31
  • csasznyi
    #31
    Hali!

    Van egy 4-Gb-os Ipod nanom tökéletes gyári álapotban védőfóliával (fülhalgató, usb-adatkábel, cd, átlátszó tok, stb.).
    irányár:63e forint
    tel.sz.:06/70-623-5075
  • daveeer
    #30
    Apple Ipod nano 1 Gb -ost keresek.
    A lényeg hogy jó állapotban legyen és 32ezer huf alatt legyen az ára is.
    [email protected]
  • mudkip
    #29
    HY NEM TUDNÁTOK SEGÍTENI HOGY HOL TUDNÉK VENNI APPLE IPOD NANO VÉDŐTOKOT

    előre is kösszz.
  • kicsiorsi
    #28
    Helo! Jól gondolom, hogy azok, akiknek semmiképp nem kéne iPod,és a végletekig lefikázzák, még soha életükben nem fogták 1percnél tovább a kezükben???
  • AeroS
    #27
    Én az iPod minimet ejtettem le már vagy 5ször. Egyszer pl.2.5m magasból... És azon kívül, h kicsit megnyomódott a sarka, nem sok baja lett. Úgylátszik ezt nekem találták ki.
    Szóval a strapabírásukat nem kéne firtatni sztem.
  • LaPalma
    #26
    nem szóltam én rád egy rossz szót sem.... csak az arányokat szemléltettem
  • prezideente
    #25
    Nem tudom pontosan multkor a hivatalos honlapon néztem ne essl már a torkomnak lécci. Csak egy hevenyészett számolást végeztem de nem boltról hanem netrendelésről és ott átszámoltam az kb 320ezer volt.
    Ha megdob valaki egy Mac-kel megigérem befogom a számat :)
    oksa?
    :P
  • LaPalma
    #24
    már kapható. 36.900,-
    macbolt.hu
  • FecaA
    #23
    És mikor lesz kapható hazánkban?
  • Hegyikecske
    #22
    Nekem se kéne ipod ( jó lehet elfogadnám de nem fizetnék érte mer) az egy dolog h dizájnos meg minden, de erbből adódóan sérülékenyebb is, és nincs benne semmi extra, én láttam olyan cikket itt az sgn h még színes kijelzőt se akartak adni neki mert statisztikájuk szerint ezt nem hiányolták annyira a vásárlók... Magyarán az egyszerűségével (puritán)tudott ekkora sikerre szert tenni de én azt szeretem h ha megveszek valamit akkor az mást is tudjon, ezzel még hangot se tudsz felvenni, nekem nem jön be
  • szacsi
    #21
    persze, biztos sokáig bírja majd az akksija is...
  • Su0my
    #20
    Ipod 30 GB (www.apple.com) 300 dodo-kb 60000-itthon 130k... Hopp:) Amúgy nem tudja valaki véletlenül, hogy a Creative Microphoto 8 GB-os is flashes? Légyszi ne szóljatok le, fontos lenne az info!!
  • Macc
    #19
    az iPod shuffle, es az iPod nano flash memoriasok. legmozgekonyabb alkatresz benne a kijelzo:) Az akksi kapacitasa mindkettonek 12 ora felett van. Amugy en az enyemet meg uj koraban (20GB-os vinyos) leejtettem kb 1m magasbol jo kemeny padlora, semmi baja nem lett a vinyojanak, igaz a hata picit megnyomodott:) De az ilyen harci seruleseket szeretem.
  • Sanyix
    #18
    Tényleg ipod-nak nincs memóriás változata? Mert sztem a vinyó ilyen cuccokba fos, mert sérülékeny, és mozgó alkatrészes-> kopik.
  • Darth Sith
    #17
    ez sem kell.. 2 órát ha kibír... Az egész maga egy vincsi, szinte aksi nélkül. Egyszer leejtem 10 centiről meghal.
  • Ronel
    #16
    Made With A Mac !


    Azert azt tedd hoza hogy a minimalber 5.5$/ora :) azaz kozel 200 ezer forint /honap :D
    ja es nem kell varni arra hogy kicsereljek az i podod, vettem egy nanot meg novemberben, azota 3X csereltettem ki :) de bejon. magyar tax az szivas 20% az nagyon sok, itt 7% es a kajara nincs ado.

    Na pisz
  • asysoft
    #15
    Naja, csak nem a legtökéletesebb a hangzása (Palm Tungsten E és HP 1940 alapján). Mondjuk az MSI Megastickemet mindkettő veri:D
  • grebber
    #14
    Fasza bazzeg itt ez az istenség 15000 az 512-es én meg vettems emmittudó fostalicskát szintén ennyiért :(
  • LaPalma
    #13
    odakint az usában egy 20"-os imac 1700 dolcsi, vagyis kb 360.000 netto
    idehaza 387.500 netto
    odakint 6-11% az áfa, államonként változó
    idehaza 20/% az áfa.
    tehát az imac ára csak 30K-val több itthon, mint odakint. csakhogy amit te kifizet, az ennél sokkal több sajna...
    ugyanez az ipoddal is, csak itt még rágyere az artisjus
  • Capra Ibex #12
    Szerencsére ez már lassan nem igaz.
    Rockbox ipod-ra is
  • prezideente
    #11
    A kár csak az szerintem hogy az a sok adó ami rájön mindent feltol...
    Amúgy ha itthon is ennyi lenne az szép lenne hiszen 9ezer forintért 512es mpr lejátszót láttam nem is volt túl márkás meg nem volt színes kijelzője nem tudott videót lejátszani és nem voltak ilyen szolgáltatásai.
    Amúgy az a röhely hogy míg itthon kb 480ezer 1 iMac az usában 300ezer és Steve Jobs elmondta régen is hogy sajnálja hogy drágák itt az iPodok de azért van mert tulképp azt is kifizeted az EUban amit ráraksz tehát azért is drága mert ha varez dolgot raksz rá az árából valamennyi részt a kiadóknak fizetsz sőt az írható csknél is ugyanez a szitu...
    Én sajnálom
    Amúgy azért nem bírja sokáig mert vékony és valamit fel kell áldozni ezért de emellett a színes kijelző meg a sok baromság is sztem sokat leeszik...
    Azért engem megdobhatnának 1el :P
  • a shot
    #10
    azért nemjók az ipodok, mert hiába pici meg vékony meg trendi, ha pár óráig bírják a nyüstölést.Karácsonyra vettünk barátnőmnek egy samsung yep c1x-et vagy mit, az 40 óráig birja egy darab ceruza elemmel.ez az i pod nano meg 6-8 órát tud.
  • LaPalma
    #9
    az itunes-nek is volt olyan verziója (windows-on), amely bugos volt, de egyébként működik frankón. ellenben persze az általad megtapasztalt sony-val
  • Caro
    #8
    Vegyetek PDA-t ;)
    Az mindent tud.
  • sped
    #7
    Engem egyetlen dolog tartott vissza az ipodtól (és sok más mp3-lejátszótól), az hogy kötelező használni a saját szoftverüket, ami általában bugos, szar. (konkrétan a sonyval vannak ilyen tapasztalataim) Nagy nehezen sikerült levadásznom egy olyat amit csak rádugok a gépre, kopi és megy a zene. Egyszerű mint egy nagy pofon. Hosszú távon pedig ahogy korábban hozzászóló kollegák említették, a telefonok ki fogják szorítani a szimpla lejátszókat.
  • Commandante
    #6
    Sportolashoz (pl futas) nem feltetlenul megfelelo eszkoz a telefon, mert torik es nedvesseget kap a belseje. Bar a mini akkujaval a nano sok minden masra nem is jo.
  • Tinman #5
    Netrunner nézetét osztom én is... telefon+mp3 egyben, mely nem utolsósorban netre és videozásra is alkalmas. Kell a fenének 20-ért vagy akármennyiért csak egy vacak ami nem tud minden egybe. Tőlem osztogathatják ingyen is, akkor is a telóm használnám (Symbian rulz.)
  • netrunner
    #4
    Valahogy nekem sem
    Egy haveromnak van, de nekem még mindig jobban tettszenek a usb falsh-es mp3 lejáttszók.
    Bár én már olyan sem fogok venni, inkább mikor legközelebb telefont cserélek majd olyat veszek ami lejáttszik mp3-at (ma már elég sok telefon tudja), és ami befogad mondjuk sd kártyát, és akkor telefon és mp3 lejáttszó lesz egyben...
  • smv
    #3
    Nekem kéne, de még 150 dollárom sincs...
  • kidintwo3
    #2
    Akkor ne kelljen
  • Flashy
    #1
    aranyos de továbbra sem kéne.