708
Logitech G Series
  • alex9292
    #508
    uhh durva!
  • V43 1105
    #507


    Razer Krait
  • alex9292
    #506
    Thx rájuk keresek!
  • V43 1105
    #505
    Razer Krait, 7k .. nekem volt egy nagyon kis baró egér volt, 1v7-eket hoztam le , stb ..
  • zoolee
    #504
    Mondom!a4tech x750 Bf !
    Nekem is ilyen van..Bár kicsit ritka darab..
  • alex9292
    #503
    :D alap! de a ygerek minden héten össze tör 1 et!:D (cod4-ezik) és ezért lesssz ez és persze rál essz irva h törhetetlen :D de tudtok mondani vmit?:S v akár más márkát?
  • trogerzsiger
    #502
    Ha bucsúajándék lesz akkor szerintem ne az egér legyen
    de nemszólok bele ti dolgotok :-)
  • pointer4
    #501
    Vonjatok be pár csajt is
    Jó szöveg hogy ez a belépő a bucsúbulira, és a lányok vetkőzhetnek is
  • alex9292
    #500
    ez az egér ajándékba lenne oszt.társamnak emrt elutazik kanadába április végén!És igy a fiuk az osztályba dobunk össze pár ezrest
  • zoolee
    #499
    a4tech x750 Bf
    2500 DPI.szép kis pókhálós minta..Pontos..Elérhető oldalgombok.3x fire..stbstb.
    Nekem is ez van..És nagyon jó..Bár nagykezőeknek mint én nem jó, mert nem tudom néha jól rárakni a kezem.De anorexiás kezeknek nagyon kényelmes.
  • FlyHigh
    #498
    A4tech, genius talán kijön. De én azt javaslom, hogy rakj még hozzá egy kicsit és vegyél egy microsoft ie 3.0-ás egeret, 800dpi + tökéletes optika.
  • FlyHigh
    #497
    Az miért jó a Logitech-nek, hogy a hu billentyűzetre matricákbol ragasztgatja a betüket? Már kopik is le a wasd, egy éves cucc. Olyan igénytelen dolog egy 4e forintos billenytűzetet matricázni. Szerencsére az egerem Razer.:D:D
  • pointer4
    #496
    És az feltétel, hogy működjön ?
  • alex9292
    #495
    aha 4000-5000 ft körül
  • tugyiti
    #494
    :XD olcsón ?
  • trogerzsiger
    #493
    G9
  • alex9292
    #492
    -0 sry
  • alex9292
    #491
    hello!szeretnék vmi 2000-25000 idp-s egeret olcson!mit tudtok javasolni??
    ThX
  • Lacika 79
    #490
    mégis mit? csak a vezeték rossz. azt pedig le lehet húzni a billentyűzetről, nem vágni vagy forrasztani kell.
  • V43 1105
    #489
    Hát nem tudom, én nem nagyon szendném szét.. és ha mégjobban elcseszed? :\
  • Lacika 79
    #488
    de igaz, az még csak 2 éve volt, most néztem a papírokat.....
    Mindenesetre többe lenne a garancia utáni szaladgálás, mint amiért meg lehet csinálni, sztem..
  • Lacika 79
    #487
    legelső szériás, megjelenés után asszem 3 héttel vettem, már nincs gari :)
  • pointer4
    #486
    A gari is jó 5let, az a mágnes meg olyasmi mint a szép festés a sport auton, valaki hisz benne valaki nem, de hogy érjen valamit még sose látta senki.
  • V43 1105
    #485
    Rakd össze és cseréltesd ki, nekem van rá 3 év garim , neked ? :o
  • Lacika 79
    #484
    Nem értek igazából hozzá, de van egy mágnes a kábel billentyűzet felőli végén (ami kivülről nem látszik). Továbbá a kis "bumszli" a végén, ami a monitoroknak is van, az csak úgy dísznek van odatéve? Mert ha igen, akkor egéráldozatot mutatok be, ha nem, akkor továbbra is várom az ötleteket :)
  • pointer4
    #483
    Vegyél 600 ér egy usb egeret, kiforraszt azt aplikáld a szupi billbe :)
    Ha van a polcon USB felesleges cucc akkor áldozd fel azt :D
  • Lacika 79
    #482
    Srácok, egy kis segítség kéne. A G15-öm a hétvégén megadta magát. Már pár hete kontakt hibás volt az USB kábele, de most végképp megállt. Szétszedtem, megtaláltam a problémát, de cserélni kéne a kábelt. Nem tudjátok, hol foglalkoznak ilyesmivel?
  • zoolee
    #481
    Nem lefagy, hanem egyből ahogy indítom kiírja, hogy hiba, és a progi leállt:C
  • pointer4
    #480
    Hmmm...
    Nekem is Vista SP1. Ugyan ez a driver.
    Nekem akkor fagyott le rége a bill, amikor nem volt felrakva valami VIA usb driver. Persze ez XP alatt volt, és alaplapi különlegesség.
    Meg akkor ha valmai nagy áramot felvevő USB-s dolgot dugtam a bill hátuljába.
    Én azt próbálnám a helyedben, hogy Chipset driver frissítés, vagy hogy fel van-e téve.
    Ha ez se segít, akkor régebbi G15 driver...
  • zoolee
    #479
    Ehh..MIért van az, hogy felraktam a g15 höz a 202-es drivert, telepítés utánn 3 percig ment,lehalt, akármikor elindítom egyből kiírja a vista, hogy a munk a leállt..De semmi hibát nem ír ki: CC

    Valaki tud valamit mondani erre?

    Sp1 es vista van.
  • mAilkaEVO3
    #478
    akkor én is :)
    G15 bill. és G5 mice és Momo Racing wheel :P

    UI: Lineage II-höz keresnék bármiféle MOD-ot lcd stuffot stb
  • KILLER2
    #477
    Nekem is van valami fos kormányom, de nagoyn rég használtam. Mivel nem angoyn szoktam autós játékokat játszani, ezért teljesen felesleges. Nagy ritkán előkapok egy NFS-t, de akkor megvagyok a billentyűzettel is.
  • Dodo55
    #476
    G25 jó cucc lehet, csak amikor megjelent úgy 75k körül volt, szerintem most sincs 50 alatt.

    Nekem egy Formula Force GP van, 6500-ért vettem alig használtan, amikot boltban még 20-25K körül volt :D
  • pointer4
    #475
    Egyik a cockpitban van
  • KILLER2
    #474
    2db G15? Egyszerre használod őket? :)
  • pointer4
    #473
    G9, G15*2, G25 végre újra 6 évesnek érzem magam
  • trogerzsiger
    #472
    nekem is :)
  • shrike7973
    #471
    G3 és Revoltec Fightboard Advanced. Mind2 perfect.
  • Dodo55
    #470
    G15 és MX518
  • KILLER2
    #469
    Akkor már én is:
    G15 bill és egy A4Tech BatteryFREE NB-90 egér. Nem egy gamer egér, de meg vagyok vele elégedve. Sajnos az oldaláról kezd lejönni a felső réteg és csak a sima műanyag marad, viszont kényelmes, 2 görgő, 6 gomb.