet cserélni? ha igen hogyan?
  • zoolee
    #393
    Akkor FF kitörölheti a s.ggét, mert pl PH n nekem asszem írt..-.-
  • Dodo55
    #392
    Nem az Sg nem ír hosszú í-t, hanem a Firefox :)
    Amúgy ALTGR+9, majd Shift+I, és az működik: Í
  • KILLER2
    #391
    Ja tényleg, nekem is.
  • trogerzsiger
    #390
    nekem mindkettőre itt hosszú íít íír :-) de winben ugyvan ahogy mondod
  • zoolee
    #389
    Nemtoom, Sg -n nekem se ír alt gr + i vel hosszu NAGY í t csak kicsi hosszú í t..:(
    De vinben most esküszöm kipróáltam, csináltam egy TXT -t és kipróbáltam, nekem müxik az alt gr + i = hosszu nagy í...

    Akkor tisztázzuk.
    alt gr + j = kicsi hosszu í
    alt gr + i = nagy hosszu í...
    SG, n nem toom miért nem müxik...