708
Logitech G Series
  • CSOCSO
    #28


  • Vegas
    #27
    nekem g5 egerem van és valami ocska bill.-em.. Megéri az árát ez a szar?
  • Nadi
    #26
    Igazad van, az:)
    De, G5 rulz
  • robotnyk
    #25
    szép, tehetnél be full képeket is, úgy az egészről.
  • CSOCSO
    #24
    nah.. megcsinaltam a sajat kijelzomet:


    felul :
    bal oldalt cpu terheltseg.. jobb oldalt ram terheltseg
    kozepen fps ( fraps instalalas kotelezo... ezekutan be allitod hogy mincsin ne jelenitse meg a szamot.. winfossal induljon.. es igy mindig csak a kijelzon jeleniti meg.. es nem zavar a jatekba...)

    bal oldalt melyik vincsin mennyi hely van.. kozepen le es feltoltes jobb oldalt hogy miota van a gepem bekapcsolva
    alul meg az ido es a felbontas@hz...

    ha ezt valaki hasznalni akarja ahhoz kell egy lcdstuido nevu progi... kell az 1.1 es net keretrendszer.. linket kesobb adok ehhez amit csinaltam
  • Dodo55
    #23
    Nekem MX510-nek tűnik.
    MX510:

    G5:
  • Newyorker
    #22
    Kár, hogy nincs még magyar kiosztással, asszem azt megvárom :(
  • kovy79
    #21
    Jó a logód!
  • Thanatos
    #20
    g5 rulz :)
  • Nadi
    #19
    Logitech G5 egér
  • robotnyk
    #18
    igen
  • Dodo55
    #17
    A Fehérváriban?
  • robotnyk
    #16
    ott néztem én is, de még karácsony előtt jóval, a billenytyűzetes részleg közepe felé :)
  • Lacika 79
    #15
    netről rendeltem, 16k HUF + postaköltség. Magyar bill kiosztással nem kapható.
  • Dodo55
    #14
    Melyik Media Marktban? Tegnap voltam a fehérváriban, de akkor még nem tudtam erről a billentyűzetről, és nem figyeltem.
  • Dodo55
    #13
    Ja és van magyar kiosztással?
  • robotnyk
    #12
    mediamarktban láttam már, pontosan az árra nem emlékszem, de valahol 20 körül lehetett
  • Dodo55
    #11
    Magyarországon lehet kapni? Ha igen, mennyiért? Mert hivatalos oldalon 80$-ért van, ami kb 16000 Ft, de gondolom Magyarországon drágább.
  • Jamie
    #10
    Hol vetted?
  • robotnyk
    #9
    nekem is nagyon tetszett, ahhoz képest nem is olyan húzós az ára, de lehetne egy kicsit "neutrálabb", meg ékezetes :S
  • Thanatos
    #8
    nemtom, szvsz spéci kijelzős gombos billn sokkal jobb 5let csak az 50k körül van asszem :D
  • Bandee1987
    #7
    1-2 év és mibe,hogy 65 ezer színű kijelzője lesz, és miondenféle animációval teletömködik
  • Lacika 79
    #6
    én múlt héten újítottam be egy ilyet. tökéletsen meg vagoyk elégedve vele. én leginkább a háttérvilágítás és a 3*18 makrózható gomb miatt vettem. Wow-hoz nagoyn beadja :)
    az új kedvenc 1
    az új kedvenc 2
    tök jó, hogy nem kell a villanyt égetni egész éjszaka, nem fárad el a szemem annyira
  • 505thZajcev[PT]
    #5
    En nekem az a tulajdonsag tetszik a legjobban, hogy villagit a bil. Rengeteg lampaboltban probaltam mar olyan lampat keresni amivel este is ugy meg lehet vilagitani a billt ,hogy ne legyen az egesz szobaban vilagos, nos ezzel a billel ezek a problemak megoldodnanak ;)
    ja es az lcd is baba
  • alph4
    #4
    Tervezem én is a vásárlását ;)
  • CSOCSO
    #3
    jateko kozben mondjuk ha tudni akarod hany fokos a geped.. mennyire van leterhelve.. plusz most nezegetem az lcd studiot.. ki tudom rakni az MSn uzeneteket az lcd re.. szvsz KURVAZSIR!!!!
  • FLeK0
    #2
    miert nezzek le a billentyuzetre (ami kenyelmetlen a szemnek, nyaknak), ha mindez ott a monitoron, szebb formaban?

    tipikus penzkidobos cucc, nem er az a kis vacak kijelzo +10ezer ftot.
  • CSOCSO
    #1
    Nyah... aszem jon az LCD bill-ek kora!!!

    most talaltam ra egy oldalra ahonnan kulonbozo dolgokat lehet leszedni a g15 es logi bill lcd jehez....

    az lcd nel be lehet allitani hogy manualisan allitsd be azt hogy mit akarsz latni az lcd-n vagy 1-20 mp ig magatol valtogassa a dolgokat.
    Alapbol van egy ora, egy masik lapon meg azt mutatja hogy hany % ig van terhelve a ramod es a cpu-d es meg egy a multimedianak ha netan valami hallgatnal , neznel...
    nahmarmost
    ezen a ket oldalon van egy jopar dolog... bar remelem hamarosan sokkal tobb les... de ilyeneket lehet letolteni mint RSS hircsatorna vagy nem is tudom minek hivjam.. betettem az SG RSS cimet es most ki is irja hogy mit jelentett be a HP a heten.. az elobb meg kaptar 3 hir volt meg ilyenek.. nahde most jon az okossag:

    ezen a kepen:


    lathato hogy mit nezel.. egyszerre lathato a terheltseg, hogy hol tart a zene.. amugy hany perces es a le es feltoltes sebessege...

    de van masik is:



    ezen is lathato a zene... lathato a cpu es ram hasznaltsag.. es a hofokok is plusz a letotles es feltoltes egyenesen SWEET ezzel a grafikonnal..
    de van olyan is ahol az fps is ki van irva meg egyebb dolgok.. egyszeruen halali.. mar csak az kell hogy en tudjak magamnak irni dolgokat es olyat csinaljak amilyet akarok... G15 RULAAAAAAAAAA