882
Blazing Angels Squadrons of WWII
  • Balumann
    #122
    Úristen milyen gépigénye van ennek a játéknak?
  • Dexantreal
    #121
    yo,próbálkozom,de majd,ha fater megjött...mert én gépekhez fullra nem értek...egyébként meg azért venném meg eredetibe,mert:
    -elvilleg van multiplayer
    -második világháború mániás vok
  • Gunn69
    #120
    Szerintem annyira azért nemjó, hogy erdetibe megvedd. Pár órát elbarmol vele az ember, de mivel árkád, sajnos hamar megunható. Inkább próbálkozz még Nightmareel vagy pedig húzd le a CD meghajtóidat és csináld úgy.
  • Dexantreal
    #119
    vagy megveszem eredetibe mikor kijön és nem lesznek gondjaim..vagy már ki jött az erdeti?
  • Gunn69
    #118
  • Gunn69
    #117
  • Gunn69
    #116
  • Gunn69
    #115
  • Dexantreal
    #114
    már akinek a beklikkelés összejön...még mindig nemtok vele géjmelni
  • Gunn69
    #113
    nem torkolt le senki, csak szerintem mondjuk sokkkal egyszerubb belkikkelni ket darab dolgot mint szetszedni a gepet, lehuzogatni a kabelt, aztan osszerakni a gepet. de persze embere valogatja.
  • Dexantreal
    #112
    ok..nekem 4.03van amúgy.
  • ACE
    #111
    Nekem nem fagyizik le Disable ATA-val, mivel a rendszer vinyóm SATA és ahhoz nem nyúl, de így sem megy... Sza'l ez is valószínű HW függő hogy megy-e vagy nem...
  • Szabi1991
    #110

  • Szabi1991
    #109
    DAEMON Tools 4 (gondolom )
  • Dexantreal
    #108
    mi aza dt4x?
  • hiba
    #107
    milyert tokoltok a nightmare es tarsaival?
    egy normalis rendszerben amugy is a secondary master-en kene hogy legyen a CDROM.
    igy csak arrol lehuzod a tapot es dt4.x nalam mindent visz semmit nem kell buheralni
  • Dexantreal
    #106
    nekem a disable data-ra megin elszáll
  • Neoncsoves
    #105
    na akkor mentem bye!!!
  • Neoncsoves
    #104
    Na én elteszem magam mára Sziasztok! JÓ játékot és jó reggelt/jó estét kinek hogy jobb
  • Gunn69
    #103
    azer nekem annal kicsit jobban nez ki, mint amilyen shotokat itt bevagdostok :P majd lehet rakok fel énis.
  • Neoncsoves
    #102
    5percig tartott mire legépeltem :D
  • Neoncsoves
    #101
    :) Ok szia!
  • Gunn69
    #100
    :D nemtok mit mondani.
  • Dexantreal
    #99
    ...kösz. Majd délután elszórakozok ezzel és akkor remélem én is tolhatom.
  • Neoncsoves
    #98
    Elindult! Windows XP és SP2 kell hozzá! Nah akkor kezdem: (nem biztos hogy kell SP2) Vezérlőpult--->Rendszer--->Hardver ott fent a fülek közt--->Eszközkezelő--->CD/DVD ROModat letiltod. Ujraindítod a gépet. SF Nightmare elindít!--->Disable ATA! És have fun... És indul a game :P Ja, és minden cd/dvd emuláló szoftver legyen kikapcsolva (Daemon Tools,Alcohol). De legyen bennük az mds file. De a Daemon Tools-nál megkérdi bezáráskor (4.03-as szükséges! Link: www.szoftverbazis.hu) amikor be akarod zárni megkérdezi hogy bent haggya-e az emulalt fileokat... Na azt YESezd le és kész!!! Játhatsz ameddig akarsz vagy ameddig meg tod csinalni! Akinek nem sikerül azoknak marad a köv megoldás: Vezérlőpultban,rendszer,eszközkezelőben a CD/DVD-t letiltani. Gépet lekapcsolni! Áramtalanítani (feszültség alól kivenni) azaz ugy kihuzni hogy ne legyen áram a gépben... leszeded a gép oldalát, leszeded a CD/DVD kábelt/kábeleket (kábeleket: ha van cd meg dvd is vagy dvd iro + olvasó). Utána gép bekapcs és game indítás... Én igy tudom de Gun-nak köszönöm a helpet igy lehet elindul majd a törttel a King Kong :) Remélem segítettem!!!
  • Dexantreal
    #97
    meglesz...amúgy én is letiltottam a secondary master-t és slave-t vagy mit és nuku....majd lesz ez még így se.
  • hiba
    #96
    VIDEO3 bumm:)
  • Kami
    #95
    Pedig ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni! Talán valaki igen és ha veszi a fáradságot és le is írja akkor szerencséd van. Bár nem hiszem.
    Inkább ne kattints sehová, a Nightmare ezek szerint nem neked való, inkább rendszeresen látogasd a www.gamecopyworld.com oldalt és reménykedj egy crack-ért. Talán lesz. Talán!
  • hiba
    #94
    sztem nem gaz csak nem az amire sokan szamitottak nem egy komoly szimilator egy lodozos repulgetos jo grafikaval az iranyitasnal meg fel kell cserelni a turn left right-ot a roll left rightal es akkor jobban lehet iranyitani joyyal

    az en gepemet szanaszet lottek langolt az egesz de valahogy megis gyozni tudtam, de neha nagyon gyors az nmy es olyan mintha oldalra lone :) egy me109bol...

    de mint jatek azert nem fos csak nem egy il2...
  • fistin
    #93
    háááááááááááááááááááááááááááááát ezzzzzzzzzzz kúúúúúúúúúúúúúúúúúúúrva szar.....
    ez hihetetlen szar.... miez??? ez játék?? miaz hogy célrafogom és egy repülőt nem bírok leszedni aki jön rám, mer mindig mögém kerül, motor leáll, zuhanórepülés le, kezdődik előlről.... így elbaszni az irányítást, az már bűn
    fos játék, pedig nagyon nagon nagyon reménykedtem benne, alig vártam hogy kipróbásszam, és ez a hála.. ccc
  • Neoncsoves
    #92
    Képzeld használtam nightmaret... sc.mastert és sc.slave-t is letiltottam benne!
  • hiba
    #91
    nalam siman muxik a secondary chn volt a cdrom lehuztam a tapjat es dt4.x-el muxik
  • Dexantreal
    #90
    és a D-Day?...ha yol emlékszem ahhoz volt,de valamelyikhez tutti,h lett mer használtam,csak nem emlékszem a nevére :S
  • Gunn69
    #89
    ubisoftos jatekokhoz ritkan van crackes version
  • Dexantreal
    #88
    sztem jobb lesz,ha megvárjuk a crackelt verzsönt...nem szalad sehova ez a géjm
  • Gunn69
    #87
    Neo, mindjart gondoltam. Hasznald a nightmaret.meg az eszedet is kicsit.
  • Neoncsoves
    #86
    Nos, azt irja rakjam be DISCet...
  • Dexantreal
    #85
    én ezt akkor se értem,bocsi...ha esetleg valaki megmondaná,h melyikre katt...de kösz az infot azért
  • hiba
    #84
    VIDEO1
  • hiba
    #83




    itt vannak a kepek bar csak par darab de videot is csianltama frapsal :)

    VIDEO1VIDEO2


    screenshot szekcioban a tobbi:

    KATTIDE