1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • donidarko
    #165
    tisztelt RÁCZ úr. köszönöm szépen a segitségét. a probléma most olyan jellegü lett, hogy összekötöttem a videot és a beltérit, de csak azt tudom felvenni amit nézek. erre keresem a problémát! tisztelettel gáspár sanyi
  • raczandris
    #164
    Ha nem megy hivj fel telefonon : 06 70 248 8485
    Rácz Anrás ant.szer. 06 70 248 8485

    honlap
  • raczandris
    #163
    A beltéribe SCART atlakozó egyík végét a másik végét a videó scart csatl.helyre . a táv.irányitóval kapcsolj AV állásba a videón .
    A videót és a tv-t másik scart kábellel (ha kettő scart van a videón ) ,ha nincs akkor a videó RF ( antenna kimenetéről vezetve a tv ant. bemenetre a jelet kösd össze . Majd a tv-n a manuális hangolással keresd meg a videó jelét , és kész .
  • donidarko
    #162
    hali. nem tudom hogy kell összekötni a videot a beltérivel!! valaki segitsen!!! köszi
  • Borg
    #161
    vip-eknek
  • raczandris
    #160
    Utólagos szerkesztési ,javitási lehetőség létezik ?
    R.A.
  • Borg
    #159
    A http-t nem irtad elé.
  • raczandris
    #158
    Köszönöm a segitséget képtár ügyben .
    Mi volt a hiba ?
    R.A.
  • donidarko
    #157
    hali.én most váltottam digi-re! olyan problémám van hogy nem tudom rákötni a videomat!!! csak ugy birom összekötni,hogy azt vegye fel amit nézek. ha átkapcsolom a digit, a video is mást vesz!! valki kérem segitsen!!!!
  • zaki
    #156
    Segítek egy kicsit:

    Antennaszereléssel kapcsolatos képtár
  • raczandris
    #155
    Sajnos nem sikerült a képtár ,DE a honlapomon keresztül elérhető .
    Sziasztok
    R.A.
  • raczandris
    #154
    képtár
  • raczandris
    #153
    Hasznos képek
    Antennaszereléssel kapcsolatos képtár
  • raczandris
    #152
    Az előbb lemeradt !
    Honlap (antennaszerelés)
  • raczandris
    #151
    Szerbusztok
    Nem nagy itt a forgalom ,de ha valakinek valami kérdése volna megtalál
    a SAT.HU FÓRUM " Digi tv szerelők észrevételei" oldalon .
    Racz András ant.szer. http://antennaszereles.tvn.hu

    [URL=http://antennaszereles.tvn.hu]
  • StephenKing
    #150
    A kép minősége milyen??
  • warchris
    #149
    cseréld meg a két beltérit (nekem bejött)
  • Csaby89
    #148
    valaki lécci irjon...nagyon idegesitő ez a dolog
  • Csaby89
    #147
    Hello.
    Tegnap szerelték be nálunk a DigiTv-t és 2 beltéri egységet kaptunk hozzá.
    A probléma az hogy amikor én váltok csatornát akkor a másik szobában lévő TV-n amire a másik beltéri van kötve egy pillanatra megszünik a jel és van amikor csipog eggyet. Mi lehet a baj? Másnál is elöfordult már ez?
  • nesto
    #146
    Valaki állított már antennát DigiTV-re? Mert az Intelsatot kéne keresni de sehogysem akarja befogni az adókat, úgy ahogy kell.
  • banok
    #145
    nincs
  • Richard90
    #144
    és van MO-n olyan szolgáltató aki nagy felbontásban sugározza a tv csatornákat?
  • Borg
    #143
    Miért kéne nagy felbontásban jönnie? Ez nem hdtv, ahogy a többi se.
  • banok
    #142
    NEM :D
    nagyon nem
  • Richard90
    #141
    ennél a digit tv-nél nagy felbontásban jön az adás?
    tehát az lcd tévénél szép képet adna, és 16:9-es lesz a kép (felbontás pedig 720p)?
  • Borg
    #140
    Ez nem egészen volt igaz.
    Annyit kell tudni, hogy a digitv telefonos üszjét önkéntes egyetemisták alkotják, akik pont annyira vannak tisztában a dolgokkal, amennyire a kedves ügyfél. Semennyire, mert ők is a weboldalból indulnak ki, ami meg nem egyértelmű :)

    Szal be kell menni a városod digitv forgalmazójához, és tőlük ajánlatot kérni. Ők mondják meg a konkrétat. Szal 5k bekötési díj, az első dekóder 0Ft, a második 6000Ft (második TV-hez ha kell). Igy jön ki a 11eFt nekem. 3 tv-re meg harmadik is kell, még egyszer 6k-ért. Bár nemtom hányat lehet össszesen üzemeltetni egy lavórról.
  • jbal
    #139
    "Szal a lényeg az, hogy kijönnek, felszerelik a lavórt, a beltéri egységet 1 TV-hez, 0 Ft. A második TV-hez még egy dekóder kell, ezt egyszer 6000Ft ellenében szerelik be.
    Eddig tehát a bekötés 6k-ban van.

    A telepítet eszközökért NEM kell fizetni a továbbiakban, tehát azok a szolgáltató tulajdonában maradnak.

    Az alapcsomag havidíja ezután HŰSÉGSZERZŐDÉS NÉLKÜL 2700Ft. <- ez nekem így jó ajánlatnak tűnik...

    HA megvásárolom egy összegben a műszaki berendezéseket (21xxxFt), ÉS CSAK EKKOR, köthetek 2 évre hűséget, és így az első évben 0 Ft a havidíj.

    A kérdés már csak annyi, higy pl egy upc kábelhez képest milyen szolgáltatásminőségre lehet számíani?
    Meg úgy olvastam, hogy teletext sincs, viszont van valami egyéb műsorkkirás, amit a settop box tud? "


    ezt láttam akkor mégis máshogy csinálják?
    és annyi h 3 tv-re hogy lehet megoldani?
  • Borg
    #138
    5 a bekötés, és +6 a második beltéri.
  • jbal
    #137
    végülis igen:)
    ahogy hallottam meg láttam te is írtad hogy lehet hűségnyilatkozat nélkül is és 6ezer forint a bekötés
  • Borg
    #136
    Ennél csak rálátás kérdése a dolog.
    Hivsz antennaszerelőt, és felrakja, beállítja neked az új helyen. Ennyi.
  • jbal
    #135
    azt ugye meg lehet oldani h ha megrendeljük ide de utána elköltözünk h áthelyeztetni oda vagy visszamondani?
  • banok
    #134
    különbőző beltérik más TP-ről kapják ugyanazt a frissítő szoftvert. Ennyi.
  • Borg
    #133
    Ez egy sima community oldal...

    Még ki is van irva az elejére nagy betűkkel, hogy nem a hivatalos.
  • zaki
    #132
    http://digitv.ibsoft.hu/

    GY.I.K./Általában a szoftver frissítésről.

    Ha nem hivatalos ez az oldal, akkor sry, de ez akkor is lol.
  • Borg
    #131
    A hivatalos oldalon (www.digi.tv) ilyesminek nyoma sincs, szal nemtom honnan szedted...
  • jbal
    #130
    ez most h is van?minden beltérivel más és más csatornákat lehet fogni?
  • zaki
    #129
    Ezt a "hivatalos" oldalon találtam:



    Vicces... :D
  • jbal
    #128
    az UPC egy fos annak mind1.láttátok a mai mutatványukat?
  • Nagy Ákos
    #127
    Köszönöm a teljeskörű tájékoztatást. Most már szerintem is ócska a Digi Tv és nem állok át rá:-)
    Inkább a UPC-t kell rávennem, hogy olcsóbb legyen: felébresztem bennük a szociális érzékenységet:-)
  • banok
    #126
    csak Digivel nem lesz TV5. Antennaforgató a megoldás.
    utolsó kérdésedre meg a válasz: pénz. A szolgáltatók (UPC, SKY, Digi, Premiere...stb.) bérlik a tp-ket a műhold szolgáltatóktól.