708
Logitech G Series
  • Rage47
    #628
    Jól látom hogy lement a G9 ára? Vagy eddig is ennyi volt?
  • tugyiti
    #627
    a billentyüzet csak ascii kódokkat kezel az egér elmozduláshoz nem tartozik kód ,az csak egy rutin ami minden mozditáskor lefut az apiba ezért azt a bill. makrói nem hiszem hogy fogják kezelni,max az egér paneljébe keresgethetsz valamit de kétlem....
  • LSSAHPAUL
    #626
    Szevasztok! Most vettem G15-öt 23k-ért, egyenlőre nagyon tetszik.
    Lenne egy kérdésem, hogy lehetne egér elmozdulást makrórögzítővel felvenni? A gond az hogy egy fps játékban az egér az egész képernyőt viszi szal nincs egérkurzor, az egér-gombnyomást már szépen tudom emulálni (PressMouseButton(x)), csak az elmozdulást nagyon nehezen, relative elmozdulást kéne mérni valami progival,vagy passz :D most igy csinálom:MoveMouseRelative(x-elmozdulás,y-elm.)de saccolni kell hogy mennyivel és próbálgatni szal nekem ennyit nem ér az egész hercehurca..
    Próbáltam külső makro rögzítő progikkal (WrkSpc-Macro-setup460,Auto Macro Recorder v5.1,Mouse and Key Recorder V6.5) felvenni a "mozdulatsort" de ezek a játék alatt nem működnek..
    Valami ötlet? Igaz csak 1 napja van meg a bill,de szvsz ebbe nem lehet belenyugodni hogy egeret alapból nem vesz fel a g15..
  • KILLER2
    #625
    Ma szétkaptam a G15ömet és sajnos rájöttem, hogy miért nem világít az az LCD. A forgó rész szépen elvágta a szalagkábel szélső két vezetékét. Holnap megpróbálom kicsit helyreigazítani, nehogy még tovább vágja, így legalább még a képe rendben van.
    Viszont ha már így szétkaptam, asszem átfestem az ezüst részét valami grafitszürkére.
  • KILLER2
    #624
    Nekem beszart az LCD világítása :( Szerencsére más baja nincs, csak a festék kopik, de azt majd lehet, hogy lefestem. Jól nézne ki feketében az egész vagy valami fasza mintát rádobni.
  • pointer4
    #623
    Mi a megjelenés hetén vettünk, haverral. Valami C betűs nagykerbe, besétáltunk és a kettő darab bill volt 25k. Ezért nem értettem , hogy hogy a bánatba ment fel az ára 12.500,- ról, de akkor most már sejtem.
  • solo
    #622
    Én megjelenés utánn 1 hónappal vettem az 576 ban 26 érT: O
  • Landor
    #621
    ócsón adom, nem drága :D
  • Landor
    #620
    menyéét! :D
  • pointer4
    #619
    Szintúgy, és még mindig arany árban mérik azt is :D
  • solo
    #618
    Visszamennyél! mert nekem gen 1 esem van 4 éve, tökéletesen müxik: O
  • pointer4
    #617
    Amúgy nem lehetne a régi árán beszerezni ? :D Nem érdekel az akció :D FAIL
  • pointer4
    #616
    Kuplungot kell cserélni, ebbe a hónapba kihagyom :D De azért ez még belefért :D
  • Landor
    #615
    ha megveszed a g15öm, akkor én :DD
  • solo
    #614
    Nah: D ki lesz az első?
  • Landor
    #613
    nos.. csak angol G19 lesz.. állítólag a központ nem adott engedélyt a gyártásra mert nincs elég vásárló arra hogy legyártsák a magyar kiosztást
    viszont jól néz ki élőben
    ezúton eladó G15rev2-m
  • Landor
    #612
    jó hát a láma kisker kit érdekel :D
    attól függetlenül még impotálnak be mo-ra :))
  • pointer4
    #611
    Pedig de :D
    Ha készítenek lama billentyűt, akkor onnantól normálisat nem tartnak, mert mindenkit lamának hisznek :) .
  • Landor
    #610
    haygjátok már ezt a hülyeséget hogy ha lesz magyar akkor nem lesz angol
  • solo
    #609
    Remélem semmi, mert utállkm a magyar bill-t.
    Hameg lesz magyar, akk angol nem lesz:/
  • Landor
    #608
    sztem nemsok, de csütörtökön ha nem felejtem el megkérdezem a magyarorsági logitech elnökét :)
  • pointer4
    #607
    Remélem semmi, mert akkor nem lehet majd angolt kapni.
  • NONPLUSZULTRA
    #606
    Mennyi az esélye szerintetek, hogy megjelenik nálunk magyar billentyűkiosztással?
    Egy átmatricázott G15-ös büszke tulajdonosaként kérdezem... :)
  • terencehIII
    #605
    Sziasztok sorry hogy ideírom de hátha tudtok segíteni

    http://www.ivpicture.hu/pic.php?id=79351&mode18o=set

    Lenne egy Rumblepad™ 2 Vibration Feedback Gamepad om kb féléve nem használtam és azóta újra raktam a gépet és most valamiért nem tudom felrakni a drivert ----->a képen látható hiba üzenetet írja ki kérem valaki segítsen előre is köszi
  • Landor
    #604
    [email protected]
  • solo
    #603
    NAggyon durvaaaaaa!!!
    MÁr csak egy kis érintő fólia kéne a kijelző fölés az csoxi:PPPP
  • Landor
    #602
    sorry
  • pointer4
    #601
    Már a szívbajt hoztad rám, hogy 200$ ból hogy lett 20 rongy :D
    És hogy rohannom kell délután új billért :D
  • Landor
    #600
  • Landor
    #599
    na megjelent már ez magyarországon 20e huf
  • pointer4
    #598
    g15 plugin :P
    mirandához
  • KILLER2
    #597
    Nekem a hőfokok miatt tetszett. Everesettel szépen kiirattam rá a RAMom telítettségét, CPU, GPU hőfokát, procimagok kihasználtságát, időt, stb. Tuningolt proci esetén nem rossz. De hát sok embernek ez felesleges. Nekem tetszett, valakit meg egyáltalán nem érdekel.
  • solo
    #596
    Hali.
    Mi az MSN plugin neve?
    Htxwm: D
  • pointer4
    #595
    Hát azért játék közben csak átpillantok és máris látom hogy áll a proci hő, használ-e több magot, időt látom, meg hasonlók. Arról nem is beszélve hogy msnezni is remekül lehet rajta. Alt+Tab nélkül, illetve ha hallom hogy üzi jött máris leovlasom, eldontom akarok-e reagálni. Szimulátorba meg még remekebb. Szóval kihasználni ezt csak ügyesség kérdése :P

    G19 el meg még szebb is lesz :D




  • V43 1105
    #594
    Szerintem nem kell az az LCD.. :) én épp ezért vettem anno G11-et, ha meg valami adatot szeretnék kiiratni, arra az esetre rengetek program létezik =)
  • Landor
    #593
    írd, hogy "oszt", bátran vállald fel
  • KILLER2
    #592
    Nekem hianyozna az LCD
  • V43 1105
    #591
    G11 , azt kész =) Bőven elég :D
  • KILLER2
    #590
    G15öt már nem hinném, hogy veszek. Vagy a mostanimat használom világítás nélkül, esetleg megcsináltatom, de ha billentyűzetet veszek, akkor az már inkább G19 lesz.
  • Landor
    #589
    ha nem sikerülne, akkor majd eladom neked a g15öm én meg veszek g19et és elmondom hogy milyen