1023
  • Trucker39
    #143
    :)
    Köszi működik a dolog
    Menteni ne felejtsetek el.
  • mariann84
    #142
    jajj, ,hát azt nem mondta senki, hogy nem mindegy melyik irányba figyel maga a szobor, én nem forgattam ,egész eddig :) nah végre
  • mariann84
    #141
    eisenhower,ez volt az első kombináció, amit bepróbáltam, így lenne logikus, családi kapcsolatok,ugye. de nekem így áll a tábla és semmit nem csinál.. és akkor most hogy tovább?? neked mi jött be? mert nekem ugyanúgy áll a tábla és semmi nem történt..
  • Trucker39
    #140
    Látom más is küzdd vele:
    Majd nem idáig jutottunk mi is :)
    Csak éépen Aenas-t bal alsóra tippeltük :9
    Köszi
    Próba
  • Trucker39
    #139
    Már csak a "gyerkőcök" sorát kell eldönteni.
  • Eisenhower
    #138
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megvan
    na szal
    venusz középre
    jupiter felülre
    vulcan bal felső
    mars jobb felső
    aenes jobb alsó
    cupidó bal alsó
  • Trucker39
    #137
    Aenas-nak mindenképpen alatta kell lennie Mars-nak
    Mars pedig vulcan jobbján kell hogy legyen
  • Trucker39
    #136
    Ez is valami. Tehát egyértelműen Venus középen.
    Nézzük tovább.
    Jupitert ha feltesszük a pirosba, akkor mindenképpen felette lesz Vulcan-nak.
  • mariann84
    #135
    igazad van, csak most jöttem rá hzhogy nekem a z-t kell nyomni, mert ugye angol bill.kiosztás, azt mondja venus középen, a többit meg a decrypt infokból tudjuk meg, meg hogy logikus az egész, háát szerintem annyira nem :)
  • Trucker39
    #134
    nyomogasd az Y-t akkor néhánymondatot mond a leányzó
  • mariann84
    #133
    mikor mondta, ,nekem nem mond semmit? most én is középre raktam venust.
  • mariann84
    #132
    "Cupido – Jupiter és Venus fia" a saját apjával,izé? :) ezt találtam neten.
  • Trucker39
    #131
    Valamit mond Sophie is. hogy Venus középen ??
    Gyenge vagyok angolból.
  • mariann84
    #130
    én úgy tudom cupido is venus gyereke, hogy kitől azt már nem tudom, de sehogy sem akar jó lenni..jupiter az biztos főisten.ő lesz felül.
  • paul161
    #129
    valaki #126 lécci! fontos lenne
  • Trucker39
    #128
    Jupiter a Vulcan felett
    Aenes a Mars alatt
    Mars Vulcan jobbján
    eddig tiszta.
    Valahol olvastam, Jupiter lánya Venus, annak két szeretője Vulcan és Mars, Marstol lett egy gyerek Aenes.
    Cupido meg egy jó kérdés, ki esett szerelembe?
    Egyenlőre ennyi
  • Trucker39
    #127
    Nekem is őszül. De nem csak e miatt :)
  • paul161
    #126
    Sziasztok!
    Olyan gondom van hogy feltettem a játékot laptopra és megcrackeltem és mikor indulna a játék kidob az asztalra is hibát ír ki. Mi lehet a gond?
    De otthon rendes gépen minden gond nélkül megy.
    Válaszokat előre is köszi.
  • streetracer
    #125
    büdös isten faszáért ilyen szar a verekedés és miért nem lehet normálisan save-elni?!
  • mariann84
    #124
    nah? nekem már két órája őszül a hajam felettük :)
  • mariann84
    #123
    ok, akkor meg is van,tényleg, cipős szekrény:),kíváncsi vagyok, mit kezdesz az istnekkel :)
  • Trucker39
    #122
    Cípősszekrény, az ajó melett, valamint dolgozó szoba kis asztal díszdobozban a rejtvény mellett.
    Ha tudok ugyis segítek :)
    Köszi!
  • mariann84
    #121
    ha sikerül elmagyaráznom, ,akkor az utána lévő rejtélyt megfejted nekem?:))
    a repülős szobában, ahol rád rontott a pap, az asztal alatt van egy,votl a kandallós szobában a tükrös asztalon egy, a hálószobában(nagy vörös ágy)ott egy asztalfiókban egy(csak a gyűrűvel nyitható),volt egy az oroszlán szájában,ez négy.a másik kettőre már nem emlékszem, de nem nagyon voltak eldugva azt hiszem.
  • Trucker39
    #120
    Hol találtad meg a hatodik szobrot? nekem csak öt van .
  • mariann84
    #119
    csak nyomogasd az egér gombokat...mutatja melyiket nyomd,neked nem?
  • streetracer
    #118
    Hogy kell megverni az elején Sophie-val a biztőrt?
  • mariann84
    #117
    nyomogatod a betűt és közben az egeret is olyan irán yba tolod, amerre mutatja a nyíl, ,egér gombokat nem kell nyomni.. csak az irányt
  • ACE
    #116
    Vazzeg ez vicc, még a WC-ben az ablakot sem tudom kinyitni, kivolt az a barom aki ezt a nyomogatós egeres baromságot kitalálta? Mit kell csinálni?
  • mariann84
    #115
    igen, én is úgy gondoltam, dehát nem lett jó, viszont most szenvedhetek a római istenekkel, hogy kit hova teszek, már teljesen belezavarodtam ki kinek a gyereke, férje, felesége :) a fejtörők nem valami könnyűek :) nem tudom hgy kéne rakni az isteneket :S
  • Trucker39
    #114
    Köszi megnézem, bár amit irtam az lett volna logikus, hiszen az üvegfalon ez volt.
  • mariann84
    #113
    le,jobb,fel,bal össze vissza tekergettem és bejött :)))
  • mariann84
    #112
    jah várjál, a fel le jobb bal, nem működik, azt próbálrtam először, a szöveg az jó lett.
  • mariann84
    #111
    ezer köszönet, nem jöttem volna rá :)
  • Trucker39
    #110
    Fel, le, jobb, bal.
    A szöveg meg:
    JUPITER IS ABOVE VULCAN AENAS IS BELOW MARS MARS IS TO VULCANS RIGHT
  • mariann84
    #109
    Tudna valaki segíteni? Elakadtam Sophieval a mansionban, ki kell rakni a repülős szobában egy olyat mint amona lisánál, és a tűzhelynél nem tudom merre kell forgatni a nyilakat...
  • raven87
    #108
    Rögtön az elején raktam fel a FIXet és azzal együtt volt a hiba de ahogy átváltottam 800x600-ból 1024be rögtön betöltötte az állást.
  • mariann84
    #107
    nekem 800*600 volt alapban a windows is, átváltottam 1024-be. kint is és játékon belül is, most megy.Eddig.Csak most meg elakadtam. A Tűzhelynél a mansionban, milyen irányba kell tekergetni, tudja valaki? megköszönném.
  • Trucker39
    #106
    Ha az elmentett állás hamarabb készült, mint ahogyan a fix-et felraktad, előfordulhat ez a hiba. Próbáltás új missiont kezdeni ?
  • raven87
    #105
    Sikerült megoldanom. Vissza kellett váltani 1024be és jó lett.

    Az örömöm után sikerült beesnem a Texturák közé.



  • raven87
    #104
    Újabb probélmám támadt.
    Ha betöltöm a mentést és rámegyek a játékra akkor mindig kidob az asztalra. A crackfixet már feltettem. Nem tudom mi lehet a baj.