1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • gergely1991
    #1445
    A régi beltérik tudtommal 640x480 felbontással bírnak.
    Elképzelhető...
  • spiderman2
    #1444
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném.
    Jelenleg Digi+ műholdas csomagom van hyundai sd beltéri egységgel.
    Ha megrendelném az egyetlenegy létező HD-s boxukat, csak az általuk is hirdetett 5 csatorna( M1 HD,DIGI Sport 1 HD,DIGI Sport 2 HD,DIGI World HD Sport1 HD,) esetében lenne felbontás javulás, vagy HDMI-n keresztül a többi is valamivel jobb felbontással jönne?
    Azért kérdem, mert beruháztam egy komolyabb felbontású tv-re és ahogy várható volt a régi boxal elég ramaty a képe.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • bigbigle
    #1443
    Az a probléma már megoldódott. Ott rontottam el, hogy hálózati keresés helyett teljeset csináltam.
  • gergely1991
    #1442
    Automatikus keresés?
  • bigbigle
    #1441
    Hello!

    Szeretnék segítséget kérni.
    A háztartásban 2 régebbi tv van így ezekhez kellett beltéri egység, és az a probléma hogy az egyik tv-nél minden rendben van, de a másiknál zúg minden adás. Ez azért érdekes, mert már fel is cseréltem őket, meg a zúgó tv-t ki is cseréltem, de ott akkor is zúgott (főként a világosabb/fehér adásoknál van a zúgás). Ez minek tudható be?

    Valamint vagy egy LCD tv is amihez nem kell dekóder, és a kábelen át bejönnek a csatornák, kiévéve : M1/M2/DUNA/DUNA W/ Rádiók
    Ezt lehet valahogy orvosolni (próbáltam a CI kártyafoglalatba betenni az egyik beltéri kártyáját de nem változott semmi)?

    Elnézést ha hosszú és értelmetlen.
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • gergely1991
    #1440
    Indítsd újra vagy a Telepítés>Keresés menüpontjában.
  • LaliK
    #1439
    Sziasztok!

    Szüleimnél Digi van (2 beltéri de ugyanaz a csomag). Nemrég azzal kerestek meg hogy valami elromlott. Elmentem megnézni és az egyik beltéri tökéletes, a másikon pedig hiányzik kb 50 csatorna. A csatornalistában a számok úgy mennek hogy pl 1, 2, 10, 30, 55, 60, 61 stb, tehát egy csomó üres hely van ahol még ma reggel csatornák voltak. Valaki találkozott már ilyennel?

    (Próbáltam beírni számmal is például az 54-est de egyszerűen semmi nem történik, pedig ott csatorna volt)
  • Mighty
    #1438
    Mai hír, hogy a discovery csatornák szolgáltatásból való kivétele jogsértő módon történt. Csekély 5 millára büntették őket. Nevettséges...

    Elmúlt fél év, mióta nincs Discovery a diginél. A kapott csatornák (History, digi Life, digi World) nem tudják helyettesíteni az elvetteket. A legritkább esetben tudom nézni 5 percnél tovább bármelyiket is. Na jó, a History-n vannak jó műsorok, de ezek a saját márkás csatornák kb szart sem érnek...
  • ChaosTeam
    #1437
    A Discovery network más kérdés, én nem arról beszéltem, hanem a DIGI Film csatornáról. Az, hogy nem olvastok utána a dolgoknak egy dolog, de utólag akkor se kell olyanért reklamálni, amiről azért nem tudtok, mert nem olvastátok el :)
  • gergely1991
    #1436
    RTL2 nincs is, keresés?
  • FL Zoli
    #1435
    Hello

    Digin hogy lehet behozni a rtl2-t meg supertv2-őt, csak frissítést próbáltam de nem talált semmit

    köszi
  • SzocsA
    #1434
    Nem csak ez a baj vele! levették a discovery csatornákat is!
    amúgy én meg nem is hallottam a digi filmről hogy prémium csatorna lesz! vagy csak azért mert nem nagyon néztem tvt az elmúlt időszakban! honlapjukat nem kerestem!
    meg naponta változtatják a csatornalistát! értelmes csatornák nincsnennek már lassan rajta!
  • Reg5
    #1433
    Mostanában divat szidni a digi-t. Tudod a benzin is miattuk drágul :)
  • ChaosTeam
    #1432
    Nem értem mi ez a felháborodás... eleve úgy lett bejelentve, hogy fizetős lesz az a csatorna és 1 hónapig lehet ingyen nézni.. ehhez képest tovább adták ingyen és most mégis ezen vannak emberek felháborodva?

    Ezért nem szabad az embereknek semmit adni "ajándékba", mert mindig ez a vége, hogy nemhogy örülnének neki, hanem utána fognak követelőzni meg anyázni. Ha olyan jó csatorna, hogy sokat nézte az ember, akkor lehet megér havi 300 forintot, ami 30 nappal számolva 10 forint naponta! Nehogy már ez olyan sok legyen.
  • madmanic
    #1431
    upc..

    a thominál is előfizus..

    A digi meg egy FOS. Örülök, hogy már el is felejtem lassan, hogy valaha igénybe vettem a "szolgáltatást"..
  • gergely1991
    #1430
    Amúgy a DIGIFILM prémiumcsatornának lett bejelentve.Bár jó lenne ha film+-t lecserélnék erre,annyi a reklám benne hogy nem érdemes már nézni(már tervezem a csatornalistából való törlését).
  • wesker24
    #1429
    Egész eddig volt a DIGIFilm csatorna ahol jó filmeket szoktak adni egész nap !

    Ma reggel bekapcsolom a TV-t és mit látok már a DIGIFilm se elérhető mert le van tiltva !

    Hát menjenek a picsába ezek után én is más szolgáltató után nézek !
  • Soldiers
    #1428
    az hát tiszta fos lett ez a digi én is minél hamarabb lecserélem a digisport miatt sajnálom csak
  • SzocsA
    #1427
    beírtam facebookra! hírben hogy ha tetszésüket nyerte akkor fizessenek elő 300 ft hó volt egy csomó komment hát én tömören nyersen az édes anyukájukat emlegettem! csak én nem látom azt a hírt vagy levették? :D
    se discovery gagyi szar lett ebből!
  • SzocsA
    #1426
    elvették a digi filmet 300 ft / hóval
  • zoliii
    #1425
    Náluk még van Discovery: szolgáltatók Kéne csinálni egy Discovery oldalt, ahol vissza tom nézni a kedvenc műsoraimat! Autókereskedők, Kütyüparádé, Morgen Freeman a Féreglyukon át, Stephen Hawking műsorai!
  • daver88
    #1424
    Újabb Discovery pótlás...

    Egy mondatot nem tudok értelmezni:
    "A csatorna még 2013 első felében teljes szinkronnal lesz látható."
    Utána mi lesz??? felirat vagy marad az angol...

    amúgy nem tűnik rossznak így első ránézésre a műsor, dehát itt nincs Dynamo :)
  • sandor72
    #1423
    Érdeklődtem a DIGI-nél még szombaton mi lett a csatornákkal és ezt írták nekem vissza ma reggel. Kicsit hosszú a levél, és lehet ismeritek már a tartalmát máshonnan, de beillesztem hátha nem.

    Tisztelt Előfizetők!

    Köszönjük megkeresését!

    Panaszával, jelzésével kapcsolatban kérjük, tekintse meg a 2012. november 30-i közleményünket a Discovery csatornákkal kapcsolatban.

    2012 novemberében a DIGI és a Discovery megállapodása megszűnt, így nincs további jogosultsága a DIGI cégcsoportnak arra, hogy a Discovery csatornáit tovább terjessze.

    A DIGI Kft. érvényes szerződés hiányában az alábbi fennmaradó csatornákat (Animal Planet, TLC, ID Investigation Discovery, Discovery Science) a csatornakiosztásból eltávolította.

    Társaságunk nem kívánja a hasonló tematikájú csatornák árához képest háromszoros díjért sugározni a Discovery csatornákat. A Discovery árait mindig dollárban (USD) állapította meg, továbbá a Discovery csatornák árai évről évre folyamatosan növekedtek, függetlenül a gazdasági válságtól és a valutaárfolyamok alakulásától, így a DIGI által a Discovery csatornákért fizetendő díjak 2008-hoz képest megkétszereződtek.

    Miközben Magyarországon a DIGI előfizetőinek csak néhány százaléka nézi az érintett Discovery csatornákat, azok díjait a DIGI előfizetőinek 100%-nak kellene fizetnie.

    Előfizetőink igényeinek maximális kielégítése érdekében a DIGI mindent megtett, hogy a Discovery-vel megegyezzen, így javaslatot tett egy különálló, Discovery csatornákból álló csomag létrehozására. Ezt a Discovery-csomagot bármely DIGI előfizető igénybe vehette volna úgy, hogy a megoldás nem jelent többletköltséget az előfizetőink túlnyomó többségének. Ennek a Discovery-csomagnak a díjszabását természetesen a Discovery határozhatta volna meg. Ezt a megoldást a Discovery elutasította, végső soron megfosztva ezzel saját rajongóit a Discovery csatornáktól.

    Cégünk nem tudja elfogadni a Discovery álláspontját, hogy a jelenlegi gazdasági helyzetben garantált bevételt kér, függetlenül az általa sugárzott csatornák tartalmától, az ismétlések számától, és a reklámok időtartamától.

    A fent felsorolt érvek, így a gazdasági válság, a csökkenő fogyasztói vásárlóerő és az árfolyamváltozások, nem voltak elfogadhatóak a Discovery csoportnak. Az utóbbi hetekben a Discovery először volt nyitott arra, hogy megvitasson valamilyen engedményt, de nem sikerült közös álláspontot kialakítani, így nem maradt más megoldás, mint a csatornák terjesztésének a megszakítása a felek közötti szerződés lejártával.

    A DIGI Kft. visszautasítja a Discovery azon állítását, miszerint szerződést szegett volna.

    A közelmúltban a DIGI cégcsoport elindította két minőségi tartalommal és színes műsorkínálattal bíró tematikus csatornáját, DIGI World és DIGI Life néven, amelyeken a műsorok reklám és megszakítások nélkül élvezhetőek.

    A DIGI két új tematikus csatornái mellett óriási fejlesztéseket hajtott végre azáltal, hogy bekerültek a csatornakínálatába az alábbi csatornák is: SuperTV2 (HD), Viasat Nature/History HD, PV TV HD, HISTORY, illetve a nagy sikerrel induló saját csatornája a DIGI Film.

    Bízunk benne, hogy a bővülő, változatos programkínálatunkkal hosszú távra elnyerjük előfizetőink elégedettségét.

    Tisztelettel:
    Kiss Anikó
    DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft.
    Ügyfélszolgálati kapcsolattartó.
  • Reg5
    #1422
    Amíg ott a lan net addig felőlem kivehetik a csatornák 95%-át, eszembe nincs váltani :)
  • Petko
    #1421
    Érdekes, mert nekem az ID és azthiszem az Animal Planet is megmaradt...
    A sima discoveryt, discovery science, discovery world-öt szedték ki.

    Amúgy nincs jó megoldás, minden szolgáltató szar, és én még így is a digit sokkal többre tartom a féreg UPC-nél.
  • sandor72
    #1420
    Szia! Igaz így ebben a formában teljesen igazad van erre nem gondoltam.
    Már csak egy a kérdés hol tudnám a Discovery csatornákat nézni főleg a TLC, ID és az Animal Planet műsorait?
  • daver88
    #1419
    Hidd el, a mostani előfizetők legalább 90 % ott fog maradni...ki van ez szépen számolva a Diginél is...Amíg a nyugdíjasnak azt mondják, hogy 3500 Ft-ért kap havonta 100 csatornát meg még telefont is, addig nincs miről beszélni...
  • sandor72
    #1418
    Nekem tele a t*k*m a digivel. Én és a család is szinte csak a Discovery csatornákat néztük főleg a TLC, ID és az Animal Planet műsorait, persze azért a többin is voltak kedvenc műsorok. Most olvastam, hogy az HBO -t is kiveszi januártól. Szerintem ha így folytatja nem sok előfizető marad mert ahogy látom nem azt nézik ami az előfizetőket érdekli hanem önhatalmúan egyoldalúan dönt mi jó szerinte nekünk. Mi a francért nem kérdezte meg mi mit gondolunk ezekről a csatorna elvételekről. Egyszerűen csak fogta és kiveszi a kínálatból és ami a legbunkóbb, hogy nem is akar tárgyalni arról, hogy esetleg miként lehetne visszarakni a csatornákat. Ja és azt is hallottak, hogy a facebook-on meg törli a hozzászólásokat és kitiltja a hozzászólogat pedig csak kulturáltan érdeklődtek mi történt az eltűnt csatornákkal. Ügyes. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz januártól ha eltűnik az HBO pakkjuk is. Egyetlen egy nézhető csatorna sem marad. Hát nagyon úgy nézz ki hogy hamarosan váltok vagyis váltanom kell valami másra. Amint lehet meg is teszem.
  • banok
    #1417
    Kikerül az HBO is?
  • Atys91
    #1416
    150-200 forintal most több az előző hónaphoz képest a T-home havi
  • daver88
    #1415
    Jogos...nem új lesz, csak átalakul a ZoneReality, teljesen új tartalom és arculat lesz CBS Reality néven...
  • gergely1991
    #1414
    A Zone reality lesz átnevezve CBS Reality-re tudtommal.
  • daver88
    #1413
    Lifenetwork és CBS Reality-vel próbálnak kompenzálni januártól?? (ill. LN már dec. 1-től)...köszönjük, inkább a Discovery-t!!
  • lemongrass
    #1412
    az az amelyiken mindenféle "say yes 2 tha dress" meg az a cukrászos műsor van? :D /mint látod mindig TV-znem kéne, mert van jópár, amire nincs szükségem :D/ általában TRAVEL megy /de ott is a régebbi műsorok rotálása miatt jónagy %-át már láttam.../ ha nem travel akkor Comedy Central, vagy Sport1,2,M,klub,Euro1,2,espn... meg, ha épp elkapok valami érdekeset a természet & dokumentumfilmes pakkból...

    visszatérve TLC-re, az pont lehet, h életem értelmének jó lenne... (nőből van, párX elkaptam, h a ruhás műsort nézi :D) majd tájékoztass plíz a mikéntjéről! köszi
  • gergely1991
    #1411
    TLC még orvosolható:)
  • lemongrass
    #1410
    világ életemben DIGI ellenes voltam... anno ex-em Mátraderecskén lakott... /sűrű megjósolhatatlan esőzések..../a tányéroson az eső miatt meg többször volt hibakód, mint műsor. mindig is UPC Direct-es voltam /azóta hozzácsapódott egy T-s IPTV alapcsomag.../
    aktuális barátnőék is DIGI-sek... problémával valamelyik nap szembesült. /discovery-s cucc/ ID-t imádja/-ta/-tuk úgyhogy hatalmas most a csalódás és a felháborodottság!

    DIGI Sport-tal akarnak magukhoz édesgetni embereket /BL meccs hegyek/...
    hát azt pont megnézem Sopcast-en a Román Digi-n...

    eddig is utáltam őket, ezután sem lesz másképp! RIP Digi!
  • SirAlo
    #1409
    Ugy kellene tenni hogy ne fizesse ki senki a szamlat amig nincs bent a discovery, csak az a gond hogy osszefogas soha nincs-.- es epp ezert minden szolgaltato azt csinal amit csak szeretne mert tudja hogy ugy se lepnek az emberek
  • gergely1991
    #1408
    Kábeltévénél pl.: a 2800-as illetve 3100 árak szerepelnek.
  • gergely1991
    #1407
    Elvileg egy 100-assal kevesebb lesz a számla(nem véletlenül emeltem ki).
  • SirAlo
    #1406
    Es amugy olcsobb lessz a szamla igy hogy a Discoveryket kivettek ? Vagy ugyanannyit fizetunk feleannyi musorert?