1447
  • Robi546
    #1447
    Hali!

    Valaki tudna adni magyarítást hozzá ? A Magyarítások.hu oldal nem jön be "502 Bad Gateway" akinek meg van valahova dobja fel solidfilesra vagy bárhova és küldje el,nagyon megköszönném!
  • moland007
    #1446
    CSVFile.cpp hibám van tudnátok küldeni/feltölteni valahova a hiányzó file-t és pontos elérési utat ahova be kell szúrni.
    1366x768 felbontásom van
    tnx !
  • onyxo
    #1445
    A dolog érdekessége, hogy nem minden jelenetben ilyen, van ahol egyben van, de az a ritkább... A gépigény OK, úgyhogy nem tudom mi lehet a gond. Mit csináljak, hogy összerendeződjenek a molekulái?
  • IXEMGabeo
    #1444
    lol szegény Nina úgy tűnik összeomlott a molekuláris rendszere, vagyis hamarosan el fog tűnni:D
  • onyxo
    #1443
    Sziasztok! Látta már valaki az alábbi jelenséget? (hogy a szereplők kis pöttyökből állnak, mintha átlátszók lennének) Mi lehet az oka?

  • Robi546
    #1442
    figyu ha nem tudsz tovább jutni akkor itt a végigjátszás:

    Ez az
    Vagy ha nem akkor meg Ez
  • Robi546
    #1441
    én?? Ja igen sikerült én már végigtoltam a game-t!! Na de máma elkezdem újból tolni :D vagyis játszani!! Szerintem qrva jó game!!
  • Wazuhir
    #1440
    Gratulálok !:)
    Sikerült bejutnod a katona kórházba?
    Én mos itt akadtam el...
  • Robi546
    #1439
    :((
  • Robi546
    #1438
    Látom hogy most elég inaktív a topic :((
  • Robi546
    #1437
    :))
  • Robi546
    #1436
    Jéé meg könnyebültem !! :D
    Vagyis már átt jutottam tehát megcsináltam már nem kell elküldeni semmilyen mentést.
  • Robi546
    #1435
    Én most elakadtam benne a 7 Fejezetnél vagyok amikor ki kell kapcsolni a lámpákat az után van amikor be kell menni a vonatba aztán a könyvet betenni a polcra az üres helyre kinyílik egy titkos ajtó és aztán ahol van a falba az a rés és ott le kell kapcsolni a lámpákat na azt nem tudom.
    pls valaki tenne ide egy mentést amikor le vannak kapcsolva a lámpák.
    plsss mentést tegyen valaki ide vagy küldje el az EMAIL címemre: [email protected].
    Előre is köszönöm.
  • Robi546
    #1434
    Nekem megvan a Secret Files Tunguska szerintem nagyon kirrály azaz COOOL :D Na és én most ezt nyomom. :))
  • kirol
    #1433
    Hát próbáld ki!
  • IXEMGabeo
    #1432
    nagyon szerettem az első részét kíváncsian várom a másodikat:)
  • kirol
    #1431
    Max -el a templomban a jeleket hogy kell bepötyögni, mert nekem nem nyílik ki az ajtó. Pedig zöld-piros-kék sorrendű fényt használok.
  • Hajnalcat
    #1430
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy a Secret Files Tunguska (első részének) zenéjét hol lehet letölteni?
  • tomcsa4
    #1429
    Üdv!

    A játék magyar verziója még mindig nem vihető végig? Mert olvastam régebben, hogy egy bizonyos küldetésnél nem működik a játék magyar kiadása. Köszi!
  • atesszan
    #1428
    Nagyon köszi! Azt hittem minden variáció megvolt már.
  • kirol
    #1427
    Már túljutottam, köszi!
  • Katarina 60
    #1426
    A bőröndből adtál a srácnak száraz ruhát ?
  • Katarina 60
    #1425
    A kék zászlót feszítsd ki a két villás faág közé és a hal beleugrik. :)
  • DORSANAX
    #1424
    Bocs,az #1407 pontosabb leírás.
  • DORSANAX
    #1423
    Én is,de csak az eredeti "bóti" játékommal,amit megvettem.
    Azonban ahhoz elvileg kell állandóan a DVD,ezért kevertem magamnak egy verziót a kettőből /magyar-német/és ehhez már nem kell DVD sem.A telepített 2GB anyagot kiírtam DVD-re és legközelebb csak vissza kell vinyóra másolni és telepíteni sem kell.Ha esetleg valakit érdekel #1403-ban leírtam,hogy hogyan lehet összehozni és az már hibátlan,nem kell DVD sem hozzá...
  • nagykispeter
    #1422
    Hát én a magyar verzióval végigjutottam mindenütt
  • DORSANAX
    #1421
    Ott minden verzióval tovább lehet jutni,csak fényképezés után meg kell nézni újra a levelet és utána szólni a papnak,vagy kinek...
  • DORSANAX
    #1420
    Csak egy helyen nem lehet továbbjutni,de csak a magyar verzióval,mivel ott kénytelen voltam a német 1.0-ás verzióra átírni egy fájlt.
    A német verzió jó végig...
    A sebesült embernél a levélátadásnál nem lehet kijutni a hajóról.De már itt van erre egy mebtés régen a fórumon.A levél nélatok lesz,mrt igazából nem adja át.A szietre kiúsznak:

    http://data.hu/get/1310910/2009-03-25_17-31_N64S8.sav.html
  • kirol
    #1419
    Igen itt nincs bug! Én is továbbjutottam.
  • kirol
    #1418
    Egy mentésed ide nincs véletlenül? Így elég gáz játszani.
    Van itt, aki nem eredetivel vitte végig? Hány bug van még benne?
  • zzeN
    #1417
    én ott tovább jutottam a magyar verzióssal
    régen a némettel ugyanitt nem tudtam, szer. az is 1 bug volt...
  • kirol
    #1416
    Hát nem tudom, de megint gyanús nekem.
    A csónakot megcsináltam indulásra kész, de amikor szólok a csávónak azt mondja, nem tudjuk hol vagyunk. Pedig lefényképeztem a táblát, és mondja Nina, hogy még az útjelzőtáblákat is látja, de neki ez nem mond semmit.

    És mégse indulnak el. Ez is bug, vagy kihagytam valamit?
  • atesszan
    #1415
    Sziasztok! ha valaki végigtolta a második részt, a Geheimakte 2 - Puritas Cordis-t segíthetne. Az izlandi dzsungelben hogyan lehet azt a rohadt halat kifogni. Azt az erős rácsot már betettem a folyóba, de nem tudom még mi kell hozzá. Köszi
  • zzeN
    #1414
    Minek nyitnád ki az ajtót, ha olyan bug van h nem lehet tovább jutni? Használd azt a mentést azt csókolom...Több buggal én nem találkoztam.

    OFF:
    felraktam a still life 2 demóját, szerintem egy fos lett ezzel a mozgó kamerával, a grafja meg az első szintjén van szvsz
  • kirol
    #1413
    Látom ,hogy ez valami bug, de nekem még az ajtó sincs nyitva. Azt hogyan lehet kinyitni? Lesz később is ilyen bug?
  • kirol
    #1412
    A harmadik pálya elején a csávó, akire ráesett a gerenda azt hajtogatja, keressem meg a levelet.

    Meg is találtam, mondja, hogy nem érti mik azok a jelek. De amikor oda akarom adni a csávónak újra azt mondja keressem meg.

    De már rég megvan? Hogy lehet itt továbbjutni? Ez valami bug?
  • heyho21
    #1411
    sikerült!:)
  • heyho21
    #1410
    Hello!

    A mozaik sakknál hova kell rakni a kék köveket?
    Valahogy így: A fehér király jobb alsó, fekete király bal felső, fehér lovas bal alsó, paraszt észak???, bástya kelet?????

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • tonyo9
    #1409
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hi a magyar verziót honnan töltsem le?
  • AndiBlack
    #1408
    Nem maga a bemásolás nem megy hanem csak most néztem hogy ezt total commanderrel kell csinálni.Most letöltöttem és amint lesz időm megcsinálom.Köszi a segítséget!