1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • bujcsik555
    #565
    és hogy lehet megkeresni?vagy csaka kábel verzioban van,a müholdasba nincs? vagy hogy van ez?
  • lippet
    #564
    Én itt néztem és itt nincs!
  • banok
    #563
    bizony van TV6 a DigiTV-n
  • lippet
    #562
    BL meccset nézné mi?:D Am sajna nincs:S
  • bujcsik555
    #561
    hello!

    szoftverfrissitést hogyan kell? a tv6 benne van a csatornákban?
  • banok
    #560
    ha vannak újak akkor igen.
  • Soldiers
    #559
    ha szoftver frissítést csinálok akkor talál új csatornákat??
  • lck
    #558
    meleg
  • desigo
    #557
    Ez a Hyundai beltéri rohadt forró kikapcsolt állapotban is
    az alatta lévő polcot is teljesen átmelegíti és a fiókban lévő papírokat is
    itt fogyasztja feleslegesen az áramot :/

    a tiétek is meleg?
  • madmanic
    #556
    mondd le amíg nem késő...
  • Silverford
    #555
    Lassan két hete hogy elromlott a beltérink és be is lett jelentve.Azóta már vagy 3-szor lett szólva de eddig senki nem jött.Ennyit az "olcsó kábeltévé"-ről.
  • lippet
    #554
    ja nekünk is egyik szobába van a beltéri két kártyával, a másik tvnél meg csak egy telefondróttal levezetett fej van, ami érzékeli a távirányítót!
  • lck
    #553
    Igen 2 szobába külön műsor havidíja ugyan annyi mint az egyé. Csak bekötési díja van. Adnak még egy külön beltérit a másik szobába, vagy pedig egy un. ikerbeltérit amiből egy kábelt visznek át a másik szobába a rajta lévő érzékelővel a távirányítónak.
    Csak úgy hallottam hogy mostanában az a gond hogy kevés a beltérijük, és 2 hónapig sem kapod meg a másikat.
  • Doog
    #552
    Hát nem tudom de nekünk úgy van, hogy 2 beltéri, 2TV van egy tányér és akkor is egy előfizetést fizetünk.
  • Japep
    #551
    Én is havi 2700-at fizetek, de csak egy TV-re...akkor megoldható lenne, hogy 2 TV 2 különböző adás havi 2700-ért?
  • lippet
    #550
    DigiTV
  • Doog
    #549
    És olyan lista nincs amin csak a Magyarországon fogható adások vannak rajta?
  • lck
    #548
    2 Tv = Havi 2700 + 6000 egyszeri díj bekötéskor.
    Ha több a tv, annyiszor több az előfizetés. Vagy 5 tv-n 2 féle műsort nézel egy időben.
  • Doog
    #547
    Több beltéri szerintem.
  • fulldiak
    #546
    Sziasztok!Nincs még DigiTv-m, és az érdekelne, hogy egyszerre több tévén hogy lehet nézni? Tudom hogy van hozzá valami amivel 2 Tv-n megoldható, de ha 5 Tv van a lakásban? Meg kell venni többször az előfizut, vagy van valami egyszerű megoldás?
  • Vegas
    #545
    é*
  • Vegas
    #544
    cseréltek ya
  • Silverford
    #543
    Akkor majd lesz szólva a szerelőnek aki bekötötte nálunk, hogy elromlott a beltéri és megnézi.Tietekkel csináltak valamit esetleg cserélték?Sajátotok volt?
  • Vegas
    #542
    nekünk túlmelegedett és meghalt pont így :/
  • Silverford
    #541
    Sziasztok!Egyszer csak elment az adás a beltéri mintha kikapcsolt volna.Világított a piros led be sem lehetett kapcsolni.Aztán kihúztam a hálózatból és vissza a piros led pedig folyamatosan villogott.Aztán kihúztam 5 percre a hálózatból és most már a piros led sem világít csak halk kattogó hangot lehet hallani a villódzás helyett.Mi lehet a probléma, mi mehet tönkre a beltériben?
  • banok
    #540
    VH1-al lesz osztott műsoridőben.
  • desigo
    #539
    Comedy Central remélem,hogy lesz mert az eléggé jó csatorna
  • Doog
    #538
    Na akkor mostmár ezt is értem. :D
    Köszi!
  • Borg
    #537
    Senkinek sincs olyan. Max hekkelve, és akkor is csak román hang van rajtuk.
    Hivatalosan csak a sima AXN fogható magyarul.
  • Doog
    #536
    Értem.
    Csak mert néztem a csatornalistát és nekünk nincs olyan pl.: AXN Crime hanem csak a sima AXN.
  • Soldiers
    #535
    sztem nem
  • Doog
    #534
    Valaki? Senki nem tudja?
  • Vegas
    #533
    mindegy felhívtam őket megint, majd kijönnek..
  • Borg
    #532
    Ja hogy dual beltérid van. Hát akkor nemtom, de vagy az a kábel szar, vagy a beltéri. Sok lehetőség ott nincs.
  • Vegas
    #531
    egy beltéri van, abból megy egy kábel (fasztudjamianevekábel :D ) az ottani és a másik szobában (koax) lévő tv-re.
  • Borg
    #530
    Ha átviszed a másik beltérit ennek a kábelnek a végére, az megy?
    Mert lehet hogy az elosztód döglött meg. Vagy ha dual fej van fent, és onnan jön már 2 kábel, akkor meg az.
    Egyébként a Digi szerelőnek a bekötés utáni első kiszállása meghibásodáshoz ingyenes. Ezt se szeretik mindenkinek elmondani.
  • Vegas
    #529
    próbáltam de nem jó xD
  • lippet
    #528
    húzd ki a dobozt a konektorból várj vagy 5s és gyugd be! nekünk bevállt!:D
  • Vegas
    #527
    hai!
    Tegnap óta elment az adás de csak az egyik TV-n, akármit csinálok semmire nem reagál, próbáltam újra keresni az összes csatornát de egyet sem talál míg a másik szobában van normálisan minden.. a kártyákat próbáltam kicserélni de úgy sem volt jó, felhívtam az ügyfélszolgálatot ők azt mondták hogy csak újra kell keresni az összes csatornát, vagy kijönnek pár ezresért.. de olyan meg nincs hogy csak magától elbaszódjon valami.. kurvára idegesít hogy pont azon megy el ami befogja a jelet, míg a másikon ( ami ugye abból a szarból megy át a másik helységbe ) van minden..
    valakinek valami ötlet? volt már másnál is ilyen?
  • Doog
    #526
    Hello! Lenne egy kérdésem. Az befolyásolhatja a fogott csatornák számát, hogy a jel nem 100%-os? mert az enyém csak 80% körül mozog.