1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • oliverspy
    #85
    Jezza Digi :D
    Nálam az van. Régi antennánkat használjuk ami jó nagy így az antennai 97-98 % -on van mindig. Szerelő mondta hogy nem szokott ilyen jól jönni. Kicsit sötét, meg azt vettem észre hogy függőleges csíkok vannak a képen. Vagyis inkább mikor sötét a cucc akkor látszik. Ez ellen mit lehet tenni?
    ja meg a másik. Kéne egy másik beltéri nagyon. Mondták hogy havi + 500 FT. Ez nem gyengítené a jelet? Vagyis nem lenne leterhelve az antenna?
  • jbal
    #84
    ok.kösz
  • banok
    #83
    sat.hu fórumján érdeklődj....
  • jbal
    #82
    akinek esetleg van vagy tud csinálni berakhatna 1-2 képet a digi minőségről.vagy nincs ilyen kép vhol?
  • sadvagabond
    #81
    na,akkor az enyémmel az a baj...nekem szürkét adtak
  • jbal
    #80
    ja.olyan most is van.de akkor már meg tudnám oldani h menjen tv tunerrel
  • banok
    #79
    az a fekete v. sötét barna doboz ami egy videólejátszóra hasonlít leginkább. affelé kell tartani a távirányítót is.
    így jó?
  • jbal
    #78
    mi is pontosan az a beltéri egység?
  • banok
    #77
    A Digiseknél a beltérik nagyon szarok. Némelyik hibás is.
    UPC-nél is szoktak hibások lenni de ott annyira nem jellemző
    AntennaDigital a best minden értelemeben de az csak Budapesten és környékén van
  • sadvagabond
    #76
    az a helyzet h azóta nincs vele gondom,kijött a szerelő,azt mondta a tv a szar.mindegy.a csomag amúgy tényleg faja és a lényeg potom pénzért lehet maxpack-ot venni,benne a hbo,hbo2 meg a cinemax.
    szal a legnagyobb porbláma,az a rossz idő tud lenni...mint minden ilyen szolgáltatásnál.
  • jbal
    #75
    akkor azt mondjátok h ez fos?de az összes parabola antennás zsar akkor itt legalább a csomagok jók
  • sadvagabond
    #74
    jaja,erre a csattanós-dologra panaszkodott a munkatársam is.nekem sincs txt,sehol,uh tv-újság...
    ez elég szopás,feleslegesen vettem tv-t...nézhetetlen,nem látszik semmi,csak ugrál.a digi a hibás,mert dvd gyönyörű rajta...
    én mindig kifogom... :)
  • berlinboy6329
    #73
    Passz.Nekem meg állandóan elmegy a kép és olyankor be csattan a hang és meghal az egész,vagy megáll 10-15 mp-re a kép,de hang van,mint vihar idején,mikor nincs jel.de itt se vihar,se szél nincs,akkor is ezt csinálja.Ezt miért?

    És még vmi:Miért nincs TXT?A csatornának van TXT-je,de én hiába nyomom meg a TXT gombot a táviránítón,csak sötét az egész,vagy annak a csatornának a TXT-je van benn,amit előtte néztem.Na ez hogy van?Már UPC-n se volt annak a csatornánsak TXT-ja ameliyknek kellene.
  • sadvagabond
    #72
    még egy probléma:
    másik tv-re tettem,illetve kicseréltem a tv-t.újabbra.a kép udrál,meg zúg,mint a régi videóknál,ha rosszul volt beállítva a sebesség,vagy mi... ilyenkor mi van???
  • berlinboy6329
    #71
    Sötét,mert van valahol a menüben vmi,amit RGB-re kell állítani.Nem tom pontosan hol.Menü->Preferencia->A/V üzemmód.

    Nekem az a bajom,hogy állandóan elmegy a kép,mint amikor vihar van,szal,recseg ropog öszze-vissza,tiszta pixel megcsrizgzrll hangot ad :D,pedig 7 ágra süt a nap,az antenna beálításoknál,65-80 közt van a minőség,egyszercsak leesik minden 10-re,majd felugrik.De van mikor 20-25-re esik vissza,ilyenkor pixeles lesz a kép,v megáll,de hang van.Antennát hiába birizgáljuk,semmi.
  • sadvagabond
    #70
    lenne egy kérdésem,már ha valaki jár erre a közejövőben.én ma váltottam digire,szerintem nagyon renben van,így jó időjárási viszonyok mellett.egy baj van,a kép nagyon sötét.a tévén már felcsontoltam a fényerőt,de még így is.ez ilyen digis-dolog,vagy csk én kapo ki mindig a legjobbat?
    köszi
  • jbal
    #69
    ja a Karakó aha.de itt van UPC
    de akkor még jönne a DIGI TV is?
    banok:hát az szar.de a UPC is.
  • banok
    #68
    akkor csak azt tudod nézni amit a tv-n is....
  • StephenKing
    #67
    Upc-n kivül Miskolc bizonyos területein Karakó szolgáltatja a kábeltévét de csak ott ahol nincs upc.
  • jbal
    #66
    vki nem tud még Miskolci kábel TV szolgáltatókat?
  • jbal
    #65
    mér a digi tv-s kártyát csak tv-be lehet rakni?
    és ha berakom tv-be és rákötöm a tv-re a tunert?
  • banok
    #64
    ha találsz tunerkártyát amibe bele tudod dugni a Digi-s kártyát és még le is kezeli.... :/
  • jbal
    #63
    hello!
    digi tv-re rá lehet kötni a tv tunert és lehet normálisan nézni?
    és mik a tapasztalatok?
  • zaki
    #62
    Mi ma szereltettük be. Mivel több tv-nk van,felajánlották, hogy havonta 500 ft-ért bérelhetünk még 1 beltéri egységet, de inkább megvesszük részletekbe, így sokkal jobban járunk.
  • ffxi
    #61
    Akkor jó!!!
  • banok
    #60
    állítólag mostanában fognak megnyitni 2 új transzpodert így lesznek sakkozások a csatornákkal de ezzel újjaknak is több hely lesz. És a nagyobb sávszélességet igénylők is jobb minőségűek lesznek.
  • bokorn
    #59
    na ezt én most nem nagyon értem :)
    milyen problémák? arra gondolsz hogy csak vidéken rossz a kép, BP-en meg jó? ez esetben cáfolok, egy veszprém megyei faluban lakom :)
  • ffxi
    #58
    Nagyon vidéki vagy, mert mindez, csak vidéken jelenek meg ezek a próbélmák.
  • bokorn
    #57
    rendesen leült ez a totyik :)
    kb. egy hónapos digi hasznalat utan jelentem, hogy semmi komoly problema nincs, a tv2-t helyrehoztak, folyamatosan jonnek az uj adok (eddig atv lett pluszban, jovo heten m2 es boomerang, majusban national geographic), szoval ennyi penzert messze-messze a legjobb...
  • banok
    #56
    még azért nagyon elején van az egész. majd ha nyáron is ilyen ingoványos lesz (kockásodás stb..) akkor majd lehet őket fikázni de most még adjunk nekik egy kis időt.
    Addig nézzél a lavóroddal Astrát vagy Hot Bird-öt azok sem rosszak...
  • ffxi
    #55
    Csak gondolkodom rajta, szal semmi sem biztos. Mert nekem van mind beltéri- és kültéri egységem. És ezt nem karom eldobni. Amúgy nem gondoltam volna, h ilyen szar a minőség. Télleg olyan, amilyen?
  • banok
    #54
    hát sokan panaszkodnak kockásodás miatt. És állítólag a TV2 nézhetetlen rajta. Én még várnék a helyedben még néhány hónapot amíg kialakul a dolog.
  • ffxi
    #53
    Most téleg! Komolyan gondolkodom a váltáson. Szerintetek érdemes? Nincs eddig sok infó róla.
  • banok
    #52
    1.0°W
  • rexa
    #51
    A digi tv az intelsat 10-02-es műholdon van. Nem tudja valaki, hogy ehhez melyik irányt kell látni?
  • banok
    #50
    olyat még itt Magyarországon nem lehet kapni. De kapsz is valahol nem tudsz vele netezni mert még itt nincs meg a technikai feltétele.
  • atlagember
    #49
    Elirtam: DVB
  • atlagember
    #48
    Hol lehet venni olyan DBB tunert ami tud internetezni is?
  • banok
    #47
    A DVB-T-n keresztül lehet majd internetezni is majd a jövőben de ahhoz majd drágább set-top-boxot kell venni. A legolcsóbb most tényleg úgy 100 euró körül van. De majd ennek is le fog menni az ára (lásd a DVD-lejátszók esete). És ha tényleg beindul az országos műsorszórás akkor nem 3-4 adót lehet majd fogni hanem 10-15-öt ingyen! Sőt itt Pesten majd a szlovákok is bejönnek egy erősebb kültériantennával és az még plusz 8-10 adót jelent majd...
    Ez majd elősegíti azt, hogy a kábelszolgáltatók is csökkentsék az áraikat.
    Én már nagyon várom...
  • rexa
    #46
    Valahol lemaradtam...
    mi köze a TV-nek az internetezéshez???