140
Az emberek sokszor szembesülnek ezzel. Egyesek bűnhődés nélkül átgázolhatnak a másikon?
  • Raszkolnyikov
    #140
    Nagyon sokszor pedig az, hogy még rajtuk kívül mindenki vicesnek találja az elesetebb módszeres megalázását.
  • jpeg
    #139
    Általánosban volt egy csaj az osztályban. Testi-és szellemi fogyatékos volt. Csak 1-2 órán volt velünk naponta. Mi szerettük őt megnevettetni, és nem kiröhögni! Tökre nem láttuk értelmét annak, hogy kiröhögjük. Azóta már más osztályba kerültem, más arcokkal. Itt sajna van néhány g*ci, csicskáztató ember, de hát ez sztem minden közösségben van.

    És szerintem ha van pár ilyen nagymenő, agresszív alak, nem biztos, hogy ők a hibásak. Nagyon sok esetben a családi háttér okolható az ő természetükért.
  • daeemoon
    #138
    Igen néhány helyen ezért fikázzák az embert. Ezt viszont le kell söpörni magunkról. Tom nem könnyű.
  • Raszkolnyikov
    #137
    De itt írta is az egyik srác (még az is lehet, hogy te voltál nem tudom) hogy ezért kifikázzág. Most az öregeket kigúnyolják, a gynegébbeket meg csicskítják...itt tartunk!
  • daeemoon
    #136
    Pedig ha segítene másokon a mindenki, sokkal nagyobb faszagyerek lehetne... Legalábbis engem büszkeség tölt el ha másokon (öregeken főleg) tok segíteni (ha nem öregeken vagy hasonló helyzetüeken, az csak jó érzés... de ez elég)
  • Raszkolnyikov
    #135
    Hát mindenki faszagyerek akar lenni és ebbe nem illik bel a mások gyámolítása.
  • daeemoon
    #134
    Én is bejárós vok, lenne bőven szabadidőm, ha nem a gép előtt rohadnék folyton. A rohanó világ csak ürügy, amivel hárítjuk a felénk érkező támadásokat. Ha nagyon akarja vki, akkor tud a másikra időt szakítani. Csak itt van a kutya elásva. NEM AKARUNK! És ezen kellene változtatni! Ezen csak gondolkodjatok el!
  • Raszkolnyikov
    #133
    Na jóccaka!
  • Raszkolnyikov
    #132
    Én is az vagyok és mégis itt ülünk mind a ketten a gépelőtt és egymással foglalkozunk.
  • Super Mario
    #131
    Hát, neki is van! Felkelni, elkészülni, és suliba menni. Pláne bejárósnak lenni nagyon nehéz, komolyan mondom.
  • Raszkolnyikov
    #130
    De egy 15-17 évesnek hogy lenne már rohanó élete?
  • Mr_no_NaMe
    #129
    Lol semmi gond:)
    Én kérek elnézést mert rosszul fogalmaztam.
  • Jhon Balu
    #128
    hogy miért nem törödünk egymással hm...talán mert egy rohano világban élünk és mindenkinek vannak problémáji és azzal foglalkozik nem figyel a másikra......
  • Dying Soul
    #127
    Sry, kissé érzékenyen érint a téma..
  • mousee
    #126
    Sorry, fáradt voltam, de mostmár kialudtam magam :) DÉlutáni szunyókálás rullz :)
  • rezsofiz
    #125
    manapság egyre jobban elkülönül a rock és a metal, szal tényleg nem a rockhoz sorolnám MMet, bár nem ismerem énse 100%ba. off vége ^^ ja igen a másik hogy már tényleg nem egy műfajba alkot
  • Mr_no_NaMe
    #124
    ÓCSÁROLTAM ÉN EGY SZÓVAL IS????
    Csak azt mondtam hogy MMnek nem sok köze van a rockhoz...inkább blackmetal vagy metal de nemigazán rock, nem akartam én megsérteni senkit sem de ha sikerült akkor bocsáss meg.
  • Dying Soul
    #123
    Én pedig megkérdelek téged:

    "hogy te mér itélsz olyan dologról amit nemis ismersz?"


    Mansont tessék békén hagyni. Az emberek ostobák.
    "-Úgy néz ki, mint egy bzi, gusztustalan."
    "-Hát aztán?! Hallgass már meg egy számot tőle légyszi!"
    "-Dehogy hallgatom, hagyjál békén!"

    MM sosem játszott egy műfajban, ha picit is ismernéd nem mondanál olyat róluk, hogy közük nincs a rockhoz. De nem akarok MM-flém topikot csinálni, ugyanolyan buták maradnak az emberek, felesleges.
    Off vége.
  • Matthew Prosac
    #122
    viccelni sem szabad? (attól hogy lusta vagyok néha odabiggyeszteni egy smiley-t attól még szerintem felfedezhető hogy nem kötekedésnek ment...)
    emellett pedig semmi utalást nem tettem arra hogy rosszul írta a techno szót..
  • Raszkolnyikov
    #121
    Az ember a társadalom miatt erős, mert lényegében az védi meg más fajoktól (farkasoktól vagy ilyesmi, katasztrófáktól, éhhaláltól) de az ilyenek inkább rombolják ezeket a dolgokat,mert bomlasztják, esetenként szószerint ölik a társadalom számára értékesebb embereket.
  • Dj Faustus #120
    "ilyen fogalom vagy műfaj mint disco-s zene... hát Nincs!"
    Mondjuk inkább úgy, hogy már nincs. Régebben volt, de most már "kiment" a divatból.

    "szerintem a tanárok a hibásak, tudniuk kell hogy az osztályban ki milyen, kinek lehet hinni kinek nem."
    A tanárnak legyen 1000 szeme, 1000 keze, hogy minden nebulón rajta tarthassa a szemét (kezét)... Pótolja be azt, amit a kedves szülők - nevelés terén - elfelejtettek megtenni. Ha pedig leszidod a "huncotkodó" gyereket (aki például sérüléseket okoz iskolatársának), behívja a kedves szülőt (miután jogaira hivatkozik - mert az neki van, kötelességei nincsenek), aki leüvölti a fejedet azért, hogy hogyan merészelted leszidni a kedves fiacskáját.
    Persze biztosan vannak "silányabb" tanárok is - akiket nem érdekel a diákok sorsa (csak leadják az anyagot) - de azért ne általánosítsunk, sokkal komplikáltabb a helyzet.

    "Egyesek bűnhődés nélkül átgázolhatnak a másikon?"
    Furcsa, talán az ember biológiai mivoltából fakad, hogy magának kapar (a gyengébb - a természet törvényei szerint elpusztul). Túlzottan felgyorsult a világ (Lásd: Koyaanisqatsi), hogy az ember mással is tudjon foglalkozni?
  • Raszkolnyikov
    #119
    Hát csak mókázik! (Nem Prosac?)

    Egyépként arra jöttem rá, hogy én is előítéletes vagy az olyanokkal akik azt a zenét hallgatják ami a diszkóban van (habár most voltam a kedvesemmel dizsibe és jó volt).
    Én alapvetően a rockot szeretem, de fel van hígulva. Viszont a diszkókban lejátszott számoktól tartózkodom.
  • mousee
    #118
    Most nem marhára de tök mindegy, hogy hogy írja azt, hogy techno?? Én is néha így, néha úgy írok... pl rokk, rock, rákenróól.... vagy rep, rap, esetleg teknó techno...

    Szerintem ez csak kedv kérdése, nem pedig direkt sértegetés... Aki meg ezt nem fogná fel, az szerintem inkább ne írjon ebbe a topikba..
  • Matthew Prosac
    #117
    mingyár rádszállnak a technósok!
  • Mr_no_NaMe
    #116
    Szóry akko a tuctuct értsük teknonak:o)
  • Matthew Prosac
    #115
    há nembevágja hogy tuc-tuc?? /#113/
  • Matthew Prosac
    #114
    ilyen fogalom vagy műfaj mint disco-s zene... hát Nincs!
    amúgy ez tényleg hülyeség, bár gimi 1. osztályában még én is más szemmel néztem a talpigfekete rocker-eket... mára már okosodtam, csak azt nem tudom elviselni amikor tuc-tuc-nak nevezik a zeném. meg disco-snak. amúgy sem játsszák disco-ba amit én hallgatok mert igényesebb annál..
  • Mr_no_NaMe
    #113
    Talán énis mondhatom magam rockernek mert mást nemigazán hallgatok csak olyan számot ami itt-ott megtetszik, és a rock-metal kategória az ahol a legtöbb kedvenc van.Viszont énis halgatok 1-2 tuctuc vagy rapp számot nincs abban semmi rossz...
    Nekemis a legjobb barátom egy olyan srác aki mulatós zenéken meg szkúteren nőtt fel.Teljesen frankón kijövük és neki sem tetszik ez a zenestílus alapján megítélés dolog.
  • Mr_no_NaMe
    #112
    Eddig az első mondatodat olvastam el és igaz, nálunkis mindenki aki meghall egy kis részletet valamilyen zenéből és gitárt hallanak benne rögtön ez a szöveg jön:
    -ROHATT SZ*R GANÉ ROCK NEMKELL NEKÜNK ILYEN SZ*R
    Kb...
    Azokmeg nagyba halgatják a diszkót meg az 50 centet aztán nagyfiúk...
    Megkérdem eggyiket, hogy te mér itélsz olyan dologról amit nemis ismersz?
    Erre az a válasz, hogy nem fog olyan elmebeteg vadállat szar lenni mint Marlyn Manson...holott annak az embernek köze sincs a rockhoz...
  • mousee
    #111
    Hát, manapság már az alapján ítélik meg a hülyék az embereket, hogy milyen zenét hallgat... pl engem ma is baszogattak a nagy diszkós menő csávók, hgy így köcsög rokker meg úgy meg mittomén... De ez a legelcseszettebb felfogás a világon... Pl nekem van rengeteg rapper meg pár diszkós haverom, sőt, 1 hip hop fanatikus idióta a legjobb haverom :)) Kb 1 hete volt az, hogy haverokkal söröztünk suli után a kedvenc törzshelyünkön, és pont arra ment haza 1 repper srác, aki az 1ik barátom haverja volt... Kicsit depis volt a srác, ezért megkínáltuk egy kis sörrel, adtunk neki kaját, meg ilyenek, és tök jól eldumálgattunk pont erről a témáról...

    TÉnyleg ez a stílusosdi egy nagy elcseszés... Pl én egy hülye hosszúhajú huligán vagyok, mégis van mindenféle haverom... Sőt, van pár hülye fasz rocker, akiket nagyon utálok, mert eszméletlen nagy taplók... Szóval a zenei stílus alapján történő megkülönböztetés a legnagyobb idiótaság a földön...

    Mindezt csak azért írtam, mert írtad, hogy pár 50 centet hallgató menőjenő csinálta a balhét...
  • Rafaelo
    #110
    ja :C
  • lord nihilus
    #109
    vagy egy kiszavazó show :D
  • Rafaelo
    #108
    az élet egy Mónika show :D
  • rezsofiz
    #107
    középút
  • Super Mario
    #106
    Nagyon okosan élnek, minden elismkerésem. Nagy részük csak délután jár dolgozni, így nem kell sietniük munkába, van idejük egymásra.
  • Cat #105
    ismerős, simán elképzelhető.

    szerintem a tanárok a hibásak, tudniuk kell hogy az osztályban ki milyen, kinek lehet hinni kinek nem. Sajnos leszarják, bemennek tanítani, leadják az orát, és örülnek hogy már délután 2kor otthon vannak.
  • Raszkolnyikov
    #104
    Na jóccakát akkor mindenkinek!
  • Raszkolnyikov
    #103
    Én is lassan!HI!
  • Mr_no_NaMe
    #102
    Igazából az alsós tanárom csesztetett mindig engem...
    Volt alsóban a 4 év alatt kb úgy 30 intőm minden féle fasságokból...
    Ahogy 5.be léptem EGY intőm sem volt egészen máig...Mondjuk it viszonylag normálisak a tanárok de van egy két szemét azt meg kell hagyni...
    Amúgy meg értelmetlen otthon beszélni, az anyám is aszondja hogy halgassak a tanárra mer neki mindig igaza kell legyen meghogy tűrjek...Hát mi a szent szart csináltam én 8 évig??Tűrtem ezeket a fasságokat...néha már kezdek begolyózni ettől a sok szarságtól...Na mind1 én lépek aludni remélem holnapra jobb világ lesz:D
    Gúdnájt
  • Raszkolnyikov
    #101
    Hát már hogyne esne rosszul...