1023
  • joe69
    #103
    koszi
  • Trucker39
    #102
    raven87: Ha a Mona Lisa szövegét megfejtetted, nefelejtsd el a szobol öléböl a szaturnusz "bigyót" felvenni.
    Kimész a folyosóra, Langdon megemlíti, hogy lát valamit (bocsi nem érteni angolul). Az ajtóval majdnem szemben, van egy festmény, mutat az ujjával felfelé. Itt már lehet vizsgálódni (E) a felette lévő kis képen ott van Sauniere pecsét gyűrűje. Sophie-t felemeled, Ő leveszi, kis diskurzus, utána következő feladat. (Nem tudok Spoiler-t csinálni, sorry a többi játékostól)
    mariann84: a neten található crackfix megoldotta a problémát többünknél.
    A game felbontását én a játékon belül állítottam át és így a játék 800x600 ban indul el és csak akkor vált át 1024x768-s felbontásra, mikor betöltöm a játékállást.
    Solid Snake: A fordításhoz pedig továbbra is sok sikert és mihamarabbi készenlétet kívánok :)
  • kirol
    #101
    Tényleg, könnyen szerkeszthető. Én is kipróbáltam.
    Menü

    Nagyon sok szöveg van benne?
  • mariann84
    #100
    Sziasztok
    én sajna a sima deviance változtatot töltöttem le és ha meghalok mindig kiugrik a windows-ba continue után, a restart után is. tehát újra léphetek be, ami 10 perc, mert az összes intrót végig kell néznem és azt sem lehet elnyomni! hihetetlen, nicns ehhez valami új crack vagy patch, 800*600-on van, láttam írtátok ,valakinek helyretette, de nekem nem.és sehogysem tudok a louvreból kimenekülni, easy-n is olyan erősek az őrök és ketten támadnak egyszerre, esélyem sincs :(
  • Solid Snake GH
    #99
    Azokat sehogy :)
  • raven87
    #98
    Segítsetek lécci!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az URIEL festmyén merre van azt nem találom. Vagy mit kell csinálni a Mona Lisa-s rejtvény után??
  • Trucker39
    #97
    #80 hozzászólásomban kifejtettem erre a gondra milyen megoldás kínálkozik.
  • Trucker39
    #96
    de jól kiszámoltam. A nap utólsó bejegyzése :))
    #95
  • Trucker39
    #95
    Sok sikert hozzá!

    Nem tudom, idáig nem tünt fel olyan amit ne lehetne magyarítani.

    Vagy ha mégis legfeljebb marad eredetiben.

    A játékélményt igazándiból a párbeszédek dobnák meg és azt meg ha jól olvason, szépen lehet lefordítani.
    Most kezdem Sophieval a Normandi mansion-t
    Illetve csak kezdeném, de azthiszem mára elég. Már ott is monkokat látok, ahol nincs is semmi ! :)


  • Thanatos
    #94
    azért a fejtőrőket kiváncsi vagyok hogy magyaritod le rendesen, amikor adott betüszám van pl :DDD
  • Zsolo007
    #93
    Valaki fel tudja rakni valami helyre a crackfixet? Mert számomra nem elérhető sajnos :(
  • Solid Snake GH
    #92
    Tiszteletem!

    A mai napon elkezdtem a The Da Vinci Code játékváltozatának lokalizációját.

    A szövegek STR fájlokban vannak (HP4-gyel ellentétben itt nem kell külön kicsomagoló-izékkel szöszmötölni, hála Istennek /nameg a Collective fejlesztőcsapatnak/ nagyon könnyen szerkeszthetőek a szövegek, a játék ékezetbarát, tehát minden remek :))

    A fordítás menetéről a GameHunter oldalon tájékozódhat a nagyérdemű. Időpontot nem merek mondani, eléggé sok a szöveg, szerintem beletarthat 3-4 hónapba.
  • djcom
    #91
    probáltad?
    Müxik?
  • mozesapo
    #90
    Szerkeszd a cfg-t.
  • djcom
    #89
    Az fasza:(
    Mobilon igen jó,azért szedtem le,de megyek moziba is pénteken az tuti:)
  • Eisenhower
    #88
    sehogy ^>^ bár az irányítás érdekel legkevésbé. hanem a mentést hogy leeht így elbaszni? hiába mented le akkor is a legutobbi checkpointtol kezdi a gémet. erre varjál gombot
  • djcom
    #87
    Hogy lehet átírni az irányítást?
    Mert nem engedi:(
  • 062020
    #86
    Nekem a mentés miatt nem tetszik a játék
  • Trucker39
    #85
    Igazad lehet, mert én a játékon belül állítottam át (lehet, hogy kívül is lehet?) Igy a játék (a monitor kinézete alapján 800x600), de mikor betöltöm az állást, akkor átvált 1024x768-ba. Néha még azt is elviseli kilépés nélkül, hogy letegyem a tálcára (ilyenkor olvasom a könyvet pdf-ben) :)
  • hawkie22
    #84
    Már megoldottam a kidobási problémát. :D
    Nem 1024x768-ban kell indítani a játékot, hanem 800x600-ban. LEgalábbis nálam ez megoldotta a problémát.
  • Thanatos
    #83
    nekem is de ha nem bágna ki load után én azért lehet végignyomnám márcsak a story miatt is, a könyv is eléggé bejött :)
    amugy ez nagyon nem pixelre kiszámitott
    csomo időd van adott gombot megnyomni csak ne rosszat nyomj, szal inkább várj picit többet de jó legyen és sima ügy
  • Trucker39
    #82
    Biztosan igazad van, csak az efféle "bunyóktól" csendesen hullik a hajam.
    Azért köszi. (pont ezért hagytam abba anno a Tomb Raidert is. ha valamit ne úgy és nem akkor -pixelre kiszámítva teszel - kezdheted elölről)
  • Trucker39
    #81
    Márcsak azért gondolom, mert kemény 5 perc alatt sikerült itt találni. :)
  • Trucker39
    #80
    Hát nem tudom.
    Ha belinkelem, büntit kapok.
    Hogy lehetne virágnyelven elmondani:
    Ha esetleg elmennél ide: isohunt.com és it keresnél, biztosan találnál.
  • Thanatos
    #79
    tényleg mentési pontok vannak, bár ha elolvasod mit ir harc elött amolyan tutorialként akkor kb a 4 éves ygerek is végignyomja bunyokat :)
  • hawkie22
    #78
    pont ezért kérdeztem, mert ott nem...
  • Trucker39
    #77
    Gondolom ott, ahol a game-t is találtad.
    piamania: Kicsit olyan mint a Tomb Raider. Vagyis nekem nem lesz a kedvencem
    A Mona Lisa kikódolása után nagy bunyó, persze nem ment elsőre, gondoltam a bunyó elött elmentem. Engedi is szépen, csak mikor tölteném vissza, mert az irodában lévő két rendőr is lenyomott, hol találom magam? Na hol? A Mona Lisa kép elött. Persze szöveg nincs kikódolva. Úgy tűnik, hogy csak mentési pontok vannak.
    Amugy grafika szép, a könyvben leírtakat szépen követi.
    De mint írtam, nem lesz a kedvencem !
  • hawkie22
    #76
    start game-nél mindig kidob a játék, pedig már drivert is frissítettem...
  • piamania
    #75
    Hello!

    Én még nem szedtem le.Előbb véleményekre vagyok kiváncsi?Milyen játék?Élvezhető?Kössz
  • hawkie22
    #74
    skacok, a Deviance-os crackfixet hol találom?

    Köszi
  • Eisenhower
    #73
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tess a szöveg: DA VINCI PAINTED THOSE THAT KNEW BETWEEN BACCHUS AND URIEL LIES THE CLUE
  • Thanatos
    #72
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    da vinci painted that..., igy kezdődik asszem, meg van benne egy and is alul asszem, többire nem emléxem de ebből már elég sok betü kijön hogy ki lehessen találni, asszem van benne bacchus is vagy valami ilyesmi, nem tom pontosan hogy kell irni...
  • Trucker39
    #71
    Help!
    Mona Lisa tárolóján megnéztem a szöveget, de még valamit meg kellene keresni. A könyv szerint a szemben lévő festmény mögött van a kulcs, de itt semmit nem találtam.
  • sopi
    #70
    söt már semmi mentést nem akar betölteni. KB. 15-böl 1-et betöltött... Pedig jo kis játék :)
  • sopi
    #69
    Én ha egy pálya közbeni mentést akarok elinditani akkor kilép még crackfixel is. valakinek valami 5lete?
  • joe69
    #68
    szegyen, de a masodik felet a fenenek sem tudom kirakni
    a megoldast be tudnad rakni?
  • kirol
    #67
    Tényleg? Az #53 -as hsz-en felbuzdulva gondoltuk ezt. Azt hittük átnevezték a játékot. Ezekszerint nem?
    Na mindegy. Legalább ez a topik mutat egy kis "fejlődést"(metamorfózist).
  • Sephi
    #66
    Meg szerencse hogy a forum moderatora tisztaba van a jatekokkal. Bezarta a The DaVinci Code c. forumot mert alitolag mar van. Ez nem az. Ez egy totalisan eltero jatek csak a cime hasonlit.
  • Thanatos
    #65
    segit sokat...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondja hogy amiből a elgtöbb van az az E betü és az egyik 4 betüszó ami ugyanazzal kezdődik és végződik az a that..., ezuán hasonlo modszerrel ki lehet silabizálni, (az első két szó a da vinci pl...)
  • Eisenhower
    #64
    és mikor a mona lisanal vagyok és uv fénnyel lesasolom a betűket? nem tudom melyik betű melyik :S