240
Vaklárma, vagy komolyan vigyázni kell?
  • Blufox
    #200
  • Blufox
    #199
    Kényszeres válaszolgató vagy,és te tanultál pszichológiát?:)))))))))))
    Egyetem mi?
    Na hagyjuk,mertmég inkfarktust kapsz és nem venném lelkemre:)) PÁPÁ
  • Max7
    #198
    Most jött el az a pont amikor megfogadom :)
  • jazzy
    #197
    A tied az egyik legjobb comment es pont te nem fogadod meg?
  • Max7
    #195
    te tényleg egy IQ Fighter vagy! Részemről téma lezárva mert ennél lejebb már nem is süllyedhetsz!
  • Max7
    #194
    én bevallom hogy hány éves vagyok nem szégyenlem sőt azt is bevallom hogy a rendszer mond 18-nak de csak áprilisban leszek annyi de ennek semmi köze ahoz hogy te az a tipusu ember vagy akinek mindig igaza van még akkor is ha beláta már magában hogy tévedett!
  • Blufox
    #193
    Értelmezési zavaraid vannak? Olvass már ne csak tehetettlen dühödben bőffents egyet.
  • Blufox
    #192
    Nem is kell szégyelni.Ilyet nem irtam. Csak én már őreg róka vagyok és tudom mit lehet ki irni és mit nem.Attól irjátok ki nyugodtan:)
  • Max7
    #191
    nem veled vagyok egy véleményen neked mondom hogy mrzool-al vagyok egy véleményen! értelmezd elöbb hogy mit irnak neked
  • Blufox
    #190
    Hehehe,pszichológiát? ahhoz képest ,hogy "azt" tanultad amit kétlek:)))
    Ősszetett személyiséget látok benned,tudod mit jelent?
  • jazzy
    #189
    En is kiirtam es minden ember kiirja aki nem szegyenli. :\
  • Blufox
    #188
    Jééé,tudsz emberi hangon is kommunikálni? Te virust kaptál:)) Ok rendben van.
  • mrzool
    #187
    " És ha valaki hozzá szól ,vagy úram bocsá kérdez,ne hülyézd le csipöből! Barátom ezt fogadd meg,ingyen jótanács."

    Ha hülyeséget ír, először fioman kijavítom, majd továbbra is köti az ebet a karóhoz, akkor fenntartom magamnak a jogot, hogy lehülyézzem.

    Egyébként tök jó, hogy anno felvettem az egyetemen egy félév pszichológiát, öröm látni, ahogy rád lehet húzni egy csomó tanult elméletet.:))
  • Blufox
    #186
    Lehet,hogy te annyi vagy,az irásodból itélve és értelmi szinvonaladból gondolom dupplája vagyok a te életkorodnak.

    Okos, te ki irod a valós adataidat? Meg is érdemled:)))
  • Blufox
    #185
    Ezt utálom az SG-ben, olyan szinten alacsony a színvonal, hogy semmihez sem éri meg hozzászólni...:(

    Nem kell bunkó modon szólni egy témához és nincs ilyen.
    Mellesleg,nem kötelező itt fórumozni,jobb lenne neked ha tényleg nem tennéd. És ha valaki hozzá szól ,vagy úram bocsá kérdez,ne hülyézd le csipöből! Barátom ezt fogadd meg,ingyen jótanács.
  • Max7
    #184
    nem vagyok a társa csupán egy véleményen vagyunk (a valós lényegen)
  • Max7
    #183
    Életkor: ismeretlen

    nem váletlen! 14 alatt a gumiban kéne garázdálkodni és nem azokat oltani akik kicsit is értenek a dologhoz!
  • jazzy
    #182
    1. Nem szologattam be.
    2. virushiradon mar 3.a elott kint volt, hogy lehet tole megszabadulni, ha kikapcsolta a virusirtod, ha nem. Innentol kezdve nem kell magyarazni milyen fontos ember vagy mer biztonsagban vannak a filejaid.
  • Blufox
    #181
    Neked meg a barátodnak tényleg nem! Amig ezzel a hozzá állással áltok minden témához jobb is ha nem szóltok bele semmibe mert ahogy irtad:"Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!",bele trafáltál abba,hogy nem kell egy fórumon lenézni senkit. Kiállitottad magadról és társadról a bizonyitványotokat. Gratulálok:)))
  • Blufox
    #180
    Saját magadat,ahogy egy témához álltál barátom.
  • mrzool
    #179
    Azt hiszem megfogadom a Max7 aláírásában szereplő jótanácsot, nekem nincs arra időm, hogy veled foglalkozzam.

    "Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"

    Akit valóban érdekel a téma, és utánanéz, az úgyis láthatja, hogy nekem van igazam, te pedig csak égesd magad.

    Ezt utálom az SG-ben, olyan szinten alacsony a színvonal, hogy semmihez sem éri meg hozzászólni...:(
  • Max7
    #178
    nem engem minősítesz
  • Blufox
    #177
    Neked,hosszúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú.
  • Blufox
    #176
    OK téma lezárva részemről. Egy gyenge szellőcske vagy,voltál és az is maradsz.
  • Blufox
    #175
    Jajjjjjjjjjj,hát most látom,ős fórumozó,ezért akkora az arca.
  • Max7
    #174
    majdha énis ilyen hangnemben beszélek veled akkor te is megengedheted magadnak! addig nem!
  • Max7
    #173
    "Anti virus szoftver!!!!! A valamit is magára adó emailkliensek eleve tőrlik." ezt most nem értem mit törölnek?
  • Blufox
    #172
    Kispalánta,te nem regélni próbálsz,hanem unalmas életedből kicsit kitörni szerettél volna.
  • Blufox
    #171
    Barátom semmi mást nem teszel,csak nyekeregsz itt mint aki nem dugott 1 hónapja. Ha rosszat is irtam azt kilehet javitani,de nem ekkora pofával mint ahogy te teszed. Hogy te strandpapucs méretü nyelveddel nyalsz itt egy komádnak az hagyján,de ,hogy a saját hülyeséged ismételgeted az a csúcs:)))
  • Blufox
    #170
    Kispalánta,locsold még magad esetleg fel is nősz:))

    :))) Kicsi huszár, újra kérdem: a levelezőkliensed írja ki vagy az antivírus szoftvered? Qrvára nem mindegy, az előbbire pedig kérlek mutass példát, hadd tanuljak. Én egyelőre nem láttam beépített vírusvédelemmel ellátott e-mail klienst.
    Anti virus szoftver!!!!! A valamit is magára adó emailkliensek eleve tőrlik.
    ------------------------------
    Mellesleg enyhén szólva is szánalmas, hogy faszságnak bélyegzed a legnagyobb magyar vírusinformációs oldalt, miközben akkora hülyeségeket írsz, hogy napokig lesz min nevetni...
    ------------------------------
    Mellesleg jegyzem meg,hogy éppen ezt teszed sajátmagaddal kiscserkész:))
    Jóóóóóóó,igaz nem szar de számomra egy nagy 0
  • Max7
    #169

    ":))) Kicsi huszár, újra kérdem: a levelezőkliensed írja ki vagy az antivírus szoftvered? Qrvára nem mindegy, az előbbire pedig kérlek mutass példát, hadd tanuljak. Én egyelőre nem láttam beépített vírusvédelemmel ellátott e-mail klienst."

    ezt probáltam én is elregélni kb
  • mrzool
    #168
    "Szerintem te nem tájákoztatni szeretnél itt senkit sem,mindenkit ki oktatsz,hogy csak is te vagy itt az ász. Én segiteni jöttem,nem okoskodni.
    Ellenben te itt semmi mást nem csinálsz mint fényesre suvickilod megtépázott tekintélyedet."

    Senki sem tépázta meg a tekintélyem, tehát ez az állításod is megdőlt.

    Okoskodnék? LOL. Szóval szerinted ha vki kijavítja az ordas hülyeségeket és tévedéseket, az már egyből okoskodik???

    Én inkább ezt nevezném segítségnek, ugyanis valós, igaz információkat adok, nem vezetek félre senkit, nem beszélek hülyeségeket mint pl. te és még itt néhányan. Félre ne érts, nem akarok én ász lenni, de nézz már körül...
  • Max7
    #167
    hogy szakszavakkal éljek minden levelzőkliens letölti a mailokat a pop3 serveről! amig nem tölti le nem tudod megnézni! max levelezési szabályt tudsz hozáadni hogy amelyikhez csatolt fájl van azt ne töltse le hanem automatikusan törölje a serveről! ennyit tudsz tenni és erre minden mailkliens képes!
  • mrzool
    #166
    Meddig égeted még magad?

    "Nincs benne semmi csatolt file,ahogy megnyitod ,már ha engedi e rendszer,annyi. TÁJÉKOZÓDJ!! Ne csak egy helyen. Több irányban nézz szét."

    Aha, persze. Semmi csatolt fájl. Remélem tudsz angolul, kigyűjtöttem neked pár helyről a leírás erre vonatkozó részét:

    - The worm sends itself as attachment in the infected e-mail.
    - This worm spreads via the Internet as an attachment to infected messages and via open network resources.
    - Attempts to send itself as an email to the addresses it gathers using its own SMTP engine. The email will have the following characteristics: The attachment may be an executable file or a MIME file that contains an executable file.
    - The files attached to the email may either be the executable itself or a MIME encoded file which contains the executable.

    "NAGY ABLAK AMIBEN KI IRJA VIGYÁZZ."

    :))) Kicsi huszár, újra kérdem: a levelezőkliensed írja ki vagy az antivírus szoftvered? Qrvára nem mindegy, az előbbire pedig kérlek mutass példát, hadd tanuljak. Én egyelőre nem láttam beépített vírusvédelemmel ellátott e-mail klienst.

    Mellesleg enyhén szólva is szánalmas, hogy faszságnak bélyegzed a legnagyobb magyar vírusinformációs oldalt, miközben akkora hülyeségeket írsz, hogy napokig lesz min nevetni...
  • Max7
    #165
    buflon te beszélsz félre! mindegyik mail kliens lementi a merevlemezre a leveleket! és miután lementett pl a nortonom megvizsgálja hogy mi a fene az amit lementett és törli azon nyomban ha virust talál! meg se tudom nézni a tartalmát mert egyből törli! csak gondolj bele honann tudja egy levelző kliens mint pl outlook vagy amit te használsz hogy egy adott levél virusos-e vagy sem,? akkor már egy virusirtó programról beszélünk! csak egy kicsit bele kéne gondolni amit mondasz!
  • Blufox
    #164
    Ezt az irásodat is kiteheted a falra mint az 2006 év LOL-ja

  • Blufox
    #163
    Szerintem te nem tájákoztatni szeretnél itt senkit sem,mindenkit ki oktatsz,hogy csak is te vagy itt az ász. Én segiteni jöttem,nem okoskodni.
    Ellenben te itt semmi mást nem csinálsz mint fényesre suvickilod megtépázott tekintélyedet.
  • Blufox
    #162
    Hagyjad már azt a virus hiradó fa@ságot,azt se tudod mit irok,mert pood nincs mi is a visitás. NAGY ABLAK AMIBEN KI IRJA VIGYÁZZ. ÉRTED MÁR? nem? nembaj.
  • Blufox
    #161
    Jaj basszus te nem vagy képben,ezt a buta virus hiradó irkálmányt hordod.
    Nincs benne semmi csatolt file,ahogy megnyitod ,már ha engedi e rendszer,annyi. TÁJÉKOZÓDJ!! Ne csak egy helyen. Több irányban nézz szét.
  • mrzool
    #160
    Elmondanád, hogy mi visít? Nyilván az antivírus szoftver... Olyan szinten kevered a fogalmakat, hogy az már siralmas.

    Inkább olvasgass egy picit. virushirado.hu