76
Tibor vagyok, de hódítani akarok!
  • EvilDevil
    #36
    Mert divat a fikázás... gondolod ők látták? max szart a Wc-ben azt láttak...

    Taranov: a "mocskosszájú" üvegtigrist te az igényes filmek közé sorolod: érdekes..

    Elöször is meg kell nézni... mert aki látatlanban fikáz az több mint szánalmas...

  • Taranov
    #35
    Igen?
    Én meg azon csodálkoztam, hogy ilyen alacsonyan van a színvonal mércéje nála. De hát nyilván ő is hajt a pénzre.
  • Goth
    #34
    meg van bocsátva.
  • davos80
    #33
    németkristóf,öeeee (hány)
  • Guilty01
    #32
    rövid,de frappáns a címe...
  • Unreal1942
    #31
    Nekem tetszett a film.
    Semmi különleges, de szórakoztató és nem is vár többet tőle az ember.
  • EmThor
    #30
    index no comment, antikultúra
  • Taranov
    #29
    Jópofa a kritika.
    Alkalmazkodik a forgatókönyvíró a nézők humorérzékéhez, nem véletlenül nincsenek az új kommersz filmekben olyan poénok, amiket nem mindenki értene meg. Fontos, hogy a nézők felfogják a történetet, egy műf*sz meg ugye nagyon vicces, ezt tudjuk. Magyar "popcornmovie"-ból vannak jók, a Csak szex és más semmi, az új Meseautó, az új Hippolyt, az Üvegtigris első része, Tibor nem hiszem, hogy ezek közé tartozik, bár nem nézem meg.
  • Taranov
    #28
    Egyszerűen még nem látott jó filmet. Még "tini" (jaj, de jó szó ez), és a tiniknek szóló szarokat nézi.
  • Taranov
    #27
    Bocs, de a beteges az, hogy bejössz egy topikba, és rögtön ugatod le az embereket.
  • Lacee
    #26
    rövid komment az Indexen:

    Fonyó Gergely: Tibor vagyok, de hódítani akarok
    (Szabózé)

    Melegpite-baszás vagy beszélő pénisz - ez megy mostanában a pubertásvígjáték-piacon, de legalább egy popcornos zacskóba csempészett fütyinek lennie kell, egyébként még dvd-n sem nézi meg senki. Tudta ezt jól Fonyó Gergely, a Tibor vagyok, de hódítani akarok rendezője is, ezért nyári moziját telepakolta pár raklapnyi csöccsel, meg seggel, és van pénisz végére kötött cserepes virág, meg méretes aranyszínű műbráner is. A célcsoport meg röhög.

    A történet a tizenhat éves Tibor balatoni szerencsétlenkedését meséli el, a fiú vergődik Rényiné, a gazdag és unatkozó bankárfeleség és Kata, a nővé mellesedett gyerekkori barát között, persze végül a tiszta, és korkülönbségektől mentes szerelmet választja. Azért nem árulok el nagy titkot, ha megsúgom, hogy a végére a Rényinét alakító Gregor Bernadett is leszop egy mellékszereplőt, ahogy azt a műfaj szigorú szabályai diktálják.

    Nincs ezzel semmi baj, hiszen a Tibor vagyok, de hódítani akarok megmarad a műfaj klasszikus keretei között, nincs germánosan óbégató pénisz, és nem arról szól minden jelenet, hogy biciklivázat, tejszínhabos flakont vagy fikuszt dugnak egy szerencsétlen tinilány nunájába. Nem Hangyák a gatyában, vagy Csajok a csúcson, na.

    Kicsit talán el van túlozva a balatoni szálló szociografikus ábrázolása, túl sok a személyzet pattanása, zsíros haja, és félretaposott bakancsa, de biztos azt hitték, hogy ettől lesz hiteles a film. Pedig nem kell hitelesnek lennie, elég, ha félig pucér nők rohangálnak benne, és a végén mégis győz a szerelem. Konklúzió: tavaszig Gregor Bernadettre veri majd ki minden gimnazista, és akkor még nem is beszéltünk a dvd-kiadásban rejlő lehetőségekről.
  • katze
    #25
    Mondjuk ebben biztos van valami, mármint hogy elég erőteljes szerepet kap Gregor Bernadett melle a reklámban... Barátném, a filma plakátján fel se fedezte az amúgy általa nagyon szeretett Németh Kristófot, olyannyira központban van Gregor B dekoltázsa :D
  • katze
    #24
    Nem értem miért kell támadni a filmet... Nemláttam szal nemtom milyen de én személy szerint inkább örülök neki hogy mostanság van soksok magyar film...
  • Pheel
    #23
    Nem igénytelen? Van neked ízlésed? Anyám!
  • Thadius #22
    mondjuk a gregor bernadett mellei helyett inkáb begy magdi anyust tudnék elképzelni..na de mindegy ez az én álmom marad
  • Thadius #21
    ja géza isten:D
  • akyyy
    #20
    de ez magyar film ! és benen van a kertész géza is
  • Lacee
    #19
    ez nem életkor kérdése...
  • Kanál
    #18
    hangyak a gatyaban borzaszto, az egyet vegigszenvedtem, a kettot csak a feleig birtam megnezni
  • EvilDevil
    #17
    Szerintem jó kis film lesz.. a bemutató alapján legalábbis..

    A hangyák a gatyában nem igénytelen... egy tiniknek szóló vígjáték, talán már túl öreg vagy hozzá, nem is neked szól...
  • EvilDevil
    #16
    14 komment, de a filmről egy szó se.... grat komolyan
  • Pheel
    #15
    Lehetne az az alcíme az, hogy Hogyan adjunk el egy filmet Gregor Bernadett melleivel. A bemutató alapján megint egy Hangyák a gatyában tipusú igénytelen film.
  • puding00
    #14
    MOST MIT SZIDALMAZZÁTOK?
  • cicai
    #13
    Ez a hobbim
  • Goth
    #12
    nem beteges egy kicsit az, hogy
    látsz a tévében egy reklámot és az első dolog ami eszedbe jut róla, az a topiknyitás? :D
  • DEXTER92
    #11
    tibor vagyok, szóköz vessző után lol
  • cicai
    #10
    Csak 30 karakter lehet
  • cicai
    #9
  • gnar killer
    #8
    szóköz, htx
  • cicai
    #7
    illik a logodra
  • Goth
    #6
    ja, és:
    új cicaitopig juhuáááá!
  • cSuwwi
    #5
    tibor vagyok, lódítani akarok :C
  • cicai
    #4
    ha
  • Thadius #3
    most láttad a tévében a reklámot nem?:D
  • Goth
    #2
    ahhoz minimum napóleonnak kéne lenned.
  • cicai
    #1
    Sziasztok!
    Szerintetek jó lesz ez a film?
    Hivatalos oldala:
    [IMG]http://www.tiborvgyok.hu/img/mid_home.jpg
    Tibor vagyok, de hódítani akarok!