1023
  • Mozes13
    #63
    Engem ugyanúgy kidob az asztalra crackfix-szel mikor jönne be a 2. pálya.
  • Trucker39
    #62
    Ezt fel raktad? THE.DA.VINCI.CODE.CRACKFIX-DEViANCE
  • Madu
    #61
    Hali. Feltelepítettem a gamet el is indul kezdeném a játékot,start game és kilép az asztalra, valakinek ötlet?
  • Thanatos
    #60
    amugy a fejtőrők mellet elég sok action van a gameban, viszont a mentési rendszer checkpointos... :(
  • Thanatos
    #59
    amugy elég sok fejtörő van benne angolul szal ha nem megy akkor szvsz ez nem a te játékot, vagy végső esetben várjál egy végigjátszásra... :)
  • Thanatos
    #58
  • paul161
    #57
    nem tudja valaki milyen kódot kell kirakni a wc-s jelent után.
    angolból nem vagyok valami penge.
  • kirol
    #56
    Elszúrták az elsőt? Hamar kijavították.
  • Eisenhower
    #55
    THE.DA.VINCI.CODE.CRACKFIX-DEViANCE
  • SASboy
    #54
    THE.DA.VINCI.CODE-DEViANCE :P
  • grebber
    #53
    Ugyanaez a game de hogy miért nyitott neki vki még1 topicot és nem zártk be érthetetlen!
  • kirol
    #52
    Megjelent a játék!
    Most csak azt nem tudom, hogy átnevezték The Da Vinci Code -ra, vagy ez két különböző játék?
    Mondjuk szerintem csak átnevezték.
  • kirol
    #51
    Na tényleg ez volt az, én is láttam most valahol.
  • aiguo
    #50
    Puzzle game!
    The Da Vinci Code Puzzle Game [Big Fish Games]
    The Da Vinci Code
    The DaVinci Code is a “Match-3” puzzle game that explores the mysteries surrounding a murder, unusual antiquities and a series of cryptic messages. On this puzzling journey, the object is to match three or more identical tokens to score points, earn powerful tools and reveal an escape path. Lead your character through dark corridors and old European streets, avoiding patrolling policemen and staying ahead of a mysterious, vengeful enemy.
    Win levels to uncover clues that will bring you closer to solving the bigger mystery - The Da Vinci Code!

    90 thrilling levels in Story Mode
    10 Cryptex riddles and 10 meta puzzles to solve
    An epic Da Vinci-inspired story
  • grebber
    #49
    Egyik torrent oldalon de 18MB valami nemtudom mi lehet :D
  • kirol
    #48
    Hát hol láttad ezt?
    Fogalmam nincs.
  • grebber
    #47
    The Da Vinci Code v1 0 Cracked-TNT 18 MB ez mi?
  • kirol
    #46
    "Mondhatni rég hallottunk a The Da Vinci Code felől, pedig a regény alapján készített filmet május 18-tól már a magyarországi mozikban is játsszák, s a harmadik személyű akció-kaland játék is hamarosan megjelenik. Nos, most végre itt egy látványos és kellően hangulatos videobemutató, amely megmutatja, nagyjából mire is számíthatunk majd, ha feltelepítjük a programot."


  • kirol
    #45
    The Secrets of Da Vinci Demo (Francia)
  • kirol
    #44
    Making of Secrets of da Vinci
  • grebber
    #43
    52 új kép
  • kirol
    #42
    "Újabb
    videó érkezett a The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript címet viselő, Da Vinci titokzatos műveire épülő nyomozós kalandjátékból - ezúttal francia nyelven. A grafikára egyáltalán nem lesz panasz, és úgy tűnik, kellően nehéz és változatos fejtörőket építettek bele a fejlesztők. Nem szabad összekeverni a játékot a Da Vinci Code nevezetűvel, ami a hasonló című Dan Brown botrányregényen alapul, s mellesleg melynek hamarosan bemutatják a film változatát is."
    [2006. április 02. @ 11:46 - Berkenye]

    Videó
  • kirol
    #41
    A megjelenés: 2006 április.
  • kirol
    #40
  • kirol
    #39
    Majd kiderül, milyen lesz.
  • SASboy
    #38
    Kíváncsi vok milyen lesz a játék, de már várom nagyon.
  • Thanatos
    #37
    azt spec nem csak magyarországon kajálták be... :)
  • Derapo
    #36
    Nemtudom van-e közöttetek olyan aki még emlékszik, a nyolcvanas évek eleje-közepe felé volt a tv-ben egy dokumentum film aminek azt hiszem "olajfalók" volt a címe.Na azt magyarországon annyian bekajolták,hogy csak na.Az is csak hülyítés volt de annyira komolyan meg volt csinálva az egész film,hogy teljesen el lehetett hinni.Csupán az volt a rafinéria,hogy úgy lett felvezetve a tv-ben mintha az egész igaz lenne.Egy csomó díjat bezsebelt az a film.Most ezzel a könyvvel is ez a helyzet.Vagy említhetném az Idegleléses baromságot is amihez még direkt dokumentumfilmet is készítettek.Most akkor nem értem mi a baj azzal ha egy köny egy regény úgy kezdődik,hogy eu az egész igaz,meg hidd el....szerintem semmi.
  • Thanatos
    #35
    ezzel megint csak magadat minősited...
  • David01
    #34
    Én is olvastam és szerintem is jo jatek lenne belőle.
  • tomee14
    #33
    Én elolvastam a könyvet és naon kircsi szal remélem a játék is jo lesz
  • Botond #32
    Nem szoktak úgy mesélni sztorit,hogy "gyerekek kamu az egséz,de ezt hallgassátok meg...". Tudom neked ez az első könyv amiről hallottál,mert a Blikk csak ezt kapta fel,de hidd el,más "kitalált történeteket" "elmesélő" könyv is él ezzel a hatáseszközzel,hogy próbál hitelesnek tűnni. Képzeld még a Harry Potter írója sem szokta azt nyilatkozni,hogy "ugyanmár,csak kitaláltam az egészet". Micsoda népbutítás. Bezzeg a felvilágosult Németországban anno elégették az ilyen szennykönyveket. Csak ma már más idők vannak,szabadon mehet a néphülyítés. Még az ilyen félanalfabéták is lehetnek könyvkritikusok,mint te.
  • Sephi
    #31
    Hulye.
  • Thanatos
    #30
    neked is ugyanaz amodorod szal semmi gáz... :)
  • Sephi
    #29
    Ohh de reg nem talakoztunk. Latom modorod ugyanaz.

    Egyebkent a jatekrol :

    Ha ilyen szepen lesz megoldva akkor alig varom. Gondolom ebben is majdnem ugyanarrol lesz szo mint a konyvben szoval erdekes lesz atelni. En mar varom gamat es oszinte a filmet is!
  • Thanatos
    #28
    ésa itt a pont, a néphülyitésről szolo eszmefuttatás sokkal jobb ennél mint hogy nekiálnak egyesek ezen flamelni... :)
  • Thanatos
    #27
    és amig nincs más info akkor inkább ne is szoljon semmiről ugye? hát grat iqfighter... :)
  • Thanatos
    #26
    amugy emg aki iylen miatt "tzarándookol" el valahova, az nem is olyan nagy gáz, a franciáknak jó oszt annyi :)
    arról nem is beszélve hogy ezek közül a helyek közül meg nem egy oylan hogy amugy is érdemes megnézni, igy meg talán oylanok is megnézik őket akik amugy nem tennék :))))
    minden szarba van valami jó nem? :DDD
  • Thanatos
    #25
    ismét csak azt tudom mondani hogy aki elhiszi az emg is érdemli :)))
  • Thanatos
    #24
    hát az emg az ő szegénységi bizonyitványuk nem a könyvé szvsz :)
    ilyen erővel a dünet is be leehtne tiltani mert biztos van aki elhiszi hogy a sivatag szélén a saját overaljukba hugyoznak az emberek hogy visszaforgassák magukba a vizet :DDDD