76
Tibor vagyok, de hódítani akarok!
  • holleanyó
    #76
    Én is megnéztem, nincsenek előitéleteim, kiváncsi voltam a filmre, de nem tetszett. Van magyar film ami tetszik, de ez nem az! PL: CSak szex és más semmi az tetszik. De az egy szoknya egynadrág az valami borzalom, de a zenéje nagyon klassz.
  • Fido4life
    #75
    Én is megnéztem.. Nekem tetszett, ahoz képest hogy magyar film.. Üdító, néhol nevette film, azt kaptam amit vártam..(illetve többet)
  • Pheel
    #74
    Na megnéztem. Illetve megpróbáltam. 30 perc után feladtam. Akivel néztem, kitartott a végéig, majd közölte, hogy nekem volt igazam. Hulladék.
  • Taranov
    #73
    Rudolf Péter azért vicces volt.
  • Seten
    #72

    Nem volt rossz???
    Egyetlen poén nem volt benne!
    Illetve egyszer felnevettem: mikor a motoros dublőr (mert gondolom nem Oroszlán Szonja vezetett) megáll a BMW-vel (tízcentis sarkú csizma) és nem bírja kirúgni az oldaltámaszt. :))
  • cicai
    #71
    ja
  • Taranov
    #70
    Nem volt az olyan rossz szerintem. Csak tudja az ember, hogy mitől mit lehet várni!
  • AnuluWork #69
    Az Egy szoknya egy nadrág remake valami borzalom volt. Amolyan Csendes pusztító, csak dráma kategóriában, bár vígjáték akart lenni.
  • Unreal1942
    #68
    Nem tudom mi bajotok, Ez a film tényleg szórakoztató. Persze nem egy Oscar díjas alkotás, de kit érdekel.
  • Jhon Balu
    #67
    de néztem de amit irtam nem a régi filmekre értettem mert azok nagyon jók!
    hanem a mostani uj magyar filmekre irtam.
  • Taranov
    #66
    Na, ezt jól megmondtam.
  • Taranov
    #65
    Hihetetlen vagy! Te még nem néztél elég magyar filmet, az hihetetlen.
  • fifi
    #64
    ez is általánosítás > hülyeség
  • Jhon Balu
    #63
    hát már megszoktam,hogy a magyar filmekben másról nincs szó csak a sex,pia meg az igazi magyar káromkodás dehát ezért magyar film nem?
  • PyRex
    #62
    "és hogyan kell használni egy foszforeszkáló óvszert? - Ilyen a kérdésekre keresi a választ a film."

    ismét egy értelmes film...
  • Zs0lt1
    #61
    Láttam a filmet és tetszett, az indexes köcsögök meg lassan leállíthatnák magukat mert kurvára unalmas, hogy minden magyar filmet lehúznak a picsába.
  • Jancsik
    #60
    hát, az üvegtigris 1 jobb volt.
    a 2-ben szinte ugyanazok a poénok vannalk előadva, csak máshogy
    szvsz
  • Taranov
    #59
    Erre én is rájöttem, mikor olvastalak, csak nem gondoltam bele eléggé :)
  • Pheel
    #58
    Közben rájöttem, hogy nem az 1 szoknya 1 nadrágban volt Alfája mindenkinek, hanem a Csak szex és más semmiben. Mondjuk ugyanmindegy... ;-)
  • Goth
    #57
    pf egy szóval nem mondtam hogy az amcsi filmek színvonalasak.
  • Coco
    #56
    jaja pont így voltam vele én is...pont az volt amire számítottam, nem vót nagy szám, de nem kell tőle többet várni..
  • desigo
    #55
    Nah tegnap este meglestük!
    Voltak benne jó poénok én jól szórakoztam rajta!

    Volt a moziban(Duna Plaza) egy két idióta aki úgy röhögött mint egy állat.
    Azokon behaltam!
  • Taranov
    #54
    Ja, én a lopott változatot néztem.
  • Taranov
    #53
    Szerintem maradjunk abban, hogy a magyar filmek sokkal színvonalasabbak, mint az amerikaiak. Persze a kínálat kisebb, de a legnagyobb szennyek és a legjelentéktelenebb filmek is Amerikában készülnek.
    Nem szeretem az "ahhoz képest, hogy magyar" beszólásokat.
  • Goth
    #52
    amit én láttam abba nem voltak szellemk :C
    te biztos más változatot néztél.
  • Goth
    #51
    mocskosszájú :ASDASDASDADd

    ahhoz képest hogy magyar, igényes.
  • cSuwwi
    #50
    Tibor vagyok, ordítani akarok (az ilyen igány filmektől) :C
  • Blasta
    #49
    Hopp, azt nem láttam :-)
    Sorry
  • Taranov
    #48
    "a legjobb az üvegtigris 2 na az qrva jó.de szerintem majd meglátjuk ez mijen lessz."
    Ez=Tibor vagyok...
  • Blasta
    #47
    Szóval jó az ÜT2, de majd meglátod milyen lesz????
    Logikusnak hangzik :-)))))))
  • Jhon Balu
    #46
    hát nemtudom de nagyon kevés mostani magyar film van amire azt lehet mondani,hogy jó.talán a legjobb az üvegtigris 2 na az qrva jó.de szerintem majd meglátjuk ez mijen lessz.
  • Rafaelo
    #45
    tibor vagyok de szopatni akarok
  • Pheel
    #44
    Az nem zavar, hogy szponzorálja. Az zavar, hogy cserében a filmben minden autó egyforma, ami minden csak nem valóságszerű dolog...
  • Aspyrin
    #43
    Nevetséges, a tizenhatodik amerikai pite meg mindenféle amatőr német utánzat mellett már hiányzott egy magyar változat is.
  • Taranov
    #42
    Miért zavar téged, hogy autómárkák hazai képviseletei szponzorálják a filmeket?
    Szerintem abszolút mindegy, hogy milyen autók szerepelnek a filmben.
    A Kulka-féle III. Richárdban azért durva volt a Peugeot 307 CC, illetve az egész modern feldolgozás, de ez a mai filmeknél nem hiszem, hogy problémát jelent.
  • Blasta
    #41
    "a "mocskosszájú" üvegtigrist te az igényes filmek közé sorolod: érdekes.."

    Miért, te hova?
  • Blasta
    #40
    Marha szép lenne, ha kishazánkban csupán két darab mell miatt mennének a moziba magyar filmre az emberek. Főleg akkor ha azokat a csöcsöket már ország világ láthatta...
  • Pheel
    #39
    A miniszterben mindenkinek VW-ja és Audija volt. Porsche Hungária úgyszintén ;-)
  • Pheel
    #38
    Az indexes csóka látta, én csak a bemutatóját, mégis nagyban hasonlít a véleményünk. Végülis mit lehet feltételezni egy olyan filmről, aminek már a bemutatójában villantania kell egy mellet, hogy egyáltalán odafigyeljenek rá? Ráadásul valószínűleg lelőtték az egyetlen olyan snittet, ami miatt TALÁN megnézné valaki. (GB mellei)
    Már a szereposztás is brilliáns. Gregor Bernadett, aki arról híres, hogy tulajdonképpen semmiről nem híres. Van neki egy híres apukája, egy híres volt pasija (Geszti) és egy olyan teste, amit már láttunk elégszer. Abba most ne menjünk bele, hogy jó nő-e. Színészi teljesítménye nem éppen Jászai Mari-díjas szintű. Persze ez bőven elmondható még Német barátokköztgéza Kristófról és Gáspár apámbeájulna Katáról is. Persze el kell kezdeni valahol, úgyhogy szegény Katát nem bántom. Szegénynek éppen elég baja van abból, hogy ilyen kinézettel akar bombanő lenni.
    A cselekmény kimenete az első kockától megjósolható, ráadásul egy komoly, érett töritanár a folkszvágenbítlkabrióban sem egy nagy magyar valóságbeli jelenet. Meg sem kell néznem, hogy tudjam: a Porsche Hungária szponzorálta a filmet. Milyen más értelmes magyarázat lenne erre a snittre? Kell a magyar film. Pénz is kell rá. Nem ad az állam, nem térül meg a nézettségből, hát szponzor kell. Csak ez büdös. Ha jól emlékszem, már a Família KFTben is büdös volt.
    Tessék rendes filmet csinálni, azt majd nem szólom le. A Kontroll jó volt. A régi filmeket is egészen jól újítják fel, de sajnos ott is megvan ez a szponzor betegség. Pl 1 szoknya 1 nadrágban mindenkinek, de tényleg MINDENKINEK vadiúj Alfa Romeoja volt. Alig bántotta az ember szemét.
    Na de vissza erre a filmre. Tegye fel a kezét, akinek tetszett a Hangyák a gatyában folytatásos teleregény! Senki! Nem csodálom. Minek ezt erőltetni? Már az Amerikai Pite 2 is gyenge volt...
  • Taranov
    #37
    Az Üvegtigris első része szerintem szellemes volt.
    Kifelejtettem egyébként az igényes filmek sorából A miniszter félrelépet.