1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • gergely1991
    #1485
    Nem ajánlott folyamatosan működetni őket.
    Elromlik ha percekként kapcsolgatjuk ki/be.
  • SzocsA
    #1484
    Amúgy ha nem kapcsolom ki a beltéri egységet csak a tvt kapcsolom ki úgy jó, de nem megy tönkre tőle?
    Valakik azt mondták, hogy ha sokat van ki be kapcsolgatva elromlik attól is.
  • gergely1991
    #1483
    Tedd kedvencekbe,ez a frissítős dolog a digi beltérik (egyik) baromsága.
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.05.20. 09:36:29
  • SzocsA
    #1482
    Nem csak az a baj, hogy lefrissít állandóan a beltéri egység mikor bekapcsolom, hogy lehet ezt kikapcsolni, hogy nem frissítse a csatorna listát? Minden nap többször frissít nem értem ezt.
    Emiatt hiányzik pár adó. de ha visszafrissítem akkor újra berakja...
  • SzocsA
    #1481
    Kivette a digi a film + ot meg kevesebb lett a csatorna lista.???
  • gergely1991
    #1480
    Inkább betett mint kivett volna,szerintem.
  • SzocsA
    #1479
    Na megváltoztatta a csatornakiosztásokat a digi, de rendesen megkeverte, meg berakta az izaura tvt meg még más valamit és mit vett ki?
  • gergely1991
    #1478
    A beltérire általában csak a saját felvételt lehet(olyat is halottam hogy csak a magán az eszközön lehet lejátszani).
  • SzocsA
    #1477
    Már jó lett. lehet, hogy nem aktiválta vagy később aktiválta.

    Van egy ilyenem. kaon na1000hd Ennek van belső vinyója, amire lehet rögzíteni a filmeket? Használati útmutatást nem kaptam.
    Amúgy meg van egy ilyenem is. Jó régi.


    Az a baj, hogy a régi winyó csatlakozója van, az a széles szalagos izé. de van két vinyom ami ebbe belemegy. meg van két új is ami terásak, de ennek ilyen kicsi satas csatlakozója van.

    Usbvel próbáltam 1 Gbos van, raktam rá képeket de nem észlelt semmit sem az usbn. Csak filmeket lehet rajta lejátszani?
  • SzocsA
    #1476
    Bejön több adó is, nem csak a pro 4 csak nem néztem végig az egészet.
  • SzocsA
    #1475
    Kicserélték a boxomat, hoztak kettőt helyette. Az enyém egy ilyen kis fekete lapostvkhez. A másik egy régebbi lehet 2009 van ráírva az egyik oldalára. 1 hetet bírt, egy csatornát lehet rajta nézni, a többinél kiírja, hogy Riasztó hozzáférés megtagadva, zavart csatorna. A Pro4 jön be rajta egyedül.
    Kihúztam, kivettem a kártyát, áramtalanítottam 20 percre.
  • gergely1991
    #1474
    Akkor az analógnak is elkellene tűnnie....
    Biztonságként:Mentsd le USB-re a csat. listát(nézd meg hogy milyen régiós a lista mert visszaállításhoz szükséges lehet).
    Gyári beállítás és keresést javasolnám.
  • gergely1991
    #1473
    SAT esetén: Menü>Letiltás vezérlése>Szülői felügyelet?
  • SzocsA
    #1472
    Kicserélték a boxot, de ilyen 18 as filmekhez kér jelszót az mi? Szülői engedélyezést!
    Nem voltam itthon mikor beszerelte.

    Beírtam nullákat elfogadta, most ezt volt beállítva alapból? Hogy lehet kikapcsolni ezt, hogy ha 18 + os filmek vannak akkor ne kelljen írogatni?
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.01.22. 23:48:19
  • Japep
    #1471
    Sziasztok,
    már második alkalommal fordult elő, hogy reggel kapcsolom be a TV-t, erre újrahangolást kér.
    Alapból az ATV és a DTV csatornák is el vannak mentve (kábeles TV), de ilyenkor a DTV-k elszállnak és csak az analóg marad meg.
    Szerintetek ez TV vagy szolgáltatói hiba? Már hívtam a DIGI-t, de szerintük nem náluk van a hiba - pedig érdekes, mert akkor jelentkezett először, amikor bementem szüneteltetni a szolgáltatás (egy később dátumra kértem, de másnap reggel nem volt adás). Eddig ilyen panaszom még nem volt, a TV-t is már hónapok óta használjuk (Toshiba LED TV).
    Köszi előre is. :)
  • SzocsA
    #1470
    Jól szellőző? Hát fent van egy ágyneműtartó szekrényen 1 méter magasan, a tv mellett, de az egyik oldala igen melegszik.
    Két proci van benne vagy mi az, egyik az enyém, a másik a másik tvé?
    Lehet beszart a ventilátora?
    Amúgy régebben is melegedett, de lehet nem ennyire,
  • Szabi #1469
    jól szellőző helyen van ? nem melegszik ?
  • SzocsA
    #1468
    Van egy kis gáz, két tv van az egyik működik a másik nem, az írja ki, hogy nincs jel vagy rossz a jel.
    Az én szobámban van a box, pár napja is szarakodott, de délután ki volt kapcsolva és visszajött este.
    Most semmi, néha nálam be szokott akadni a kép egy két másodpercre, volt amikor kifagyott a kép. meg kockásodik kicsit.
    Szóltam a diginél de mivel délutánra jó lett meg másnap is visszamondtam a hibát.
    Mi lehet a probléma? beszart az boxban az én tvmhez tartozó egység?
    Most hogy írtam ezt, megint visszajött és jó lett, néha még megáll a kép.
  • Mighty
    #1467
    A frissített verzióval már nekem is jó.
  • ChaosTeam
    #1466
    Nekem tökéletesen működik.
  • Mighty
    #1465
    Digi online androidon. Próbálta már valaki? Nekem ERRCODE101-et dob, mikor megnéznék egy adást.
  • gergely1991
    #1464
    "de a menüt sem látom semmit sem."
    A helyedben ezekután megnézném a rca kábeleit(a sárga video kábelt főleg).
  • SzocsA
    #1463
    most meg már elmegy a kép is sokáig a hang az van. de a menüt sem látom semmit sem.
    Viszont a másik tv jó....
  • Mighty
    #1462
    Hogy ezt a lehetőséget kizárd, kösd arra a kábelre, ahol még jó.
  • daver88
    #1461
    Van benne DVB-C. A lakásban másik TV-n bejönnek ezek a csatornák...esetleg nem lehet egy elosztó hibája?? mert a legutolsó TV a rendszeren.
    Utoljára szerkesztette: daver88, 2015.04.19. 20:42:21
  • Mighty
    #1460
    Van abban a TV-ben DVB-C tuner? Ha nincs, akkor csak az analóg adásokat fogod megtalálni. Kell egy HD set top box.
    http://digi.hu/kabeles-media-eszkozok-konstrukcioi
  • piamania
    #1459
    Biztos arra a csomagra fizetsz elő, amikben ezek benne vannak?
  • daver88
    #1458
    Üdv!!

    Hátha tud valaki segíteni, a következő lenne a problémám:

    Adott egy 81 cm-es Telefunken televízió, amire a digi kábel van rákötve...meg is talál rengeteg csatornát, de például az RTL II HD, Sport2, COOL HD-t egyszerűen nem bírom megtalálni sehogy...manuálisan sem, hálózatkereséssel sem, próbáltam már mindenhogy...

    Valakinek esetleg megoldása?? köszi!!
  • Petko
    #1457
    A HDMI az digitális átvitel. A DVI-on belül lehet digitális és analóg is, attól függően, hogy az a lapos tű milyen irányban van. Elvileg az adaptert be se dughattad volna a régi monitorba, mert a tűknek nem szabadna úgy elhelyezkednie. De amúgy a régi monitor analóg bemenetet kér, illetve ha még digitálisat is elfogadna, akkor se stimmel a nagy felbontás meg egyebek. Egyszerűen régi ehhez.
  • SirAlo
    #1456
    Hi, ma kaptam meg a Diginel HD settopboxot , van egy regebbi kis monitorom amihez hozza kotottem HDMI kabellel es a Monitornal van egy DVI-HDMI adapter (mivel a monitorba nincs csak DVI bemenet) ha bedugom a settopboxra azt irja ki a monitor hogy " The input not supported" , viszont ha az ujabb dell monitorba dugom megy tokeletesen (ott is ugyanazzal az adapterrel). Mi lehet a gond?
  • gergely1991
    #1455
    Ellenőrizném a jelszintet/minőségét...
  • SzocsA
    #1454
    mitől van az hogy feketére elsötétül a kép egy pillanatra? percenként 5-6szor csinálja, lassan már majdnem minden csatorna ilyen.
  • Soldiers
    #1453
    mi a bajod a digivel?
  • ChaosTeam
    #1452
    Te bajod :)
  • madmanic
    #1451
    Ha fénysebességű netet kínál a tróger digi akkor SEM leszek soha többet előfizetőjük. SOHA.
  • Mighty
    #1450
    Gigantikus száguldás
    1000 Mbps
    sebességgel!


    DIGINet 1000
    Okoscsomagban 4690 Ft/hó*

    *A szolgáltatás és az akció 2014. július 15-től érhető el és visszavonásig érvényes, 24 hónapos határozott időtartamú szerződés vállalása mellett. Az ár a TV és telefon szolgáltatás előfizetési díját nem tartalmazza. Sávszélesség: 1000/100 Mbps, garantátl le- és feltöltési sebesség: 300/50 Mbps. Érdeklődését jelezze a 1272-es telefonszámon vagy ügyfélszolgálatainkon. A szolgáltatás igénybevételéhez előzetes technikai felmérés szükséges. A tájékoztatás nem teljeskörű.



    omg, omg, omg
  • gergely1991
    #1449
    tv-tunerkártya(lehetőleg rf,rca,scart,hdmi bemenettel)?
  • jeneci
    #1448
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni abban, hogy Digi-n mivel tudnám rögzíteni mondjuk a discovery adásait pc re? előre is köszi
  • Petko
    #1447
    A diginél nem is kell kártya, csak az HBO-hoz. Egyébként kódolatlanok a transzponderek. Bedugod az "antenna" kábelt és már megy is.
  • smintsoma023
    #1446
    Sziasztok!
    Digis előfizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne! Az albérletben ahol lakom, nincs bevezetve a lakásba a kábel (cska al épcsőházba egy dobozba). Nem is akarok ezzel macerálni, ugyanis a TV-men van egy ilyen "Common Interface" bemenet. HA jól tudom, ez annak a bizonyos kártyának (átalakítóval) a helye, ami a beltéri vevőkben is van. Az lenne a kérdésem, hogy van-e lehetőség a DIGI-nél arra, hogy cska ezt a kártyát béreljem/vegyem meg? Rákérdeztme náluk is ,de a válaszukban kicsit elvesztem a fogalmak között!
    Köszönök előre is bármilyen segítséget! :)28