1447
  • gdmfsob
    #485
    a vonaton vagyok a prof szobájában másodszor,mindent megcsináltam,nálam a hús,a váza,a porszívócső,meg még vmi...kinyitottam a könyvvel a széfet,de üres,mit kell kell csinálni?
  • kirol
    #484
    A vödör vízbe a csaj apjának háza előtt.
  • csgj
    #483
    milyen vízbe????
  • kirol
    #482
    Persze előtte felfújni!
  • veri5
    #481
    Belekell rakni a vízbe és a gumit meg a ragasztót kombinálni és megragasztani.
  • csgj
    #480
    én a bicajkerék javításnál vagyok elakadva... nem találom meg a lyukat
  • veri5
    #479
    Megvan a 2 kő,de a piros...aznincs.:)
  • exit2005
    #478
    vizet lehet ereszteni a múzeumban is, a radiátorból
  • veri5
    #477
    Ok betöltöm.De még a piros követ se tom megcsinálni.:D
  • KicsiPI
    #476
    hát akkor sajnos restart vagy vissza mert anélkül nem jutsz tovább
  • veri5
    #475
    De ezelőtt nem engedett vissza,ki a mapról.
  • KicsiPI
    #474
    a vizet az Oleg udvarában tudod megszerezni.voltál a csávónál akinek a macskájával akcióztál.és a kertben van locsolócső és onnan kell a víz
  • KicsiPI
    #473
    nekem viszont valaki segítsen a széfnél ami a kínzószéknél van!!
  • veri5
    #472
    Na és én vizet nem naon találtam
  • KicsiPI
    #471
    a porcelánba por, víz, meg a max szobája mellett lévő növényből egy darabka és kész.azt rárakod a koronabigyóra és bele a 3 követ.lila,piros,zöld és kész:)
  • WildHemp
    #470
    Víz is kell hozzá,aztán a gipszet rá a fejdíszre, majd bele a 3 színes cuccot...
  • veri5
    #469
    De a zöld követ h tom összrakni?megvan a zöld napszemüveges izé,meg a porcelánba a por és utána...?
  • KicsiPI
    #468
    igen aztán megtaláltam és onnantól már ment.márcsak az üres széfen gondolgozom ami a könyv berakása után nyílt ki
  • pries
    #467
    ARRA AMERRE A LENIN KÉPE NÉZ EGYÉBKÉN EHEZZ MEG KELL TALÁLNOD A NEGYEDIK SZOBROT IS
  • KicsiPI
    #466
    a professzor kabinjában a szobrokkal mit kell csinálni?milyen irányba kell forgatni őket?
  • mariann84
    #465
    pedig azt kell csinálni, utána elveheted a csontot..
  • WildHemp
    #464
    próbáltam de nem tudom betenni. arrol kezd beszélni hoyg adjunk inkább egy kést neki és levágja a kezeit...
  • mariann84
    #463
    a husit tedd bele a dobozba és úgy add oda a kutyának, azzal eljátszik majd.
  • Serpa
    #462
    pedig a trailerekben nagyon hangulatos zene megy.
  • WildHemp
    #461
    én már a következő résznél megakadtam. van husom dobozban azon kivül is fennt vagyok a vonat tetején a két cső össze van kötve egy cuccal de nem tom mit kell csinálni. hogy lehet kivenni azt a csontot a ketrecből?
  • Lyan Kyj
    #460
    Egyébként egyetlen bajom van a játékkal: Zene alig van


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor kisiklott a vonat, akkor volt hangulatos zene, ezt kellett volna még sok helyre...

  • pries
    #459
    Amikor a csávóval vaok és az őrt "kiküldöm" szerelni akkor mit kell csinálni mert már mindent próbáltam de nem ment .
  • Lyan Kyj
    #458
    nincs mit, kombinálni akkor lehet, ha a bal gomb zöld
  • mariann84
    #457
    ooh, köszi,azt hittem oda nem lehet kombinálni, ahol a "szem" jel van, csak oda ahol a "kéz" jel is van.tévedtem, köszi :) megmentettél az idegösszeroppanástól :)
  • Lyan Kyj
    #456
    oda rakd, ahonnan az egyik üveget felvetted, ahol a srác dolgozott, ahol az az alchemy stuff van
  • mariann84
    #455
    melyik asztalra, egyik asztalra se tette le, már ezer éve összekevertem őket és egy üvegbe tettem és azzal szaladgálok :S
  • Lyan Kyj
    #454
    keverjétek össze a két zöldet....aztán rakjátok egy üvegbe, rá az asztalra..
    legközelebb próbáljatok meg minden tárgyat a másikkal összekombinálni, ha nem megy
  • mariann84
    #453
    nincs, csak demo végigjátszás van... az is angolul, de semmi több. én is nézegettem a neten vmi patchet, hátha bugos, de tuti van megoldás, ha mindenki itt akad el, csak már nagyon idegesítő...
  • KicsiPI
    #452
    :D már olyan is megfordult a fejemben hogy játékhiba és nincs tovább:D:D az összes nagyítós helye végignéztem mindent mindennel kombináltam és semmi...neten sehol sincs egy walkthrough?
  • mariann84
    #451
    én is pont itt járok..
  • KicsiPI
    #450
    Hali!Én is a vonaton akadtam el.Elvettem az asztalról meg a földről 2 üveget amiben növények vannak de nemtom mit csináljak vele kivettem visszaraktam cserélgettem mindent mindennel próbáltam kombinálni és semmi.Ha valaki továbbjut akkor kérem ossza meg mert már nagyon idegesít hogy nem jövök rá(és tuti valami egyszerű dolgot kell csinálni)
  • mariann84
    #449
    Jó lenne ha ezt tényleg megmondaná vki mit kell csinálni a vonaton :((
  • WildHemp
    #448
    Mindenki a vonatnál szarakodik, senkinek sem sikerült tovább jutnia?
  • mariann84
    #447
    Viszont eléggé elakadtam a vonaton, ahol sikeresen leöntöttem vízzel az elosztót, kiment az aszisztens is és nem tudok semmit csinálni...
  • WildHemp
    #446
    Üdv!
    Én is a vonaton akadtam el ahol haversrac.
    Valaki tudna segíteni?