27
  • SZULTA
    #27
    én eggyet tok hogy nekem is a kedvenceim közé tartozna... de ha nem lexx kéx akkor nincs miröl bexélni... csak az a problem hogy ha még tovább huzzák az idöt és kijön a directx 10 akkor ennek a grafikája nevettséges lexx és ezzel nagyon lehúzva a játék élményt... sajna amugy DUKE NUKEM FOREVER
  • dcyrax
    #26
    Szerintem kira játék lesz, nézétek meg az előző demonstrációkat a youtubon !
  • Danecay
    #25
    lol ! Én is ezt akartam írni :D
  • asysoft
    #24
    Hehe:)
  • HunGreg
    #23
    Az a baj, hogy mire ez a játék megjelenik, azok, akik anno imádták, már egy zárt öregek otthonából fogják figyelni az élet eseményeit, már ameddig emlékeznek...:)
  • MrTressy
    #22
    egy játék ami sosem lesz kész
  • Punker
    #21
    98 körül kellett volna kijönnie :)
  • peterx
    #20
    amúgy mióta is készül a játék?
  • quentit
    #19
    Kitartás emberek
  • Frank99
    #18
    duke nukem never....
  • ThomasTheKoRner
    #17
    Jó munkához idő kell!
    Szarhoz meg mégtöbb!
  • Tomalak
    #16
    Ki pénzeli ennek a jàtéknak a fejlesztését? Vagy csak ugy magànszorgalombol csinàljàk?
  • St0RmTr00pEr
    #15
    Hehe... LOL majd 2 év mulva meg valami ilyesmi hirt fognak kiadni... "Ujrakezdjuk a DNF programozását, mivel uj enginel-el az unreal4.0-val csinaljuk meg.)

    :) és ez igy fog menni a végtelenségig :D
  • Librarian
    #14
    Ennél csak a StarCraft kettőt várom jobban... :)
    Ha lesz egyáltalán...
  • phunky
    #13
    jaja az nem rossz sztem még pár évet szánnyanak rá
  • Szike01
    #12
    Tévedés van a cikkben!Nem az eggyik leghosszabb ideje igérgetett játék...HANEM A LEGHOSSZABB! Ki hiszi el eggyáltalán hogy megjelenik?Az lesz tuti hogy köszönjük a figyelmet de bocsi a játék nem fog megjelenni...
  • Drawain
    #11
    :)
  • Matyóhímzés
    #10
    :)
  • Gauge
    #9
    :)
  • ttt ttt
    #8
    :O:):D
    A baj csak az, hogy lassan reszkető kezű öregember leszek és akkor már jöhet, mert nem találom el az ellent :(
  • Teppik Amon
    #7
    :D
  • zaki
    #6
    :c
  • EvilDevil
    #5
    az sose baj ha valamit jól megcsinálnak!!
  • shane81
    #4
    :)
  • Cat #3
    :)
  • Nenrandil
    #2
    :)
  • noss
    #1
    :)