249
X-Men 3: The Official Game
  • reemus69
    #249
    Vagyis védekezéssel visszaütni a lövéseit?
  • Shep
    #248
    Ez nem az a játék, de ugyanazt kell csinálni, mint a gránátosok ellen.
  • reemus69
    #247
    Hali.
    Én ott akadtam el amikor összekerülök a botos csávóval, mindig felugrik az emelvényre és nem tudok mit kezdeni vele onnan lövöldöz lefele, tudja valaki mit kell tenni itt?
  • pet97
    #246
    Nem tudok egy szintet tudjátok wolvewrine után vagyunk icemannel a szabadságszobornál egy szigeten pár hajóval.
    Nem tudom, hogy ott mit kell csinálni. Segit valaki?
  • C7
    #245
    szervusz! melyik nem meg? az elsőbe meg kell érteni és tök eccerű. a 3. is nagyon szimpla csak lövöd, jó, ha fejlesztetted a lövést, ha kártya kell, akor + 2 perc. a 2. szerintem nagyon nehéz, próbálkozz!
  • atmosphere007
    #244
    Helló!
    Van egy kis problémám: ezerszer próbáltam, de nem tudom megcsinálni azt, amikor 3 Jégemberes pálya van egy egymás után. Tud valaki küldeni nekem egy ezutáni mentést? Az e-mail címem: [email protected]
    Előre is köszönöm!
  • Logen192
    #243
    Már nem kell mentés!!!!!!Megkaptam pár ruhát !!!:D
  • Logen192
    #242
    Hello!!!!!!!!
    Valaki tudna nekem küldeni egy olyan mentést amiben a wolverinek megvannaka a további ruhái???Előre is köszi !!
    A cim :[email protected]

    Szerintem jó a game csak egy kicsit rövid!!!!
  • pries
    #241
    Hali!
    Meg lehet valahogy csinálni hogy 100Hz-nél kevesebban fusson, mert régi sz*r a monitorom és nem bírja.
  • C7
    #240
    amúgy hót könnyű game, meg naon rövid
  • C7
    #239
    hát, gondolom idősebbeknek jobb reflexek
  • gorillazp
    #238
    hogyan az x-men 3-at crack-elni???????
  • stargatelost
    #237
    17 , de ez most hogy jön ide?
  • C7
    #236
    ahaq. nekem csak az utolsó volt nehéz super heron. de volt Japánban az elején, mikor csak Heron csináltam meg, mer akkor is ugyanannyit lehetett fejleszteni, és ha minden lehető fejlesztés megvan egy pályán akorr 100% a pálya. amúgy hány éves vagy? én 12
  • stargatelost
    #235
    te atya úristen!!! nekem még novice szinten is alig ment...hatszor szétvertem volna a billentyűzetet ha super heron kellett volna végigvinnem...
    Bobbyval meg éppen hogy az a reaktor védős a könnyű, de az az őrrobotos nem...
    na mind1, már megvolt az uninstall...
  • C7
    #234
    sztem irtó jó, nem nehéz, 6x jáccottam ki, 4x fullosan, 1xminden ruhával. (fullosan úgy, hogy minden pályán annyit fejlesztettem, amennyit lehetett max, szóval majdnem mindent Super Heron, de az utolsó nehéz volt. amúy Bobbyval csak az a nehéz pálya, mikor a reaktort kell védeni. a tűzkígyós előtti. amúgy nem nehéz. meg még az óriások, de az nem annyira, Wolverine meg a legnagyobb ász!!!
  • mephisto11
    #233
    Sziasztok.Tudom hogy nem ide illik de nincsen meg véletlenül valakinek az X-Men sorozat képregénybe?Nekem a 36.-ik szám tól kellene!Persze eladó....Köszi üdv...Mégegyszer bocs az offolás miatt!
  • stargatelost
    #232
    na asszem ennyi volt, uninstall. bazz ezt lehetetlen végigcsinálni!!! Amikor Bobby-val(jégember) vagyok, és át kell menni pár alagúton, közben jönnek az idióta őrrobotok, majd megfordulunk, és jön egy nagyobb, amit szét kell lőni, de azt lehetetlen bazze ... ja és arról ne is beszéljünk, hogy nincsenek savepointok....
    úgyhogy ennyi volt, reméljük a következő x-men játék jobb lesz...
  • stargatelost
    #231
    hát komolyan mondom, ez már nevetséges bazzeg...annyi a játék Wolverinnel, hogy néha kaszabolok, fél órákat meg futkosok körbe mint a hülye, hogy valamennyit felmenjen az életem, aztán mégis megvág az egyik fasz, és 5 centi lemegy, amit 5 perc alatt futkostam össze, azér áljon meg a menet, ez így nem játékélmény, hanem kínszenvedés...
    Kurt-tel ezerszer jobb menni...
  • stargatelost
    #230
    nah, nagy nehezen sikerült végigcsinálni ezt a Wolverines pályát, most vagyok a Kurt-tel , amikor az a majom bombákat szerel fel a klónjaival ...
  • Donn
    #229
    Én össze-vissza szoktam futkározni.
  • stargatelost
    #228
    tudom, hogy nem kell a rácsokra menni, de mindog olyan sokan vannak, és kevés az életem, és az meg nem elég hogy visszanyom a gyógyítóképessége egy kicsit...
    nah mind1, majd próbálkozozok...
  • Donn
    #227
    Ne menj arra a rácsokra!!!Meg próbálj védekezni!!Menj be a sarokba és ott üsd őket , mert nem tudnak hátulról ütni. ;)
  • stargatelost
    #226
    Amikor Wolverinnel vagyok, és ott vagyok egy helyiségbe, és van két ajtó, ahol mindig jönnek az ellenségek...nah...ti hogy mentetek át itt? Mert engem mindig kinyírnak...már addig eljutottam, hogy olyan szintet nyomnak be, hogy ha rámegyek a rácsra, akkor feljön a tűz és leesik egy rács. De mindig megölnek a faxok...ti hogy csináltátok?
  • Donn
    #225
    SZÍVESEN
  • Isti005
    #224
    jó mind1 majd akkor rakom másik gépre talán
    kösz
    hali
  • Donn
    #223
    Ha hibaüzenetet ír ki akkor béna a géped.
    Nekem is hibaüzenetet írt ki , és lett egy új jobb gépünk és azon már ment.Nem írt ki semmit.
  • Isti005
    #222
    Hello emberek!
    nekem megvan a játék de vmiért sehogysem akar elindulni
    feltelepítem, crakcelem, és amikor elakarnám indítani hibaüzenetet ad ki
    vki nem tudja mi lehet a probléma?
    kösszi
    hali
  • C7
    #221
    nagyon király játék, 3x játszottam ki fullosan (minden kártya, pályák legnehezebben, danger room-ok is időre.)
  • C7
    #220
    mi a vicces? az, hogy torrentet töltök, vagy hogy elmondtam? vagy hogy segítek?
  • Joint
    #219
    LOL!

    azt a megboldogult k*rva hétszázát!
    :D
  • C7
    #218
    csak kell hozzá progi
  • C7
    #217
    ha valakinek problémája lenne, szívesen segítek, én szinte mindent torrentz.com vagy torrentportal.com oldalakról töltök le
  • C7
    #216
    Hi
    Szerintem nagyon jó játék, másodszorra jáccok vele és szerintem ha megcsinálod Novice-on, fejlesztesz, és egyre nehezebb fokon akkor nagyon könnyű a game. most a legtöbb pályát Super Hero-n csinálom, de ha nem fejlesz tesz előtte, az első pálya se a legkönnyebb. amúgy szerintem a legnehezebb pálya az utolsó előtti, amiben Nightcrawlerrel kell nyomulni, a többi pedig többé kevésbé ugyanolyan könnyű, én kb. három nap alatt jáccottam ki, naponta pedig 2-3 órát szoktam jáccani. a bónuszoknál Farkas képregényes ruhája nagyon nem tetszett, Jégemberrel pedig nem szereztem meg az összes ruhát. Szerintem elég rövid játék, 28 pálya semmi.
  • bauer15
    #215
    a végén van valami stratégia hogy hogy nyírjam ki a szörmokot
  • Vegzet
    #214
    Hali
    Lenne egy problémám leszetem az X-men 3 gamét
    de mikor elindítom hibaüzenetet ír ki és a játék kilép
    HELP PLS
  • bauer15
    #213
    EZ VALAHOGY NEM ÉRDEEL NA MINDEGY A BITTORENT.LAP.HU-N
    VAN OLYAN HOGY MAGYAR TRACKEREK NA ODA LÉPJ BE ÉS REGELJ
  • david508
    #212
    11 éves vok
  • bauer15
    #211
    a bittorenten felsorol egy csomó oldalt ahová be kel regisztrálni bittorrent trackerek
    meg le kell stedni egy klienst de te ennyire hülye lennél?
  • david508
    #210
    nem találom az egyiken se egy másik oldal cim nincs ???? pleas